Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Клюки и интригинови  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано22.09.12 09:25



Да ви споделя, писнало ми е


Интриги на работа, интриги сред приятелите, клюки навсякъде, измишльотини.....
Опитвам се да не им обръщам внимание, но като ме вкарват във филми или ме изкарват героиня от несъстоял се такъв и побеснявам.

Как и до колко се справяте с тях? Как отвръщате? Подминавате ли ги или се защитавате някак си? Вредят ли ви или не ги усещате?

П.П. Много моля за сериозни коментари. Такива от сорта "ама ти сега ли го разбра", "що ни занимаваш с глупости", не желая. Не съм го осъзнала сега, но търпението ми сега е пред граничната зона.
А, за когото това е глупост, просто да не пише в темата.

God always hears our requests, but sometimes the answer is NO.

Редактирано от мpънмpън на 22.09.12 11:23.



Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор FilerO99 (fashogent)
Публикувано22.09.12 09:55



Хората много се развалиха. За радост в моята работа нямам такива проблеми. Аз те виждам като много свестен човек и искрено съжалявам за това, че те замесват в интриги...



Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано22.09.12 10:29





Като станеш мама на тризнаци и на едно "" ще те питам аз тебе дали ти е писнало да мрънкаш.

Ама честно - гледай го този филм, няма да сгрешиш.


Опитвам се да не им обръщам внимание
Не може без да четеш вестниците, но можеш да се научиш да управляваш информацията и мъжете. Не изпадай в синдрома "Лора Крумова".


Как и до колко се справяте с тях?
Като ме наклепат им казвам - ама Дааа имам "сестра". Не съм самотен клошар.


Как отвръщате?
Вече не ме интересува в колко филма участвам... Интересуваме да млъкнат като се обърна и да не е истина това което говорят.
Истинските хора не вярват на компромати и "партенки", а даже са наясно, че гроздето е "кисело".

Подминавате ли ги или се защитавате някак си?
Гледам да им се усмихвам. Или си им в краката или си им в устата... Еми предпочитам да говорят за мен и да ми завиждат, отколкото да им позволя да ме тъпчат.
А ако се замълчи... даже си измислям сам новините... Ве още не мога да управлявам качествено ПиАр-а си, но повярвай ми - заслужава си.


Много моля за сериозни коментари.
Зная - не си овца, която се "пробужда" 1 минута преди да я заколят...
Ти кога ще споделиш най-после мечтите си? Кога ще осъзнаеш, че битието ти не трябва да ти пречи да гледаш звездите и да се стремиш да светиш н анебосклона, независимо колко много хора ще мрънкат че ги заслепяваш?

Хайде, Мрън-Мрън, хайде успокой се - Не са те продали за 30 сребърника.

Прегръщам те.



Soul is smarter

Тема Re: Клюки и интригинови [re: WMC 4]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано22.09.12 10:50



Не само не съм Христос, но и не претендирам дори да приличам на него.
Просто вече започва да става нетърпимо, когато от всякъде някой решава, че трябва да плете някакви паяжини, в които и мен да вплита. Целите им не ме интересуват. Всеки сам си носи отговорностите. Но не желая да ме правят героиня от някакви измислени сюжети, където АЗ нямам желание да пребивавам. Това, на фона на моите леки проблемацийки, ми идва мааалко в повече.

God always hears our requests, but sometimes the answer is NO.


Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано22.09.12 11:54



Точно така - ти МЪЖ няма как да станеш... но за какво го учиш този български, ако не е за да станеш словесна нинджа?



Освен това - наблюдавай ги, сега ще ти се подиграват, но я ми покажи някой на който никога не са го подпичкосвали? Хайде, Мрън-Мрън, приеми го като част от цената която ще платиш за успеха си.

Чака те голям успех. След 7 години цяла България ще говори за теб.



Soul is smarter

Тема Re: Клюки и интригинови [re: FilerO99]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано22.09.12 11:55



Тя е нешлифован диамант. Няма време да пие водка, а даже и с пиячи на водка да се занимава... Чака я голям успех.



Soul is smarter

Тема Re: Клюки и интригинови [re: WMC 4]  
Автор FilerO99 (fashogent)
Публикувано22.09.12 11:56



Само ще ти кажа едно нещо - не си спомням през последните 7-8 години някой извън интернет да се е бъзикал с мен..

Така че по този въпрос не си съвсем прав!



Тема Re: Клюки и интригинови [re: WMC 4]  
Автор FilerO99 (fashogent)
Публикувано22.09.12 11:57



Тя е нешлифован диамант. Няма време да пие водка, а даже и с пиячи на водка да се занимава... Чака я голям успех

Абсолютно съм съгласен. Дано тя има успех!





Тема Re: Клюки и интригинови [re: WMC 4]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано22.09.12 12:39



Един въпрос извън темата: Ти с астрология ли се занимаваш или твой познат?

God always hears our requests, but sometimes the answer is NO.


Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор 29973O162992299O3O21 (квот се сетиш)
Публикувано22.09.12 12:55



Напускаш сцената, ако въпросният филм не ти е важен. Ако ти е важен, проявяваш търпение, докато ответната страна не се осъзнае. Разбира се, с мярка, без да издевателстваш над себе си.




Реалността не се променя, само защото някой "снима" филми.

Славата е слънцето на умрелите


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.