Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор coffeemate (член)
Публикувано21.04.12 14:10



Чета и не вярвам на очите си.. къде видя логика в любовта.. аз и досега я търся тази логика, ама нещо ми бяга.. ако я хвана - ще се спася от много работи аз..





Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.12 14:20



Естествено, че те са виновни. И за Троя и хубавата Елена. Е, не можа ли да поиска друга? Като може да има харем от жени, тоя Парис, защо избра най-лошата жена от всичките? Другите мили и добри, а тоя избра развратницата.


И защо българките не обичат наивни романтици? Това пак ли е добре? Да не обичат романтици. Е, какви обичат. Някакви садисти и разбойници.

Извратени са българките. И за мазохистки не стават.

Редактирано от blood2 на 21.04.12 14:26.



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.12 14:22



Логиката е навсякъде. Хайде накарай една манекенка да се влюби в клошар? Хайде накарай една хубава жена да се влюби в мен? И то за без пари.

Защо лъжеш, че в човешката любов няма логика?

Иначе, да. Има и друга любов без логика и само с даване, но българката не е способна да я изпита.

Редактирано от blood2 на 21.04.12 14:22.



Тема Re:Любовта енови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.04.12 14:44



Извиси ме. Научи ме как да се превърна в духовно същество.

Божествена...



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор coffeemate (член)
Публикувано21.04.12 14:46



Че те манекенките по света да не би да се влюбват в клошари?! Ти би ли се влюбил в клошарка,м? Какво би те свързало с такава жена?!
И защо трябва да се накара някой да се влюби в някой?! Това става естествено и без усилия. Не може всички да са влюбени в теб, нали? Даже не може всички да те харесват. Но съм убедена според моите наблюдения житейски, че все някога някой е влюбен в нас. Въпросът е дали ще е взаимно. Ти май искаш да е взаимно, нали? Е... в повечето случаи не е толкова взаимно, да ти кажа под сюрдинка. Приемаш, че тази, която обичаш, не те обича и продължаваш. Щом искаш да бъдеш обичан- чакаш я тази с обичането. Но тя дали ще ти хареса... ето ти проблем. Та кое избираш- ти ли да обичаш или ти да си обичания. Третия вариант за взаимността е, да речем, с по-малка вероятност.
И не лъжа, че в човешката любов няма логика. Няма логика. Това е факт! Знам по себе си, знам по наблюдения върху други хора. Това го знам със сигурност, както ти си убеден в обратното. И понеже съм човек, който познава любовта- на мен повече може да ми се вярва. А ти понеже казваш, че не я познаваш- на теб не бива да ти се вярва.





Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор coffeemate (член)
Публикувано21.04.12 14:49



"Извратени са българките. И за мазохистки не стават. "

Такааа.. айде сега намери в горното писание голямото противоречие!





Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.12 14:59



"Ти би ли се влюбил в клошарка,м?"

Да, аз все пак съм романтик. Именно, не е взаимна любовта. Мъжа обича жената, а жената обича да и се помага. Ама аз искам да ме обичат. Какво странно има?

Аз искам да бъда обичан от жена. Ама докога ще я чакам тази с обичането? Намери ми някоя, която да ме обича. Остарях.



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.12 15:02



Не е противоречие. Българката иска гадости, а не да е мазохистка. Мазохистките си падат по романтични типове и умират за тях.



Тема Re:Любовта енови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.12 15:09



Аз не мога да те науча. Любовта може.



Тема Re:Любовта енови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.04.12 15:42



Объркваш ме. Не те разбирам.

Божествена...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.