Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Как преживявате разделите с любими хоранови  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.03.12 20:11



?

Всеки си има свой си начин, метод, налучкан веднъж и станал нещо като изпробван алгоритъм... Интересно ми е доколко съвпадат, доколко се различават вашите/нашите алгоритми.

..rude & not ginger...



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор josifsf (непознат )
Публикувано05.03.12 20:27



Щом пускаш темата, не би ли следвало първа да кажеш



Никой не ги преживява лесно предполагам.

Но съм забелязал няколко вида на опити.

Единият е тотално оплюване на другия пред приятели , с цел да се създаде някаква криворазбрана справедливост, чрез която да се постигне по-добър резултат. Често този модел е доста безсмислен и с не до там приятен резултат.

Втория е да се намери бързо ново гадже по системата "Клин-клин избива" , което често води до още по голями и вредни мисловни процеси.

Третият е да си изтрадаш всичко и да помислиш защо се е стигнало до тук без да се подаваш на страха от това че си сам и че може би няма да е лесно занапред.



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано05.03.12 20:28



Тежко. С една дума страдам.
Ако не можеш да си го представиш - пада ми завивката върху главата и съм в това състояние, докато не го преработя.

Над това не съм работила да се променя и не мисля да го правя.





Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор shshtt (ентусиаст)
Публикувано05.03.12 20:45



тихичко

:)


Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор jumbles ()
Публикувано05.03.12 21:03



боли, затварям се ... отдавам се на болката тотално ... изживявам я и след това всичко е чисто и светло



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано05.03.12 22:58



НЕ ги преживяваме...



П.П.
всъщност, има различни видове раздели, така че не става ясно за кой вид точно питаш?!

моят отговор касаеше смъртта и мисля, че това е най-тежката раздяла... дали може да се каже, че си я преживял само защото си останал жив след нечия смърт... и ако не, какво значи да преживееш?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от TRlNlTY на 05.03.12 22:59.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от TRlNlTY на 05.03.12 23:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от TRlNlTY на 05.03.12 23:04.



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано06.03.12 02:49



Ми аз се замислих и преброих до точно трима любимите хора, при разделите с които се е налагало да положа усилие, за да ги преживея. И в трите случая причините за разделите са ми били различни и съм реагирала различно. Най-общо може да се каже, че лечението ми при драми се движи от вкисване, рев и самосъжаление към гняв, гордост и бяс. Не знам дали минава за алгоритъм.



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор Aнreл ()
Публикувано06.03.12 04:40



Докторе, много ти е интересно значи? Ти пациенти нямаш ли си?



Като се има впредвид че съм зодия рак, много силно се привързвам, отдавам, чувствителен, задълбочен, създавам връзки с определени хора и влагам всичко от себе си ако човека отсреща с времето се промени или не желае да общува с мен затаварям вратата и не се обръщам назад. нито ме боли нито питам защо така е поискал. ако е човек на който много държа влагам всичко от себе си за да разбера какво и защо ако е възможно естествено. хората които са ми истински приятели никога не са си тръгвали от мен и аз от тях. хората които никога няма да ми бъдат приятели и не са били, няма за какво да жаля. всеки сам избира приятелите си и ги избира завинаги. нищо не може да раздели истинските приятели, дори и смъртта. ти носищ приятелите си в теб и те теб в тях. докато искаш някой да ти е приятел той ще ти е приятел. това всеки сам го избира. въпроса е кой може и искаш да ти е истински приятел. човек който е готов да си даде живота за теб?



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.03.12 10:34



Нищя, разнищвам, анализирам...

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: Vitalite]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано06.03.12 10:47



Виждам че пишете, че " Нищя, разнищвам, анализирам...", защо го правите?

Моето преживяване на раздяла е буквално - оцеляване, като след корабокрушение = намиране и преустройване на собствения си път само за мен. Анализи и разнищванията са били във връзката, а и аз смятам че подхода ми в една връзка е стандартен като схема, общ морал и т.н., индивидуалното е единствено в изпълнението.

Мислите ли че СЛЕД връзката можете тепърва да разнищтвате нещо. Та тогава често контакта с другия е прекъснат, т.е. сте сами със себе си, няма друга страна, няма диалог.

Редактирано от Deern на 06.03.12 10:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.