Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: Doctor Who]  
Автор josifsf (непознат )
Публикувано07.03.12 20:20



Ти не ме четеш явно, защото по буквално от това не мога да го напиша.
Да, мисля че трябва да се отдадем именно на първичната емоционалност която имаме , защото само тя остава като порив, останалото е фикции и предрасъдаци.



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: josifsf]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано07.03.12 20:23



В големия свят има място за всяка малка душица.





Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: josifsf]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.03.12 20:30



Има по-фини и диференцирани емоции, които са най-висшите и най-благородните и които не са никак първични. До тях някои хора не достигат изобщо.

Но за това трябва разсъдък, а не расъдак, ако позволиш аналогията.



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 07.03.12 20:31.



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: Doctor Who]  
Автор josifsf (непознат )
Публикувано07.03.12 20:40



Не дефинираш нищо, казваш думи зад които може да стои всичко или нищо, прекалено абстрактно за да бъде коментирано и прекалено глупаво да бъде оборено.
Ако имаш някакви финни емоции , се обърни към господин Фройд , който е написал прекалено точно всичко, само трябва някой да го прочете.
По първично от секса няма, по силна основа от това също няма. Натам може да следват хиляди финни неща, но няма ли я първичността , няма да има и финни неща.
Секса за теб важен ли е ? Можеш ли да се обвържеш чрез фиини емоции с човек, който ти казва, че никога през живота си не би правил секс с теб ?



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: josifsf]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.03.12 20:57



Аз не правя секс с приятелите си, но съм силно обвързана с тях.

..rude & not ginger...



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: Doctor Who]  
Автор josifsf (непознат )
Публикувано07.03.12 21:01



А с партньорите как е ? Зададох конкретен въпрос :)
Отговори на себе си , аз знам отговора.



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: josifsf]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.03.12 21:05



Няма нищо конкретно във въпроса ти.
Но мога да ти кажа, че първо се влюбвам, а после правя секс, т.е. фините ми емоции в някакъв смисъл предшестват другите.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 07.03.12 21:05.



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: Doctor Who]  
Автор josifsf (непознат )
Публикувано07.03.12 21:10



То и животните преди да правят секс се ухажват .
Казах ти, предрасъдаците са много вредни и често оказват голямо влияние.
Прочети това което споменах, може да ти е от полза за себеопознаването.
Лека вечер.



Тема Re: Как преживявате разделите с любими хоранови [re: Doctor Who]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.03.12 21:26



Въпросът е за смъртта, зададен така. Не се преживява, налага се да се приеме, за да продължиш. При мен е още прясно, загубих дете и родител.
Ако пък искаш да знаеш за партньор, с който си се разделил, то може и да не е бил любим, или след раздялата престава да бъде любим. Другото е наивност и глупост. Сещаш се, че нюансите са от бяло до сиво-черно. За едни е нов летящ старт, за други - дъългата монотонност на самотата, за трети - скок в тъмното. За мен бе самопреценка.



Тема Re: Пиша към теб, но питам и останалитенови [re: Vitalite]  
Автор r3gistracia (минаващ)
Публикувано07.03.12 22:02



аз пък понякога се улавям, че интелектуализирам доста нещата, но ми липсва insight, напоследък, мога да обясня това така, можеш да видиш и разпознаеш неща като "очаквания, етикетизиране и категоризиране, системи от убеждения", но не стигаш до момента, в който си казваш "оо, това е точно така!", не стигам до решението, а може би и не стигам и до истинското разбиране. не знам дали е липса на вдъхновение, интелектуализирането не винаги води автоматично до този момент, в който разбираш нещата, продължаваш напред и имаш решение. (не знам дали става много ясно какво имам предвид?) съжалявам, че се прочетох в твоя пост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.