Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема айде чао на клубанови  
Автор Aнreл ()
Публикувано11.10.12 23:57



Известно време разсъждавах, върху моето присъствие в клуба.

Аз обичам да си задавам въпроси. Защо съм тук, каква полза има за мен, каква е ползата от моето присъствие за хората които пишат тук. Имам ли какво да им дам и какво да не им дам. Приятно ли им е и на мен приятно ли ми е да общувам с тях.

И днес след няколко седмично мислене реших да ви кажа чао. Сигурно е че няма повече да списвам в дира.

Темите които се дискутират тук са просто губене на време. Всеки е по-мъдър и по знаещ от другите, всякакви изперкали теми - от купих три кила круши до мозъка ми има две клетки. Спорове, караници, и още куп други неща, които по никакъв начин не отговарят на моите потребности и вкус. Та така, ще отговарям в тази тема докато модератора не я заключи или не падне надолу и после нито ще пиша нито ще чета. И тъй като ми е последната тема в клубовете на дира, махам всички игнори които съм сложил към определени никове и ще обърна внимание на всеки които иска да сподели две думи.

Само да уточня - тук виновни няма. Аз просто се изморих от клубовете и смятам че нямам какво повече да правя в тях. Та така, успех на всички и лек попътен вятър към онова което ви предстои.


Редактирано от Aнreл на 12.10.12 00:00.



Тема Re: айде чао на клуба [re: Aнreл]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано11.10.12 23:59



Както искаш, жалко че няма да пишеш повече...


На прощаване това за теб -





Тема Re: айде чао на клуба [re: FilerO99]  
Автор Aнreл ()
Публикувано12.10.12 00:00



благодаря ти Файле. :))
и на теб, много късмет и да попадаш на онова което те прави щастлив!





Тема Re: айде чао на клуба [re: Aнreл]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано12.10.12 00:02



Бате Ангеле, мен ме прави щастлив да помагам на хората, да правя добро, други неща отдавна не ме правят щастлив!Надявам се да размислиш и някога да се върнеш отново сред нас. Извинявам ти се, че те бях нагрубил, не бях прав - извинявай!



Тема Re: айде чао на клуба [re: Aнreл]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано12.10.12 00:11



Има полза от твоето присъствие в клуба и ти знаеш това.

Но може би наистина настъпва един момент, в който повече на човек не му се пише по клубове.

Предполагам, че щом си направил цяла нова тема за това, едва ли има смисъл да те убеждавам да не го правиш... Освен това виждам и че отношенията ни не са както преди, та едва ли аз ще съм човекът, който ще послушаш.

Всичко добро!





Тема Re: айде чао на клуба [re: Aнreл]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано12.10.12 00:15



Две паралелни линии от мен. Приемам писането във форумите като забавление. Ако ме натоварва просто спирам и после или се връщам или не. Не мисля че е правилно човек да се натоварва в ненужни спорове или заяждане. А втората - знаеш, че не започнах аз войната между нас. Нито си позволих да давам определения. Но пък съм готов да ти се извиня, ако смяташ, че съм те обидил. Ще ти пожелая мъдрост и повече усмивки. Не е нужно винаги и постоянно да бъдем сериозни.

sol lucet omnibus


Тема Re: айде чао на клуба [re: coffeemate]  
Автор Aнreл ()
Публикувано12.10.12 01:43



просто съм изморен. Имам толкова неща които искам да споделя, преди няколко дни ми напираше. Но не става в Споделено. Преди можех да споделя тук нещо по-интимно. Сега каквото и да споделя, се започват едни дебати, какъв съм, пък защо съм такъв, пък колко съм онакъв. Какво е споделянето? Нужда да притихнеш с някой и да обмените неща ценни за вас, а не просто да влизам във безсмислени дебати на мен перчема ли ми е крив или просто вятъра духа.

А отношенията ни не са различни от днес. Просто ти се променяше в отношението си към мен много пъти. Веднъж страшно ти допадам, веднъж тръгна да ми обясняваш колко съм я закъсал. После пак се промени. Да де ама аз така не правя с хора, които уважавам. От ден първи до днес, все ми е така приятно да си бъбря с теб, ако ще е на теми които и на двама ни допадати и ни правят хепи. Все ми е тая кой какво говори или как се отнася към теб. Аз просто си имам моето си отношение към теб и знам защо, а то се изгражда и във времето, нали?! Ти естествено имаш право на твоето, но мисля че теб нещо те мъчи, нещо дали сама себе си не упрекваш в повечко, не знам. Но това в момента вече няма голямо значение.





Тема Re: айде чао на клуба [re: Polydeuces]  
Автор Aнreл ()
Публикувано12.10.12 01:49



да така е. тук писането е забавление, докато е забавно, когато се превърне в упреци и забележки става тягостно.

Война между нас не е имало. Сега, Споделено за мен е виртуален дом. Дом в който влизам и мога да споделя. Как се влиза в дом? И когато влезеш и си представиш един реален дом, какво правиш? Веднага вземаш думата и се държиш все едно си бил от 100 там и ти си домакина? Ти така дойде, отникъде и почна да се държиш така всякаш си списвал тук от сто години. Не нямам нищо против теб или този ти избор, но това не е нещо което ми е на сърце.

Нито си ме обидил, нито си ме засегнал, просто не обичам сплетните и говоренето, с намеци. Та и за това те игнорнах. Е сега вече не е така, така че може да се усмихнем един на друг. И ти благодаря за пожеланията, да ти се връщат стократно!





Тема Re: айде чао на клуба [re: Aнreл]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано12.10.12 01:55



да. при мен о има този момент- да говоря това, което мисля в момента, като същевремено отношението ми остава непроменено. и знам, чувала съм много пъти, че хората не ме разбират. едва ли ще се преборя с това в тоя живот.



Тема Re: айде чао на клуба [re: coffeemate]  
Автор Aнreл ()
Публикувано12.10.12 02:10



е тук разчитаме само на думите. И думите оформят лика на един човек. Поне в нета. Невъзмжно ми е да усетя, какво тончно чувстваш във всеки един момент. Но пък, кво от това. В крайна сметка всичко е точно такова каквото трябва да е. И всеки човек сам за себе си решава, как иска да се представи на околните.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.