Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Сменям таргет групатанови  
Автор roshava (:))
Публикувано05.09.12 12:47



Край, приключих със "старците".

Ставам жена пума и почвам да намалявам възрастта на мъжете.

Хайде да поясня малко, че иначе много несериозно звучи.

Както и да го въртя, както и да го суча, няма как да стане това, алфа мъжкар да се хване с алфа женска, когато и двамата са постигнали цялост. По-скоро това е мит или става, ако и двамата са на пределна възраст/70-80г/.
Алфа мъжкарите са с голямо его, което иска да бъде галено и да му се възхищават, а това няма как да го получи от жена, която е постигнала същото, за това такива мъже харесват по-млади жени. Също така, такива мъже с възрастта стават домошари и единственото развлечение и кипване на кръвта им е, номерата на младата им съпруга.
Алфа женските пък, са дейни жени и харесват нещата, които ги поддържат такива, които ги карат да вадят от себе си най-доброто във всяко едно отношение, без то да става задължение. За това, на такава жена и подхожда по-млад мъж, който не е заседнал на фотьойла пред телевизора и разказва за миналите си "добри времена", не и обяснява за вътрешната красота заради паласките и корема които пуска и немарливият си вид от мързел, не я е застопорил пред печката, парцала и пералнята, защото иска да му е уютно в къщи ..... такъв, който все още иска да се доказва и прави мили жестове, а не разказва за тези които е правил, които искат да ходят и тук и там и еди къде си, а не разказват за местата където са ходили .... схващате предполагам.

Та след като гледах снощи едно преобразяване на една кака на 50+, която се беше омъжила току що за един 15г. по-млад красавец и като си направих една кратка равносметка от по-възрастните мъже в живота ми и по-младите които съм отхвърляла заради тъпи наложени норми и предразсъдъци ... таргета ми започва от -5г.

А да, не казах, че и двете ми баби са имали по-млади мъже /-1 и -6/, та да не разваляме традицията все пак.

...

Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: roshava]  
Автор FilerO99 (fashogent)
Публикувано05.09.12 12:59



Виж сега, никой млад и себеуважащ се мъж няма да ти обърне сериозно внимание при условие, че разбере че си имала връзка със значително по-възрастен от теб партньор.





Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: roshava]  
Автор BhF (kiss)
Публикувано05.09.12 13:04



Нямам пряк спомен за някакво специално удовлетворение от връзките си с по- млади мъже, напротив, винаги се е налагало да им бия шута нанякъде да се развиват. Дали на чаша вино и след шеметен купон и желания за деца, или след чаша вино шеметен крах и желания за жени, или насред чаша вода и шеметно приключение и желания за развитие, или... абе все не сме били по едно и също време на едно и също място, ако ме разбираш. Ама пробвай, може пък на теб това да ти е;-))))))

И специално за теб:


Редактирано от BhF на 05.09.12 13:34.



Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.09.12 14:02



Опитай.
Предимство на по - младите е, че не е нужно да галиш егото им нежно с кадифена ръкавица, не са докачливи като зрелите и мъдри алфа - мъжкари.:))))
За друго не се сещам в момента.



Тема Re: Сменям таргет групата [re: FilerO99]  
Автор roshava (:))
Публикувано05.09.12 14:03



Действителността показва друго.



...

Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: Vitalite]  
Автор roshava (:))
Публикувано05.09.12 14:09



не са докачливи като зрелите и мъдри алфа - мъжкари
Докачлив и мъдър са две напълно несъвместими неща. Щом се докача, значи не е мъдър, а закостенял.



...

Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: roshava]  
Автор Nibelung (zombi)
Публикувано05.09.12 14:09



сменяй постоянно и без да се замисляш, здравословно е!





Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: BhF]  
Автор Nibelung (zombi)
Публикувано05.09.12 14:10







Тема Re: Сменям таргет групатанови [re: BhF]  
Автор roshava (:))
Публикувано05.09.12 14:15



винаги се е налагало да им бия шута нанякъде да се развиват
На мен точно това ми липсва в по-възрастните ... желанието да се развиват.


За мен, да спреш да се развиваш е равносилно на това, да спреш да живееш.

Песничката е хубава, но текста не е за мен. Не търся, подбирам.

...

Редактирано от roshava на 05.09.12 14:20.



Тема Re: Сменям таргет групата [re: roshava]  
Автор Nibelung (zombi)
Публикувано05.09.12 14:16



и въоще не е така - младите не са докачливи ли? даже напротив, освен че са докачливи, и лесно палят, освен това нонстоп си мислят че могат да те заменят с някоя друга, така че стават още по-барут и не им дреме. а за докачливостта - да, имат повече възможности, примерно могат да го правят цяла нощ, но пак са докачливи, просто на друго ниво. един зрял мъж само ще се усмихне като му кажеш, че не може да чука цяла нощ, един по-млад ще се докачи, така че нещата са само просто на различно ниво. пак ли да го кажа - младите са много по-лесно докачливи. дамн!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.