Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 06.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: roshava]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано02.10.12 21:48



че аз ако тръгна да се възмущавам след всеки пост- ще се превърна в следващия Оро, мари... за мен е важно човекът нацяло някак. неговото общо представяне. че бил груб някаде- да.. кой не е ?! ти ли не си?! или аз?! важното е да не влезе човек в една серия от нелепи постинги, че тогава вече може някой да си прави изводите......ако ме разбираш



Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: coffeemate]  
Автор roshava (:))
Публикувано02.10.12 21:51



Кафенце, когато човек почне да живее за хорското мнение ... не, благодаря, не правя такива неща.



...

Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: coffeemate]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.10.12 21:54



Мнението ми за това, че всички българки не са недоволни от отвратителните си мъже, които търпят....... няма нищо общо с рошла. ?!
Това, което съм писала на Ангел, има общо само с това, което той е написал тук в тази тема. Ако това, че твърдя, че имам добра среда тук в България и познавам хора, които искрено харесвам, според теб е хипноза................ нека хипноза да бъде. Така отговорих и на другото ти мнение към мен.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: Amelia Pond]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано02.10.12 21:57



ще ме разбереш... споко... различавам цели фрази на рошлата в твоите постинги, които са упрек към ангел. не към неговите думи, а към него самия. но нищо де. ще се опомниш.





Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: Amelia Pond]  
Автор roshava (:))
Публикувано02.10.12 21:59



Кафенцето се е вкарала в някакви филми. Та за това вижда под вола теле, във всеки който не харесва постовете на Ангел, не дай си Боже и него.


Ще и мине!

...

Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: coffeemate]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.10.12 22:16



Ами не знам какво да кажа за целите фрази. Ако имам упрек към него - аз никога не съм го харесвала, както помниш, още от времето когато рошла и той се разбираха много добре и той ми се включваше в защита на нея. Моето отношение към него е непроменено, никога не е било различно. Опитвам се да не го изразявам, но когато той тотално пренебрегва моето мнение, няма как да не изразя някаква реакция към този неприкрит егоцентризъм.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go

Редактирано от Amelia Pond на 02.10.12 22:17.



Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: coffeemate]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.10.12 22:18



Интересно.. когато всички плюят по България и се оплакват- никой не протестира.

Хахахахха. Това + отговора ти по-горе до мен........................ WTF?!





My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: Amelia Pond]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано02.10.12 22:20



да така е. напълно съм съгласна. вие имахте спорове сериозни и преди. но сега изразяването ти е променено.



Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: Amelia Pond]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано02.10.12 22:22



ама ти не разбрали, че аз не говорех за позицията ти относно българите, а за позицията ти относно човекът?! карай....



Тема Re: Как клуба се превърнанови [re: coffeemate]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.10.12 22:24



Аз започнах с позицията относно българите. Човекът почна да разпитва и намесва лични неща.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.