Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: лелелелелеееенови [re: 29973O162992299O3O21]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.09.12 23:12



Кралят е мъртъв, да живее кралят, а. Еми хубаво, ама някои хора ти се връзват наистина. Може би има и по-различен начин да си доставиш това, което търсиш.

Не че нещо, в пълното право си да си правиш каквото си искаш и беше ясно, че това е следващата стъпка. Просто мислех, че ще е след ден, два... и тая липса на интервалност малко ме притеснява.

Финк ъбаут ит.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: лелелелелеееенови [re: BhF]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано20.09.12 23:14



Написано е от жена, която ревнува, чисто и просто.



My words fly up, my thoughts remain below
Words without thoughts never to heaven go


Тема Re: лелелелелеееенови [re: Amelia Pond]  
Автор 29973O162992299O3O21 (квот се сетиш)
Публикувано21.09.12 00:17



Много ме кефите с припознаванките. Ама щом те влече.



Славата е слънцето на умрелите

Тема Re: лелелелелеееенови [re: Amelia Pond]  
Автор 29973O162992299O3O21 (квот се сетиш)
Публикувано21.09.12 00:29



Лелелелееее дано момчето не се върже, че не го мисля ако ти повярва.



Славата е слънцето на умрелите

Тема Re: Много ми е неприятно!нови [re: coffeemate]  
Автор Aнreл ()
Публикувано21.09.12 19:01



да получих ти поста.

В същото време ти нямаш и идея как се водеха разговорите ми с рошавото.

Прекалено на сериозно вземате този виртуален свят и ще ви е много полезно да "подишате" реален въздух и да не задълбавате толкова.

Към никой не съм бил агресивен, нито съм изнасял "лични" неща на бял свят. Какво точно ми е споделял някой си го държа в мен. Друг е въпроса че аз си формирам мнение за виртуалните хора и имам право да го изказвам тук таме където сметна за подходящо. :)

Неколкократно приканвам всеки с който общувам да запазим добрия тон. Отново аз не съм длъжен на никой да отговарям веднага или в стила в който на него му подхожда.

По принцип не схващам споровете ви. И не считам че е необходимо да заемам страна и да съм за или против някой или нещо. И когато някой почне да ме обижда, предпочитам да си замълча.

Защо отговарям рядко на лични бележки или избягвам продължителни диалози. Предпочитам публично да споделя какво мисля за даден човек. Предпочитам да не създавам контакти които са твърде лични с виртуални личности. По-здравословно е за мен и човека отсреща. За това често съм много по-директен и активен тук във форума отколкото на лични. Личните бележки задължават, обвързват, а аз нямам таква необходимост. Рядко бих си позволил по-продължителен контакт, само в определени случаи, когато усетя че човека отсреща разбира моето отношение. :))



Тема Re: Много ми е неприятно!нови [re: Aнreл]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано21.09.12 19:31







Soul is smarter

Тема Re: Много ми е неприятно!нови [re: Aнreл]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано21.09.12 20:01



първо- благодаря за отговора!

второ- имаше тук някой, който говореше, че обноските не се сменяли със смяната на тялото... ама имаше...

заеби..

Успех по пътя ти!





Тема Re: Много ми е неприятно!нови [re: coffeemate]  
Автор Aнreл ()
Публикувано22.09.12 07:26



не схванах точно какво ми обясняваш.

както и да е, аз съм усмихнат и мирен.





Тема Re: Много ми е неприятно!нови [re: Aнreл]  
Автор 29973O162992299O3O21 (квот се сетиш)
Публикувано22.09.12 12:31



Ама много си нагъл, честно!
Рошавата не каза нищо в клуба, обясни ти грешката на бележки. Ти обаче отново се опитваш да я изкараш в клуба, някаква отхвърлена от теб, която не се е примирила. Бъди мъж, говори с нея, а не зад гърба и като някаква кокошка /пример от твой изказвания/.
Всъщност, голямата ти болка е, че не можа да си изиграеш игричката

и да стигнеш до Каквото и да говориш, за мен си оставаш човек с прекрасни разбирания за света, който аз рядко срещам в социума и винаги ще ми е приятно да общуваме доколкото това е възможно, в реалността или виртуалността.
Бъди мъж, приеми, че насреща си нямаш играч, а честен човек, който не харесва играчи, лицемери и курвенски номера. Простичко е, смели го!


П.с.
И не, не съм рошавата, а нейната приятелка, за която тя е споменавала тук. И за твоя информация, съм чела цялата ви кореспонденция.

Славата е слънцето на умрелите

Тема Re: Много ми е неприятно!нови [re: coffeemate]  
Автор 29973O162992299O3O21 (квот се сетиш)
Публикувано22.09.12 12:32



Право в десетката! Браво!



Славата е слънцето на умрелите


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.