Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделен съннови [re: PipilotaV.]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.07.12 17:21



аз пък наскоро сънувах баща ми да ми крещи, ама беше бесен (както само той си може) и като се събудих се чувствах изтощена, сякаш наистина ама цяяяла нощ ми е крещял... осъзнах също, че този сън и преди съм го сънувала и пак така цялата нощ караница... познай, като ми се яви сутринта бащата в кухнята... направо ми идваше да хвана и да го халосам с нещо...





Тема Re: Споделен съннови [re: PipilotaV.]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.07.12 17:52



дано не става въпрос за земетресение, че вече...


иначе, много хубаво разказваш, продължавай така




Тема Re: Споделен съннови [re: Son de Nuit]  
Автор coffeemate (старо куче)
Публикувано28.07.12 19:18



Разкажи го докрая тоя сън, че ми стана интересно.





Тема Re: Споделен съннови [re: coffeemate]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано28.07.12 19:35



Е кво пък чак толкова? Младите се оженили и заживели дълго и щастливо.



Тема Re: Споделен съннови [re: дядo]  
Автор coffeemate (старо куче)
Публикувано28.07.12 20:06



да ама не. тя се съпротивлява


пък и той е нещо.. много общ(ествен) там...



Тема Re: Споделен съннови [re: coffeemate]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано28.07.12 20:12



Добре де - има думата защитата.



Тема Re: Споделен съннови [re: дядo]  
Автор Son de Nuit (bitch)
Публикувано28.07.12 22:16



Ама той не беше млад, по скоро застаряващ бохем с множество вредни навици. И един такъв, не мой тип. И както беше един никакъв, в следващия момент се оказа друг.



Тема Re: Споделен съннови [re: Son de Nuit]  
Автор Aнreл ()
Публикувано28.07.12 22:19



много съм ти благодарен че ми отвори очите е за е





Тема Re: Споделен съннови [re: coffeemate]  
Автор Son de Nuit (bitch)
Публикувано28.07.12 22:39



Нека да вкарам още малко детайл в първата част. С влизането ни посрещат лъснати девойки, около луксозен плот са наредени кутийки, протягаш ръка към някоя тя се отваря и вътре холограмка на бельо. На този плот са няколко, точно колкото да ме ошашавят и да ми спрат дъха. След като се метнахме в салона се започна масиво изсипване на коктейли, плодове, екзотични ядки, изискани блюда и т.н. - и тук таме кутийка. Хоп- протягам ръка, поглеждам, възхищавам се, красиви са. Колички с вкусотии и кутийки навсякъде. Жените изпъплят отнякъде, аз наблюдавам, викам си ебаси гъзарките, тия пазаруват тук нон стоп, личи им че плуват в свои води, едни уверени, знаят за какво става въпрос тука. А аз само седя и се дивя. И докато си го мисля, една от тях ме осветлява "как стоят нещата" , нали, че моят спътник е си е въвел по различно време. Те са видимо доволни, но и някак ме дебнат какво ще направя, как, какво ще харесвам, как реагирам на прелитащите напред назад мъже (аз недобре, защото всичко това трябва да е веселба, явно, но мен ме притеснява), той ми обяснява, че това е начинът да ми вземат размера, докато се забавлявам. Въвеждат ме, обаче усещам как от удоволствие това започва да се превръща в някаква супер условна игра, с правила, които не са ми ясни. Почвам да слушам какво си говорят, ориентирам се, кутийките започват да се появяват по масите, и докато протегна ръка, и докато се отвори, тя изчезва на дугата маса. На моята идва друга, но ... пак много бързо изчезва. Попадам на маса с две жени, ах, ох, бе врели и кипели, вече куртоазни. Започват да ми обясняват те - а химическото на тези, едно било покупката, друго поддръжаката, в цифри ми говорят 60 евро за това бельо, пък химическото му 33, дори споменаха две имена, които не ги запомних, английски мъжки имена, единият като идиом на покупнката, другият - на поддръжката, и как втория е по- скъп. Ми не ги запомних, както и да е, ако ги прочета някъде сигурно ще се сетя. Тук вече удоволствието ми тотално се е прецакало. Гледам им отрупаната маса, вече не ги слушам, замислям се! И в този момент погледът ми попада на млада девойка до витрината - красива, но тъжна. На масата й няма нищо, стои и чака да я обслужат. Странно, че никой не идва. За нея си мисля, че тя пък сигурно е събирала една камара време за да дойде да пазарува тук и ми става супер гадно. Тогава идва моят придружител, вижда, че нещо не е наред, и ме извежда. Другата част след 23 часа



ПП. По някоето време поглеждам отсреща на улицата - суперосветен, луксозен, даже леко кичозно осветен хотел, но стиларски все пак, върви някакво денонощно парти, знам, че човекът който харесвам, е там. Става ми малко тъпо, ама после ме завихрят из дебрите на моя магазин.

Редактирано от Son de Nuit на 28.07.12 23:07.



Тема Re: Споделен съннови [re: Aнreл]  
Автор Son de Nuit (bitch)
Публикувано28.07.12 22:41





Много го харесвам. При първа възможност ще отида да го гледам на живо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.