Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.06.12 19:45



Напоследък обърнах вниманието на няколко юзъра да спазват темата и тематиката и да пишат по нея - а не да нападат и се заяждат с автора и. Това бе нападнато още по яростно от спамадхиите.... и отречено.

Затова пускам тази "тема" без тематика.

Нека всеки пише каквото му падне на ум и се разтовари от проблемите си.



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: adekvaten]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано17.06.12 20:03



Ти пък ще ми кажеш къде да си разтоварвам проблемите! Къдет си искам, там. При теб и така по команда не ща, не си ми достатъчно симпатичен.

Кво ше каеш ти заключа всички теми, тъй и тъй си все недоволен как се развиват. Как ти звучи? И без друго вече прекаляваш с бройката драматично, поне да не ти гледам само твоя ник на първа страница, а?



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: Бзънн]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.06.12 20:29



Чакай, тази му тема може да се развие.
Току-виж всички сме се втурнали да се разтоварваме от проблемите.

Обаче точно сега не ми идва наум какво да споделя, така че да се отърся от него.
Най-много допълнително да се натоваря.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: Бзънн]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано17.06.12 20:33



И още нещо. Вече съм наясно защо си пак подразнен. Виж. Не пишем вестник, свикни най-накрая с тая мисъл. Не сме в тв-предаване, цял свят нази да гледа. Говорим си, и сама си се чудя как още не ми омръзва да ти го обяснявам.

Какво лошо има в това да ти каже друг човек, че с нещо го притесняваш, или дразниш, или че намира нещо за еди-какво си? Ми хубаво, майната му, така реагирал, голяма работа. А ти не, трябва ред да въведеш непременно и да се раздирижираш. Да сме във форума на "Сега", разбирам да се следва твърдо само темата. Пък тук взаимодействието е между човеци - едните нещо недоволни, ще си кажат, ти несъгласен - ми ок. Все чакам, чакам някой да отстъпи, ама я Уел ще се измагари влязъл-недовлязъл и с три дни закъснение, я ти към някой друг за нещо кратко и без обиди ще подскочиш, ама яко и с цветния речник, е не мога да ви озаптявам наред като детска учителка в крайна сметка. Нямам никакво намерение да подкрепям твоята крайност по отношение на тематика, но имай предвид, че по принцип съм съгласна, че не бива да се прекалява с празно дрънкане и си гледам. Но компанията е ок, съвсем ок. Не си чел в клубове, където пишат по сто човека, да видиш за какво става въпрос, затова не можеш да оцениш тук какво си имаме.



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: saksun]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано17.06.12 20:36



Е, аз никъде не съм тръгнала.



/Адекватний? Къде си? Гледай как чакам! Ела, че ми нервно, в тая тема може ли един словесен спаринг да спретнем за разтоварване, а?



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: Бзънн]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.06.12 21:57



В тема "За празен чат" нямам какво да кажа.
1.Твоето становище "от позиция на силата" а не на Разума е твърде комунистическо-мафиотска. "Трай си или ще те елиминирам"


2.Това, че си нервна, че не дойде целия клуП на срещата - не е моя вина.
3.Това, че в този клуП не важат НИКАКВИ ПРАВИЛА за нормално общуване:
а/да се спазва темата
б/да се пише грамотно
не е моя вина.

4.Виж в живота на всяка крачка има правила - писани и неписани. Без правила настъпва анархия и хаос! Във всеки спорт - дори и в кик-боксинг и в бокса има правила. Макар, че е разрешено да разбиеш мутрата на противника /според правилата/И нарушителите се наказват.
В ТОЗИ КЛУБ СЕ НАКАЗВАТ ОТ ТЕБЕ ТЕЗИ, КОИТО СЕ БОРЯТ ЗА ПРАВИЛА - А НЕ ТЕЗИ, КОИТО ГИ НАРУШАВАТ! ТОВА Е ЧИСТ АБСУРД!!!

В цяла България царува анархията и нарушаването на всеки закон!

За това държавата е на това дередже.

П.П. Не видях никакво ограничение колко теми може да пуска един юзър?
Досега не съм пуснал нито една тъпа тема с оплаквания от лични проблеми, както повечето юзъри.

Предложение:

Напиши един Правилник за участие в клуба в който ясно и конкретно да заявиш:
1.В този клуб не важат никакви правописни правила. Всеки може да си пише както му падне.
2.В този клуб не е задължително да се пише по темата на един юзър. Всеки може да си пише каквото си иска в която си иска тема.
3.Пускането на повече от 3 теми на страница се наказва с тяхното блокиране.



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: adekvaten]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано17.06.12 22:15



Забавно е да ме наричаш мафиотка и да ми казваш какво да правя. А съм нервна по мои си неща, виж как сам правиш което не искаш да ти правят, некви изводи за някой друг, на човещинка ли ми заприлича?

Наистина не внимаваш какво ти говоря и само модския ми флаг ти бърка в очите. Непоправим. Безтемвай си сам. Като реша да въведа правило за брой теми на първа страница - първо, ще съм в пълното си право да го направя и копче не можеш да кажеш и второ - ще си първият информиран, даже бележка може да ти пусна да не съ разфърляме. Боже, Божееее, дано по-добре те разбират хората около теб, наистина се надявам.



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: Бзънн]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.06.12 22:23



"Забавно е да ме наричаш мафиотка и да ми казваш какво да правя. А съм нервна по мои си неща, виж как сам правиш което не искаш да ти правят, некви изводи за някой друг, на човещинка ли ми заприлича?"

1.В тази тема всичко е разрешено, нали? Или и това не ти харесва?
2.От толкова годишно мод-стване в този клуб в тебе се е създала някаква представа за "всемогъщие". Ти единствена можеш да заключваш и триеш теми.
И го правиш ЕДИНСТВЕНО ПО СВОЕ УСМОТРЕНИЕ. Никой не може да ти държи сметка за това, нали? Камо ли да ти дава акъл или да те коригира за нещо. Това е Диктатура!

3.Твоят девиз е: "Тук аз коля и беся!" Трайте си да не ви изтрия и сложа БАН!



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: adekvaten]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.06.12 22:26



Еми ще си траеме, ти какво искаш? Революция срещу всеки админ ли?



Тема Re: Тема за празен чат БЕЗ ТЕМА!нови [re: blood2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 22:44



Е тук е мястото да те питам блъди2 има ли някакво развитие при теб? Или още си на вълна самосъжаление и лоши гени?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.