Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Отново необичайното предложение...нови  
Автор Пeпepyд (прелитащ)
Публикувано24.04.12 21:21



Това предложение пуснах неотдавна и..... темата бе задръстена със спам. НИКОЙ НЕ СЕ ОТЗОВА?! Мода я заключи ???!!!
Но аз не се отказах....
Ето отново:

Когато почнах да чета писанията на "blood2" из клубовете бях шокиран и реагирах остро на неговите постоянни оплаквания и мърморене. Но изведнаж... като го четях почувствах в себе си едно състрадание и дори любов към това същество. Той е загубил майка си от рано и не е почувствал майчина любов. Живее с баща си - явно тиранин в една стая и няма никаква самостоятелност. Болен и недъгав и неспособен да работи и печели пари.
А е млад и има таланти. Напр. да пише поезия. Много юзъри му дават акъл как да се оправи, но никой не му предлага реална помощ. А той гладува и страда. Аз не живея в БГ и му обещах като се върна в Сф през юни-юли да го заведа на доктори-специалисти и да почне лечение за моя сметка.

Но ето едно мое предложение към всички юзъри:
Нека да отворим една банкова с/ка на негово име и всеки да внася по някой лев когато може. Но трябва някой от Сф да го направи. Нека се срещне с момчето и да отидат и отворят една сметка. Ако го направите ме информирайте на Бележки и аз ще преведа каквото мога от тук - в евро.


Знам, че никой не е цъфнал и завързал материално в БГ и все пак....

Размислете и се изкажете в тази тема и.... на практика.

Но моля ви отново: КОЙТО НЕ ИСКА ДА ПОМОГНЕ ДА НЕ ПИШЕ ИЗОБЩО В ТАЗИ ТЕМА И ДА НЕ Я ЗАДРЪСТВА СЪС СПАМ!!!
Проявете малко здрав разум и контрол над необузданите си умове!




Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Отново необичайното предложение...нови [re: Пeпepyд]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.04.12 10:56



Не Пеперуд. Объркал си се. Това дето получиха другите, науката не го дава. Тази енергия се получава отвън. Тези вещества, тази фотосинтеза която дава енергия постоянно на хората те я получават отвън. От -273 градуса до 15 например колко много енергия получават от околната среда хората и от 15 до 36 колко ти сам си набавяш?

Пресметни и ще разбереш, че истинската сила и онова дето ти се дава се дава от природата и взаимодействието на тялото ти с околната среда.

А при мен има недостиг именно на енергия. Защото не мога да я получа от околната среда, а другите я взимат. Затова се и усмихват и мислят позитивно. Защото получават енергия от околната среда и то в предостатъчни количества и не се уморяват.
Защо не се уморяват? Защото получават енергия от околната среда. И благодарение на нея се и регенерират по-добре и по-успешно.

Алергичните реакции дето ги имам са именно такъв симптом. Че не мога да получа от околната среда енергия и всичко, така че да се образуват онези вещества дето задвижват тялото и му дават постоянно топлина.

Хайде. Спомни си животните. Даваха едно животно дето ходи при -40 градуса и му е топло. И има енергия. То получава енергия от околната среда. Иначе, ако само се топлеше няма как отвън да е -40 градуса, отвътре 36, да се движи невероятно умело и да не се строши от амплитудата и разликата в градусите.

Не може отгоре на козината му да е -40 градуса и 4 сантиметра по-надолу 36.

Е, това означава да усвояваш енергията и да я трансформираш. И метал да беше пак щеше да се деформира при 80 градуса разлика и да даде дефект. И да се огъне като има разлика от 80 градуса на няколко сантиметра и то постоянно, а животинчето е щастливо.

Ами, ако при една клетка разликата отвън до вътре е 80 градуса? Тогава какво? Как получава тази топлина клетката? Чрез някакъв процес с околната среда и взимане на енергия именно от нея.



Луд съм и не си пия редовно хапчетата.

Редактирано от blood2 на 25.04.12 11:04.



Тема Re: Отново необичайното предложение...нови [re: blood2]  
Автор Пeпepyд (прелитащ)
Публикувано25.04.12 15:07



"Не Пеперуд. Объркал си се. Това дето получиха другите, науката не го дава. Тази енергия се получава отвън. Тези вещества, тази фотосинтеза която дава енергия постоянно на хората те я получават отвън. "

Аз не съм се объркал, драги! Аз съм ЕДИНСТВЕНИЯ юзър из клубовете, който не се обърква повече! Защото от 31 год вече практикувам ежедневно "ОСВОБОЖДАВАНЕ ОТ ВСЯКАКВИ ИЛЮЗИИ И ОБЪРКВАНИЯ" Имам абсолютно ясно виждане на нещата и ясно мислене. Говорил съм и съм писал много за това, че освен този Свят на Дуализма - наричан "Майя" в който 2 Сили се борят за надмощие постоянно - Силата на Светлината и тази на Мрака ИМА ЕДИН ДРУГ СВЯТ. ЕДНО ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ - КЪДЕТО ЦАРИ ПОСТОЯННО ЕДИНСТВО И ХАРМОНИЯ. Хората живеещи в съзнанието на Света на Дуализма вярват в нереални неща, които в следния миг се оказват заблуди. И аз бях като тях до преди 31 год. когато получих Ключът към СебеПознанието. Практикувам 4 техники, които ме дистанцират от Майя и помагат да влезна в контакт с това, което ти наричаш "Информационни вълни". Не мога да опиша по никой начин това Изживяване - то трябва да се изпита, за да се разбере. Но едно е сигурно - ОСВОБОДИХ СЕ ВЕДНАЖ ЗАВИНАГИ ОТ ВСЯКАКВИ ИЛЮЗИИ И ЗАБЛУДИ! И това създава огромни проблеми при общуването със заблудените гъсеници, които все още живеят в Света на Илюзиите и робуват на ума си. За тях това, което говоря и върша е .....лудост или погрешно. Защото вече не съм от стадото в което те живеят и пълзят.
Аз не търся от никого признание, за това което говоря. Искам единствено да помогна на заблудените. Но.... те не бива да се съпротивляват на Помощта.
Помощта не е от мене а от Висшата Сила наричана Бог, Творец, Всевишния и др. имена.

Да. Ти си разбрал, че нещо липсва при тебе. Нещо не достига.


"Пресметни и ще разбереш, че истинската сила и онова дето ти се дава се дава от природата и взаимодействието на тялото ти с околната среда.

А при мен има недостиг именно на енергия. Защото не мога да я получа от околната среда, а другите я взимат. Затова се и усмихват и мислят позитивно. Защото получават енергия от околната среда и то в предостатъчни количества и не се уморяват.
Защо не се уморяват? Защото получават енергия от околната среда. И благодарение на нея се и регенерират по-добре и по-успешно. "


Значи става дума за някакво БЛОКИРАНЕ. Блокирана е твоята възможност да черпиш енергия и сили от природата. Или връзката с околната среда. Но за да се установи отново тази връзка ТРЯБВА ДА СЕ ОТСТРАНЯТ БЛОКАЖИТЕ В ТЕБЕ. Това, което те блокира. Много съм ти говорил и писал за това .... и не само аз. Но ти отказваш да четеш и ВНИКНЕШ в казаното. Казано е че:

"Твоите мисли определят съдбата ти"



Но ти дори не се опитваш да се откажеш от негативните си мисли и по този начин блокираш контакта с Висшите Сили, които искат да ти помогнат.
Блокиранията могат да бъдат причинени и от нередности във функциите на някои вътрешни органи. Затова искам да те заведа при доктори-специалисти да открият какви блокирания имаш. Но.... ти трябва да погледнеш на това с позитивност.

Не започвай отново да ми противоречиш и отричаш. Поне веднаж /просто за разнообразие/ се опитай да приемеш, че не си губя времето с тебе за празни спорове /като напр. тази гъсеница, която нахлу в темата, за да ме напада/ и ако продължаваш да упорстваш - ще вдигна ръце и ще се отдалеча от тебе.






Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Тази тема се почиства. [re: Пeпepyд]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано25.04.12 16:24



.



Тема Re: Тази тема се почиства.нови [re: Бзънн]  
Автор Пeпepyд (прелитащ)
Публикувано25.04.12 18:26



Благодаря!



Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Отново необичайното предложение...нови [re: Пeпepyд]  
Автор FragileМодератор (бъгната)
Публикувано26.04.12 15:46



Въпреки желанието си да ти угодя и да разчиствам, не виждам логика /а и ще бъде обидно/ да трия диалозите на самия Блъд, за когото ти все пак си пуснал темата. Пипна ли един постинг, заминава целият клон под него.



Тема Re: Отново необичайното предложение...нови [re: Fragile]  
Автор Пeпepyд (прелитащ)
Публикувано26.04.12 16:28



Защо БГ е на последно място в Европа по жизнен стандарт?
ЗАЩОТО СПОСОБНОСТТА НА ХОРАТА ДА МИСЛЯТ РАЦИОНАЛНО Е ДЪЛБОКО ПОВРЕДЕНА!!! Това е последица от зомбясването при комунизма и хората загубиха Здравия си Разум. Те не мислят разумно и вървят срещу собствените си интереси.

Толкова ли е трудно и АБСУРДНО да се приеме простото ПРАВИЛО тук в нета КОГАТО СЕ ПОЯВИ ЕДНА ТЕМА ИЗИСКВАЩА ЯСНО СТАНОВИЩЕ - ДА или НИЩО да не се разводнява с празен чат и заяждания. КОЙТО НЯМА СТАНОВИЩЕ - ДА ОТМИНЕ ТЕМАТА И ДА СЛОВОБЛУДСТВА В ДРУГИТЕ ТЕМИ. В тази тема тук ИМАШЕ АПЕЛ ДА ПИШАТ САМО ТЕЗИ, КОИТО ИСКАТ ДА ПОМОГНАТ. А НЕ ТЕЗИ, КОИТО СА ПРОТИВ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО.
ВСИЧКО Е НА ДОБРОВОЛНИ НАЧАЛА! Защо трябваше тези, които избират да не помогнат да задръстват темата със своето отрицание и опити да повлияят на тези, които биха помогнали???



Блъд е болен и при него логичното мислене е нарушено.
Но моля те изтрий всичко написано от него и от:

Deviance
coffemate
Ангел
Well

И трий всичко освен позитивните мнения на юзърите готови да помогнат.

Аз и преди съм правил сравнение на Клубовете и един пазар.

Какво става на един открит пазар?
Всеки е отворил сергия и предлага някаква стока.
Стоките варират и цените също. И какво? Хората минават по сергиите и разглеждат и купуват САМО ТОВА, КОЕТО СА ИЗБРАЛИ САМИ.

Сега представете си следната картина:
Някакъв идиот спира пред сергията за домати и почва да крещи:
- Домати не ям! Мразя доматите! Не мога дори да ги гледам!
И почва да напада сергията и я обръща и почва да гази доматите по пода....

Какво ще стане тогава? Ще извикат полиция /в случая мода на клуба/ и идиота ще бъде арестуван и накаран да плати обезщетение на собственика на доматите.

Защо да не важи същият принцип и правило и тук в Клубовете, когато се появи една сериозна тема - допитване?
НИМА СА МАЛКО И НЕДОСТАТЪЧНИ ТЕМИТЕ, КОИТО СЕ ПУСКАТ ЗА ПРАЗЕН ЧАТ И ЗАЯЖДАНИЯ??? НИМА ???!!!

ЗА ДА СЕ ОПРАВИ ДЪРЖАВАТА ВСЕКИ ТРЯБВА ДА ПРОМЕНИ НЕЩО ОТ ИНАТИТЕ И ПРОКЛЕТИЯТА СИ - ИНДИВИДУАЛНО!!! ТАЗИ АНАРХИЯ НЕ МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА ВЕЧНО....




Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.