Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Аман значинови [re: roshava]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано19.09.12 15:37



И двамата цените в хората едни и същи неща. Това, че всеки пренася собстевната си болка в общуването с другите е вярно и е вярно, че някои го правят несъзнателно по-явно. Но вие сте от една порода. Не се заблуждавайте. Ти може да си по-приемлива /е тук малко хора ще се съгласят с мен, ама то е щото са късогледи!/, но пък при Ангел има други неща, които ти нямаш. Няма да влизам в детайли. Мислите са си мои и може и да нямат общо с истината. Вярвам, че ще се сдобрите един ден, но засега ще има пердах вербален ми се струва. Просто ти като нагазиш в спор и хвърчат перушини. А той използва по-неприятни слова понякога. Но и двамата сте добри хора и рано или късно породата си казва думата и ще се помирите.
И този път твърдо подозирам, че ще си навлека гнева на двама ви, ама знаиш ли как ми пука. Писна ми да чета само святканици и съсканици тези дни. То и аз като вляза на вълна съм ужасна, ама поне се отказвам след няколко поста. Ако се разберете на лични съобщения ще е чудесно и за вас и за клубчето. Няма нужда, хора, които хем си приличат, хеч се обичат /нелюбовно разбира се/, да се правят на маймуни пред хората. Пледирам за мирно разрешаване на конфликта в тихите висини на личните белЯжки!
айде да ви гушна и да се оттеглям, че никаква не я свърших днес.. от мързел де, вие не сте ми виновни



П.С.
да добавя за лицемерието- И за това хората не си дават сметка, че го практикуват понякога. По себе си знам- пледирам за едно, а понякога налитам на друго. Това не е точно лицемерие, а някакъв дискомфорт в личността. далеч не се прави съзнателно. Вярвам, че повечето хора не се виждаме отстрани.

Редактирано от coffeemate на 19.09.12 15:38.



Тема Re: Аман значинови [re: coffeemate]  
Автор roshava (:))
Публикувано19.09.12 16:10



Уважавам прямотата ти, за това няма как да си навлечеш каквото и да било от мен лично.


Мразя да се обяснявам като ученичка, но понеже виждам, че доста хора са си направили погрешни изводи, а аз мразя да оставям такива впечатления в хората/не че ми пука, просто за мен това е равно на лъжа/ .....
Никога не съм имала против никого лично, имам само против някой качества в хората, които са неприемливи за мен. Споменавам никове, за да ги обясня образно, както бих казала, "гадно черно, като на гарван", не че имам нещо против гарвана, но черното не ми е приятен цвят.
Та искам да кажа, че не познавам лично хората, които стоят зад никовете, а само това, което са показали от себе си тук, в периода от който започнах да пиша до този момент. Т.е. как може някой от тях изобщо да си помисли, че го харесвам или не го харесвам като човек, като дори очите не сме си виждали, дет се вика? В този ред на мисли, нямам с никого, нищо за обясняване, защото аз също съм толкова ник от нета за тях, колкото и те са за мен.
А защо ще си имам едно наум за тези никове и ще си пиша с тях доста предпазливо ... че кой пипа котлона ентусиазирано, след като веднъж/ дваж се е опарил от него?

Няма повече да чуеш от мен и думичка по тази тема.

...

Тема Re: Аман значинови [re: roshava]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.09.12 16:52



да аз не съм ти в категорията. :))

Но не съм аз този който започна да хапе. Говориш хубаво, много често сме на едно мнение (прекалено често бих казал), но ти игнорира всичкото това само защото аз съм това което съм. Прото човек с нормален реален живот. Имам си ограничения които произтичат от моите разбирания за баланс и взаимоотношения. Теб тва вълнува ли те? Или в момента в които не мога да откликна на твоите желания и ме зачеркваш с лека ръка. Бил съм лицемер и т.н. Това на каква база го казваш? На база на твоите предположения и съмнения? На база на няколко обменени бележки и пасивно отношение от моя страна. Не си единствения с който общувам по този начин, малко по-пасивно. Имам си причини за това. Но това теб не те вълнува нали?

Каквото и да говориш, за мен си оставаш човек с прекрасни разбирания за света, който аз рядко срещам в социума и винаги ще ми е приятно да общуваме доколкото това е възможно, в реалността или виртуалността.

Айде гуш от мен.





Тема Re: Аман значинови [re: coffeemate]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.09.12 16:53



защо смяташ че аз не разбирам?





Тема Re: Аман значинови [re: Aнreл]  
Автор roshava (:))
Публикувано19.09.12 18:17





...

Тема Re: Аман значинови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.09.12 19:13



Ох, досадно ми е да се занимавам с теб, но за последно:
С нападките, ругатните и хулите срещу Божествената троица винаги си започвала първа. Това, най - малкото означава, че не приемаш нищо по - различно от собственото си мнение и това на тези, които скандират Браво, Рошле! Права си!, опитваш се непознатото за теб да класифицираш според собствената си ПВС. Така, просто приеми, че ние трите сме различни от теб, както сме много различни една от друга, но това не ни пречи да се разбираме хармонично, и то, почти без думи. Ти си тази с претенциите за това кой как, с колко реда в поста и т.н. трябва да пише във форума и винаги си се опитвала да налагаш някакви твои си измислени правила. Няколко пъти се опитах кротко да ти намекна, че начинът, по който аз ще изразявам мислите си - с музика, стихове, танци, или както ми харесва, тук, а и в която и да е Паралелна Вселена си е лично мое решение.

Бъди Здрава и Щастлива.

ПП. И споко, повечето хора са затворена система - също като теб.

А Бзънн, ако намира постовете ми неприемливи и обидни за някого да трие на воля.



Тема само един въпроснови [re: Vitalite]  
Автор roshava (:))
Публикувано19.09.12 19:28



Няколко пъти се опитах кротко да ти намекна, че начинът, по който аз ще изразявам мислите си - с музика, стихове, танци, или както ми харесва, тук, а и в която и да е Паралелна Вселена си е лично мое решение.

Като си е лично твое решение, защо не си поемаш и отговорностите спрямо това решение?

Или защото е твое решение и всички трябва да го приемем и да ти се възхитим за него???

То и убиеца е решил сам да убие еди кой си, ама това не значи, че щото било негово решение, то значи, че не трябва да си получи присъдата, нали? Или това е прекалено тесногръдо мислене, а?

Останалите глупости за затворени системи и дрън дрън, нали знаеш къде да ги пъхнеш?

...

Тема Re: само един въпроснови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.09.12 19:39



я ела ми обясниш ти на мене, аз кое къде да си го пъхна, отворке ... ако ти стискса, разбира се ... че неска нещо много ми мълчиш ... аре кво стана с отговорността или фърлявме бомбички после гледаме сеир от дупката като мишки



Тема Re: само един въпроснови [re: jumbles]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано19.09.12 19:45



дееба простотията
нямаш насита ей... вярно си холограма!





Тема Re: само един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.09.12 19:46



дрън дрън, нали знаеш къде да ги пъхнеш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.