Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: АНКЕТАнови [re: Vitalite]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано01.10.12 22:37



Нещо такова. А ти?

sol lucet omnibus


Тема Re: АНКЕТАнови [re: Peperud]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано01.10.12 22:42



Няма да го направи. И знаеш ли защо? За да те остави да се себеопознаеш в такива мигове. Те са ти поставени именно за това да ги пребориш.

И знаеш ли какво искам да направиш. Да спреш ползването на просташки думички. Ще ми бъде интересно можеш ли да побеждаваш без хленч и обвинения. Проведи си битката сам и с други оръжия.

sol lucet omnibus


Тема Re: АНКЕТАнови [re: Peperud]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано01.10.12 22:44



Прекрасно. Само ще ми обещаеш ли да не ползваш патерици от просташкия жаргон? И ще си пишм за просфетените.

sol lucet omnibus


Тема Re: АНКЕТАнови [re: Polydeuces]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано01.10.12 23:08



"Няма да го направи. И знаеш ли защо? За да те остави да се себеопознаеш в такива мигове. Те са ти поставени именно за това да ги пребориш. "

Кой "няма да го направи"? И какво? Не разбрах.
Аз именно затова цитирам винаги първо думите на които отговарям, за да няма недоразумения.

"И знаеш ли какво искам да направиш. Да спреш ползването на просташки думички. Ще ми бъде интересно можеш ли да побеждаваш без хленч и обвинения. Проведи си битката сам и с други оръжия."

Честно казано отдавна ми е писнало от наставници/поучители, които ме поучават ДА СЕ УСМИХВАМ И ДА НЕ РЕАГИРАМ НА ГРУБИ, ПРОСТАШКИ НАГЛИ И АРОГАНТНИ НАПАДКИ ОТ СТРАНА НА ЮЗЪРИ, КОИТО НИТО С ЕДНА ДУМА НЕ СЪМ ОБИДИЛ.
Не мойто момче!

С китаеца-на китайски
С англичанина - на английски
С интелигентния -интелигентно
С простака-просташки
и т.н.
Иначе няма да те разберат.

А също тук важи "Причинно-Следствения Закон!"
Или както народа казва:
"Каквото повикало-такова се отзовало!"
"На зла круша-зъл прът!"

"Ще ми бъде интересно можеш ли да побеждаваш без хленч и обвинения"
Къде го виде този "хленч" бе джанъм? А обвинения???
Аз просто се защитавам бре чапкън ниеден.

Анадъм?

А вър пикай и легай дъ спиш!



Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: АНКЕТАнови [re: Peperud]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.10.12 00:27



Не си прав. И ще ти кажа защо. Защото си човек на изкуството и красотата. Защото простащината убива красотата. И защото ти не си силен в грубостите. Иначе щеше да си неотразим простак. И да имаш много последователи. Не воювай с оръжия, които не владееш.

За модераторката ти казвах, че няма да трие. Няма да пипне и една думичка. Защото и ти и оня симпатяга сте едно и също. Само че не го разбирате.

Лека от мен. И не мрънкай на женско рамо. Може да си бил неотразим любовник, но сега си само човек със своите думи. Дори не съм чувал нищо музикално написано от теб.

sol lucet omnibus

Редактирано от Polydeuces на 02.10.12 00:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.