Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 23.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Бг участието в Евовизия или.....  
Автор finntroll73 ()
Публикувано10.05.12 13:11



много смях в залата докато гледах шоуто на Слави Трифоноооооов,както Годжи вика за начало.
Незнам обаче да се смея или да плача ,след като неможах да изтърпя повече от 5мин .интервюто на Слави със Софчето маринова.
Песента ,какво да ви кажа,е един опит според мен за техно звучене примесено със заучени фрази от времето на грътцкото и сърбежите от Югославия,като има и яко турско-ориенталски елементи.
Незнам какъв е АКЪЛА изобщо на Канал 1,все пак са национална медия,широко да подкрепят и лансират такава безидейна пошлост.
Къде според вас,на кое място бихме стигнали с това парче в класацията,ако въобще сме се класирали??!
Последното май ще ни прилегне като мръсна риза на чисто тяло.
Толкова ли наистина няма таланти в България,нали България търси таланти,нали има предаване,дано белкем оттам се извади някой с връзки и с талант та да се отсрамим пред света.
Незнам ,но за мен тази песен си е подигравка с музиката изобщо.
Не защото съм рокаджия,напротив и електро и ню -ейдж слушам,и родопски и народна музика обичам,дори и класическа...обаче явно нещата са се спекли нацяло в главите на нешего народа български,за да стигне до изпращане на Евровизия една ромка да ни представлява нас България,не защото е най-вече ромка,но защото е доста бездарна и глупава.
Това ми е мнението,дори и на кръст да ме разпънете след малко.
Без обиди,изказвам мнение просто,и възмущение от пошлостта.
Имаме си бг фолклор,по добре Валя Балканска да бяхме изпратили.
Щеше да обере овациите.

По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!

Тема Re: Бг участието в Евовизия или..... [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано10.05.12 13:14



Segapopolis,Jo tem,Te kiero ..my god where are you?

По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!


Тема Re: Бг участието в Евовизия или..... [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано10.05.12 13:16



То явно грешката ми е че изобщо гледам този ПРОВОДНИК на чалгарщината в България Слави,май там ми е основната грешка

.
И без това всеки ден шоуто му е като предишното.
Нещо зацикли яко в матрицата.

По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!

Тема Re: Бг участието в Евовизия или..... [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано10.05.12 13:21



Имаме си бг фолклор,по добре Валя Балканска да бяхме изпратили.
Щеше да обере овациите.----


Понеже не всичко е тяло,но най-вече глас!
Тя поне барем да имаше тяло Софчето ами то..

По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!


Тема Re: Бг участието в Евовизия или..... [re: finntroll73]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано10.05.12 13:50



Както и да звучи, харесвам Софка в пъти повече от една Поли Генова например. Има хъс, живото й пеене е перфектно, отракана е достатъчно да се развърти и да създаде атмосфера, не ми пречи, че е ромка въобще. Даже споделям подозренията, че именно заради етноса ще има повече гласове за нея, отколкото ако беше някой друг. Аз гледам Евровизията всяка година без да смятам, че е кой знае какво, нито че първото място е някакъв критерий за велик хит или нещо такова. Изфръцкваме се пред по-широка публика и кой откъде е. Като е Софи, чудесно, поне глас има жената. Гледах другите - я готино парче с никакво изпълнение, я добър глас на скучно тралала, я визията сносна, пък с нула артистичност. Няма какво да се ядосваш. Ще се разходи жената да направи малко шоу и това е.




п.п. И като казах "готино парче", опитвам да се сетя кое беше. Със сигурност си заплюх нещо, но щом не го помня изобщо, колко да е било готино, а? Едни песньовки творим... Софка с друс-друс-жотем да заминава.


Редактирано от Бзънн на 10.05.12 13:55.



Тема Re: Бг участието в Евовизия или.....нови [re: Бзънн]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано10.05.12 14:36



Е ми аз пък изобщо не и харесвам истеричните извивки на гласа.
Ама ни най-малко пък си мисля да има перфектен глас.
Разни хора,разни идеали.
Аз бих гласувал за всяка една друга поп -песен или каквато и да е друга.
Всъщност БГ разчита на нас емигрантите за глас,ама нали се сещаш,че дори и 10 000 долара да ми ги наброи Софито на масата,гласа си и смс а никога няма да пратя в нейна подкрепа.
Ще гласувам за най-трок и най-новаторското парче за която и да била нация,но за такова нещо никога.
Това е опозорение да си дадеш гласа за такова подобие на песен и човек.
Незнам колко мислят като мен,обаче не мисля че съм само аз.
Дай сега като представлявала България(където мястото и изощо не трябваше да е там),да гласуваме за етноси,и най-вече за дърводелски изпълнения.
Аз не видях нещо авторско,този текст за 10 мин съм го написал и аз.
Нищо трудно няма в него,нито пък мелодията е супер трудна за измисляне.
Аман от плагиатстване,аман от ранк ксерокси в Пайнър индъстри.

По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!


Тема Re: Бг участието в Евовизия или.....нови [re: finntroll73]  
Автор coffeemate (член)
Публикувано10.05.12 16:25



И на мен Софка ми харесва. Най-много ми допада това, че не се притеснява пред публика и не се прави на нещо, което не е. Има глас определено. Има присъствие в песента. Не пее само за да си разходи тоалета и бюста. Песента и е сносна. Ако се разчуе, че е ромка, ще има гласове от вси страни

.



Тема Re:нови [re: finntroll73]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.05.12 17:46



И аз мисля, че нещо с етно-звучене би могло да ни донесе повече успех, както "Вода"-та преди няколко години.

Под етно-звучене не се има предвид маанета, чалги, попфолк и други такива простотии.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Ceлинчи (простичка_инфо)
Публикувано10.05.12 17:56



Аз пък мисля, че трябва да излезем от този конкурс, защото това, което ние смятаме, че европеецът адски ще хареса, обикновено изобщо не отговаря на неговия вкус. Но това се отнася за много конкурси.
Откакто гледам някакви конкурси, България никога не влиза в "топ половината участници", нито взима някаква утешителна награда, но самочувствието ни, гарнирано с "тези идиоти нищо не разбират", остава непокътнато просто.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Бг участието в Евовизия или.....нови [re: finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.05.12 18:39



Това са само песни, демек неща създадени с цел забава.
Класацията за това коя е най-забавната песен, въобще не трябва да ни интересува.

От тези СМС-си някои печелят милиони. Това е целта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.