Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите...  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано15.06.12 00:03



По един твърде наболял въпрос в момента:

Бездомните кучета.



Тема Re: Какво мислите...нови [re: adekvaten]  
Автор dwg6 (непознат)
Публикувано15.06.12 07:31



Ако парите за приюти за бездомните животинки се използват по предназнаение няма да е толкова голям този проблем.



Тема Re: Какво мислите...нови [re: adekvaten]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 04:45



Приспиване на висчки бездомни кучета... Приютите са само машини за пари и корупция....

Редактирано от ya2011 на 17.06.12 04:45.



Тема Re: Какво мислите...нови [re: adekvaten]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.06.12 08:22



Приспиване. Смърт. Няма друго решение. Останалото както казват е корупция.
Разбира се като жест на хуманност трябва да се създаде един приют за около 300 кучета, който се самоиздържа от продажбата им на желаещи да си вземат куче. Подбора кое куче да живее и кое да бъде приспано е труден, но няма друг вариант. Ще се оценява ум, характер, външен вид, здрааве. В таблица. И клиента да си избира.

Значи, единствената причина да не тръгна с пистолет по улиците да требя кучета е че никой мой близък не е пострадал от тях. Но това се случва всеки ден и риска е реален. Лирично отклонение - как живеем - зле, защо - заради продажни и алчни за корупция управници , дали те не заслужават много повече от това "внимание", отколкото почти безобидните на техен фон глутници?

Ум нямаме като нация. А може и да дойде скоро.

Та, кучетата са дребен проблем. Глад мъчи нацията, заради некадърни и самозабравили се корупционери. 3 в едно.



Тема Re: Какво мислите...нови [re: adekvaten]  
Автор r3gistracia (ентусиаст)
Публикувано17.06.12 09:38



мислим, че имаш едни и същи теми дето си ги въртиш нон стоп и вече не са интересни. както се казва: станали са банални. освен това мислим, че предпочиташ да общуваш тук анонимно и че с реалните контакти не се справяш добре, точно обратното на това, което каза на blood2, не че той се справя, но пък ТИ да му кажеш на НЕГО "аз за разлика от теб имам реални контакти с хората" беше най-смешния диалог, който съм чела





Тема Re: Какво мислите...нови [re: Well]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.06.12 09:42



Основният проблем е лудостта при хората. Все още населението на Земята не е прекалено голямо, че да не може да се изхранва.



Тема Re: Какво мислите...нови [re: r3gistracia]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.06.12 15:10



Алооу "рЭгистрацио", какво търсиш тук в тази тема?
Защо спамиш отново? Ако си в мензис не е редно да излагаш на показ менструалните си тампони.... Много е гадно!



"мислим, че имаш едни и същи теми дето си ги въртиш нон стоп и вече не са интересни. както се казва: станали са банални.

1.Аз съм относително нов в клубовете и НЕ СЪМ ВЪРТЯЛ НИТО ЕДНА МОЯ ТЕМА 2 ПЪТИ!

"освен това мислим, че предпочиташ да общуваш тук анонимно и че с реалните контакти не се справяш добре, точно обратното на това, което каза на blood2, не че той се справя, но пък ТИ да му кажеш на НЕГО "аз за разлика от теб имам реални контакти с хората" беше най-смешния диалог, който съм чела "

ОТНОВО ЕДНО МАЛОУМНО И НЕАДЕКВАТНО ИЗКАЗВАНЕ БАЗИРАНО НА БОЛНАТА ТИ ФАНТАЗИЯ - А НЕ НА ФАКТИ!
Ти нито знаеш, кой съм, нито с колко и какви хора имам контакти в живота, нито нищо - ама НИЩИЧКО за моята личност!

Така че не ни занимавай повече с менструалните си проблеми!!!



Тема Re: Какво мислите...нови [re: adekvaten]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.06.12 15:30



Защо на всеки трябва да обясняваш, че греши? Заради голямото самочувствие, или заради това, че искаш да му помогнеш?



Тема Re: Какво мислите...нови [re: blood2]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.06.12 15:50



"Защо на всеки трябва да обясняваш, че греши? Заради голямото самочувствие, или заради това, че искаш да му помогнеш?"

1.Не обяснявам на "всеки" че греши! Само на тези, които ме нападат без основание, а само защото са комплексари и страдат от разни лични проблеми и се опитват да стоварят боклука в главите си върху моята глава....
2.Всеки греши. Но за да осъзнае грешката си има нужда някой друг да му я посочи. Едно странично виждане освен неговото.
3.Само по-интелигентните хора си взимат бележка от корекциите и критиките. Тъпунгерите си продължават "по старому" прилагайки инат и проклетия. И... от това страдат те самите най-много.



Тема Re: Какво мислите...нови [re: adekvaten]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.06.12 15:58



След като продължават, трябва или да смениш подхода или да се примириш и да не общуваш с такива хора.

"Само на тези, които ме нападат без основание"

Какво по-голямо основание от това, че си прекалено различен от простите хора?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.