Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано09.10.12 23:13



ами.. това е живота. все нещо някъде не е така, както на нас ни се иска.





Тема Re: Клюки и интригинови [re: coffeemate]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано10.10.12 06:41





God always hears our requests, but sometimes the answer is NO.

Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано10.10.12 08:50



Добре де. Прочетох кафенцето за тия, дето все се държат настрана. Ми ето ти сега се държиш настрана. Вие колектив ли сте или не? Виждаш ясно, че се случва нещо, или ок, назрява да се случи. И не се интересуваш, само се надяваш да не те засяга. Ми може да са чули хората, че ще има съкращения. Не ти ли хрумва? Някой шеф на отдел може да е болен. Тежко болен, да се налага да ви треснат нов шеф. Може да са откраднати пари. Да е изчезнало нещо ценно на някого и да тече "вътрешно разследване". Да кажем. Но не, ти усещаш "нещо" и просто гледаш да не си забъркана. Не знам. Аз все гледам всички да са добре. Не си представям да забележа някакъв проблем, напрежение и да не опитам да разбера какво става. Не да се набъркам. Да го оправя. Ако мога. Да помогна с нещо. Ти тръгваш от лошото, страхуваш се, че е интрига. А трябва да си мислиш така - каква интрига бе, нищо не съм направила, ако шушукат за мен, сто процента нещо не са разбрали, я чакай да видя какво се е объркало тука. Не те натискам да участваш активно в "лелишкия" им живот

, ма все пак ето, държиш се все едно ти с другите в тая фирма общо нямаш. Дебнат, дебнат, ми убаво. Но може да се е случил истински проблем. А ти оставайки без информация, е по-вероятно да сгафиш, отколкото ако си наясно какъв е проблемът. Мхм. Пъ поне за информация и подготовка е добре да знаеш какво става. Естествено, преценката си е твоя. Просто като се чувстваш предварително уязвима е кофти. Неразумно някак. Ако си наготово клекнала, една голяма вероятност има верно по теб да плесне като дойде нещо лошо. Или на теб да си го изкарат, независимо какъв е поводът. Или не се тревожи въобще /защото и твоето напрежение се "разчита", бъди сигурна!/, или провери. И си върши работата, в тая среда ми се вижда много важно да си ценна с работата си, за да си тежиш на мястото.



Тема Re: Клюки и интригинови [re: Бзънн]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано10.10.12 08:57



Може и да си права.
Но как да подходя аз? Да ги питам директно ли?

God always hears our requests, but sometimes the answer is NO.


Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5OO (Soul is smarter)
Публикувано10.10.12 09:11



Няма да ти кажат истината, ако ги питаш директно. Даже ще им покажеш че не владееш ситуацията и ще успеят още по-лесно да е справят с теб... ако това целят де.

Запази спокойствие най-напред и после се опитай да говориш с шефовете си. Ако не ти обърнат внимание най-вероятно е поредната "буря в чаша" и не си заслужава да я мислиш.

Не се поддавай и гледай да се учиш на Фотошоп.



Soul is smarter



Тема Re: Клюки и интригинови [re: WMC 5OO]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано10.10.12 11:17



Ти пък нищо не казА.

Шефовете не обичат персоналът да ги занимава с глупости. Като в "глупости" определено влизат всякакви хипотетични, евентуални, по телепатия прихванати едва ли не, вероятни, но неясни проблеми.



Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано10.10.12 11:26



Ми нали виждаш конкретни неща, стъпи на което виждаш. Ако имат сериозен вид, говорейки помежду си, просто попитай, измисли си, както аз съвсем наизуст предположих - момичета, съкращения ли ще има, да не е болен някой, да не сме объркали някой документ /примерно/, нещо такова. Все можеш да измислиш как да влезеш в разговор, не може да не можеш. Ся адски тъпо е да се изтопорчиш като искаща отчет с реплика от вида - казвайте сега тука какво става. Измисли нещо невинно. Най-малкото дори да не ти кажат нищо, или за конкретния проблем да те излъжат, ще си си постлала да разберат, че не си безразлична, че виждаш, усещаш, че не си някво дърво. И ако има спънки в доверието между вас като колеги, твоята заинтересованост в бъдеще може да ги премахне, това все е нещо.



Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано10.10.12 19:30



Не "може", ами направо Е права.





Тема Re: Клюки и интригинови [re: мpънмpън]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано10.10.12 19:42



гледам ти нацупената муцуна и се чудя, какво толкова тъжно ти написах?! на теб една шокова терапия като посещение в моргата или като посещение в дом за сираци ще ти дойде добре. осъзнай се, момиче! разбирам, че си чувствителна и всичко те натъжава, ама чак пък толкова... хем кефиш, че си някак мъжко момиче, хем се плашиш от глупости. ти не разбираш ли, че имаш всичко необходимо в тоя живот?!



Тема Re: Клюки и интригинови [re: coffeemate]  
Автор WMC 5OO (Soul is smarter)
Публикувано10.10.12 19:46



Грешиш - На снимката си личи какво и липсва:




Soul is smarter




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.