Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема къде е темата на Файло за неговото прераждане?нови  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано13.10.12 13:35



... тамън си е бях заплюл да е чета и някой му е изтри?





Тема Re: къде е темата на Файло за неговото прераждане?нови [re: agent provocateur]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано13.10.12 14:41



Аз я изтрих защото ви е писано нищо да не знаете нито вие, нито никой от вас, нито даже аз...


Поздрав от време оно



Песента казва абсолютно всичко с текста и музиката си...







Тема е па ...нови [re: FilerO99]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано13.10.12 15:43



... зарад тебе трябваше да хаквам модераторският клуб, че да извличам тематъ ти



Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано 13.10.12 11:31


Благодарение на систематичното ми безсънние от ноември досега, алкохолът, цигарите и денонощният интернет от подсъзнанието ми избиха болезнените спомени от една един отдавна забравен живот, живот който забравих още преди 30 години. Живот чийто край сънувах като бебе, самолетите, напалмът, сраженията в джунглата, как те идват, ТЕ ИДВАТ!KILL EM ALL!!!!


... дай повече инфо Файло, че съм и аз на таква вълна



Тема Re: е па ...нови [re: agent provocateur]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано13.10.12 17:39



Пеперуда по някакъв начин ми въздейства като никой друг върху подсъзнанието и изкачат брутални и зверски военни сцени. Спомени от подсъзнанието от ранното ми детство. Не искам да коментирам тази тема, но именно тя обяснява агресивният ми характер. Според мен ние сме такива каквито са ни били последните години, месеци и години от миналия живот. Това рефлектира върху подсъзнанието в следващия живот по някакъв начин. На практика според мен подсъзнанието е отражението на характерът ни от миналия ни живот. Ако изобщо съществува минал живот разбира се.



Тема Re: къде е темата на Файло за неговото прераждане?нови [re: FilerO99]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано13.10.12 17:43



Айде още един заразен от месианския синдром!

Разказвай, не се прави на луд! Демоните трябва да се вадят на слънце!



Тема Re: къде е темата на Файло за неговото прераждане?нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано13.10.12 17:50



Разказвай, не се прави на луд! Демоните трябва да се вадят на слънце!

В действителност много трудно може да се разкаже нещо по-конкретно защото са откъслечни картини. Примерно най-ярката картина в подсъзнанието ми е някаква много гъста гора, би било тенденциозно да кажа джунгла, ама май точно това е джунгла в която врагът идва, идва, разбираш ли, те идват, усещат се, чуват се, започват да стрелят по теб и не знаеш дали това не са ти последните мигове от живота. И ти стреляш като ненормален по тях защото знаеш, че не трябва да мислиш дали ще оцелееш или не, а важното е да избиеш колкото се може повече от тях - само и единствено това гарантира собственото ти оцеляване!Зверска агресия!Крещиш, викаш, заповядваш, не си спал от седмици нормално ако изобщо си спал, озверен си, побеснял си до степен на лудост и то лудост далеч отвъд нормалното състояние на духа, но даже и тази лудост не може да те спаси от смъртта защото и тези отсреща също са луди и искат да те убият на всяка цена за да живеят.



Тема е нали ...нови [re: FilerO99]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано13.10.12 18:28



... т'ва е номера бе Файло ... да разбереш к'во трябва през този живот да промениш в себе си, а не да бягаш от него


... всъщност по-това време е нормлално да ти изникват тези неща пред тебе, понеже ти се чистиш от тях



Тема Re: е нали ...нови [re: agent provocateur]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано13.10.12 18:33



Тази агресия не може да се изчисти току-така. Това първо, второ хората които се връщат от истинска война престават да бъдат нормални. Очевидно това важи и за следващият им живот.



Тема Re: е нали ...нови [re: FilerO99]  
Автор Ubuntu Man (Soul is smarter)
Публикувано13.10.12 18:36



Залавяй се да научиш малко повече за Акашовите записи.

Ти не си дошъл на тази земя за да си пропиляваш времето с алкохол...

Soul is smarter



Тема Re: къде е темата на Файло за неговото прераждане?нови [re: FilerO99]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано13.10.12 18:56





Хареса ми!

В моите сънища от този тип винаги съм някакъв агент със специална мисия. Най-често трябва да проникна някъде, за да открадна информация и после да я доставя някъде. Но най-често помня тази част от съня, когато са разбрали, че съм там и започват да ми правят отбивка. Много често в някой град усещам, че ме следи кола, аз я следя само с периферното зрение. Минавам през някой магазин или сграда, за да се уверя, че ме чакат (дори и от другата страна). Последният град беше доста странен. Едни улици с натоварено движение - коли, хора, светофари, но нещо средно между европейски и близкоизточен стар град. Успоредно течеше непрестанен ремонт - разкопани улици, избушени сгради и т.н. И аз се чудя как да се измъкна от преследвачите - минавам през един избушен наземен етаж, където явно ще правят магазинче или кафе, но разбирам, че някой ме следи пеша. Аз обаче не се обръщам и се влизам в някакъв вход с цел да се измъкна през покривите ... и така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.