Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор r3gistracia (минаващ)
Публикувано23.04.12 21:35



ама моля ти се, другата страна колко трябва да е глупава, ако съм го казала вече 1000 пъти в прав текст какво искам?

а и какво може да искам, извинявай, по-различно от любов, секс, заедно, връзка заедно, правене на неща заедно, говорене, общуване по нормалните начини, срещи и т.н. Всичко останало като любовни поеми, цветя, подаръци и прочее са екстри, които емоционално зрелите хора (радвам се, че използва тази дума) добавят като допълнение. Не знам какво толкова сложно има?

Все едно да ме питаш "Как да перем?" на ръка или в пералня с Ариел, ми все едно, стига да се свърши тая работа, иначе може да си останем с чуденето

не знам защо някои хора, доста хора всъщност, си мислят, че аз имам някакви такива нереални представи платонични и че едва ли не смятам връзките за

и аз не знам какво, все едно ненужни, все едно може и да съм платонична, но вече ми писна от това, пък ако искам платонични изживявания ще си ги имам там където наистина мога да имам такива, а не просто някакви неслучвания

Редактирано от r3gistracia на 23.04.12 21:40.



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор r3gistracia (минаващ)
Публикувано23.04.12 21:35



ааааааааааабееееееееееееееее

игрички?

да, така смятат обикновено. как пък 1 не се сети, че искам връзка, само 1 се сети и направи нещо наистина в тази посока, както аз смятам, че е редно, но не беше точно мой тип (уви, изпуснах си късмета тогава, признавам си, пъ то беше вече отдавна )

Редактирано от r3gistracia на 23.04.12 21:39.



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: r3gistracia]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.04.12 21:47



А защо точно него искаш да обичаш, като той не те разбира? Защо не можеш да си представиш какво изпитва и иска той?



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.04.12 21:49



Брех, кой го казва това?

Божествена...



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.04.12 21:51



Щото няма въображение отсрещната страна.

Божествена...



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: r3gistracia]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.04.12 21:53



Хе, нали знаеш онова клише, което си е и горчива истина Майстора винаги си намира баш майстора. И не е много забавно.

Божествена...



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: Vitalite]  
Автор r3gistracia (минаващ)
Публикувано23.04.12 21:53



щото има прекалено много въображение - в моя случай, да



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор r3gistracia (минаващ)
Публикувано23.04.12 21:55



ама аз мога да обичам хиляди други, моля те, никви проблеми




само че никога няма да мога да забравя тази гадост (никога скоро време), която ми причини

Редактирано от r3gistracia на 23.04.12 21:56.



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: blood2]  
Автор r3gistracia (минаващ)
Публикувано23.04.12 21:58



ами представи си че предпочитам да не си "представям" какво искат другите, дори и да го знам и без това, комуникация?!?!?!?!? на представи ли е това игра? а къде е мястото на _реалността_ сред представите и случването... в неслучването?



Тема Re: ЛЮБОВ ?! Що е то?нови [re: r3gistracia]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.04.12 22:04



А защо ги караш да имат толкова много въображение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.