Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Божа тема 2нови [re: Vitalite]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 10:07





Ако някога си сложа в сигнатурата парче, то ще е на Мадона. Най- вероятно . Упс.



Тема Re: Божа тема 2нови [re: Son de Nuit]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.07.12 10:20



Няма за какво да се оправдавам - такава е човешката ми природа.





Тема Re: Божа тема 2нови [re: Vitalite]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 11:04



Абе чета ни снощните писания и се чудя защо Ангел дава обяснение "по същество" с онези пет тела и после твърди, че тези неща с телата му идвали в повече. А тъкмо ми беше станало интересно.





Тема Re: Божа тема 2нови [re: blood2]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 12:05



Извинявай Блъди. Снощи съм пропуснала поста ти неволно.

Аз лично много я харесвам.



Тема Re: Божа тема 2нови [re: Son de Nuit]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.07.12 12:30



Да. Благодаря за линка. Забележи, че никъде не се споменава за силни мъже и, че мъжката сила е нещо добро. Че в древните писания никъде не се прославят силните мъже.

А сега се навъдиха едни такива мутри, фитнес маниаци и откаченяци.

"А освен всичко туй, синко, пази се от това: да съставяш много книги - то няма край, и да четеш много - то е уморително за тялото. "

И това е правилно.

Редактирано от blood2 на 25.07.12 12:31.



Тема Re: Божа тема 2нови [re: blood2]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 12:36





Защо, къде е станало въпрос за силни мъже?

Там за ръцете ли... Ангел имаше предвид по- скоро да се самонаблюдаваш какво и как правиш със собствените си ръце, това е форма на медитация и на осъзнаване. Да се гледаш отстрани един вид.



Тема Re: Божа тема 2нови [re: Son de Nuit]  
Автор Aнreл ()
Публикувано25.07.12 15:59



просто защото когато пиша за тези неща ми коства енергия а и се създават прекалено много представи. Също така тук идвам и да се забавлявам.





Тема Re: отговор към рошлетонови [re: Vitalite]  
Автор Aнreл ()
Публикувано25.07.12 16:01



а ти защо постоянно трябва да обясняваш кой къде е и колко е преживял и че ти си над останалите а те видиш ли куцат на един крак. И индиго да си хич не е за хвалба. Никой не иска да е подобие на нещо. Щото индиго тоно това означава. Ама айде да не отваряме темата за децата Индиго, че много ще се спечеш.





Тема Re: Божа тема 2нови [re: Aнreл]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 16:02



Хубаво. Аз щото току преди малко виждам, че се говори за седем тела също така.

Хванах ракурса, няма да те измъчвам.



Тема Re: Божа тема 2нови [re: Vitalite]  
Автор Aнreл ()
Публикувано25.07.12 16:03



браво! поне правиш опит да изглеждаш скромна. Сега започни с опитите не да изглеждаш, а да бъдеш скромна!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.