Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема случвало ли ви се енови  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано04.03.12 00:18



да се събуждате с усещането за ясно звучаща в главата ви песен,

сякаш не просто сте я сънували,

а сякаш някой ви я е посветил и я е изпял нежно

само за вас

и само насън,

може би за да не знаете кой е, но да знаете, че го има

или пък защото не би могъл да го направи

наяве





Тема Re: случвало ли ви се енови [re: TRlNlTY]  
Автор Liya ()
Публикувано04.03.12 01:53



Не, не ми се е случвало, но звучи хубаво

Ти сега се пробуди с това ли? Разкажи...



Тема Re: случвало ли ви се енови [re: TRlNlTY]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано04.03.12 02:41



Чак съжалих, че не мога да го погледна така романтично. На мен постоянно ми звучи някоя песен в главата. А не ми е и минавало през ума, че може да е "сякаш някой ви я е посветил и изпял нежно"... Сутрин понякога се налага да запея упорито нещо друго или да пусна радио, за да затрия това, с което съм се събудила. Сега ми се върти нещо на Пинк, което даже не харесвам. Бе почти ти завидях.





Тема Re: случвало ли ви се енови [re: Бзънн]  
Автор ratna ()
Публикувано04.03.12 09:07



случвало ми се е да чувам музика в просъница , но в момента когато се събудя , наоколо да е пълна тишина , без реален източник за възпроизводство на музика .
Абе все едно някой пуснал за известно време музика и внезапно е натиснал стопа
А най-обичам концертите , ама само 2 пъти ми се е случвало , за съжаление .



Тема Re: случвало ли ви се енови [re: TRlNlTY]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано04.03.12 09:30



Случвало ми се е. Всъщност като дете, като слушах песни доста мелодии ми звучаха в главата на английски, а сега с тези японски, не се получава. Но така е по-добре, може би затова ги харесвам песните.

Специално в сън, няколко пъти. Не много. Тъжни са ми в съня обикновено емоциите и преживяванията и случките и логиката и неразбирането на околните към мен.

Редактирано от Maшинaтa на 04.03.12 09:51.



Тема Re: случвало ли ви се енови [re: TRlNlTY]  
Автор shshtt (ентусиаст)
Публикувано04.03.12 09:32



не ми се е случвало да имам такова усещане
иначе често музика ми се върти насън

:)


Тема Re:нови [re: TRlNlTY]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.03.12 11:27



Не ми се е случвало, но звучи интересно.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: случвало ли ви се е [re: TRlNlTY]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано04.03.12 12:03



О, това звучи прекрасно!

Не, не ми се е случвало... напоследък сънувам само кошмари... ако изобщо сънувам...ако изобщо заспя.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: случвало ли ви се енови [re: Liya]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано04.03.12 16:16



не, сутринта се събудих с тази песен:



идваше ми да заплача от щастие...
имам чувството, че сякаш някой по този начин иска да ми покаже, че не съм сама и... че съм обичана...
почти съм сигурна, че това е човек, който за съжаление вече не е сред живите и това може би е единствения начин да комуникира с мен (изпращайки послание в съня ми, в случая чрез песен) преди също ми се е случвало, но не често и не съм обръщала внимание, този път обаче нещо ме накара да се замисля дали това е чиста случайност или е нещо повече... защото усещането е силно и ме кара да се замисля... какво знаем за отвъдния живот - почти нищо, а може би трябва да слушаме повече сетивата си, те ще ни покажат...




Тема Re: случвало ли ви се енови [re: Бзънн]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано04.03.12 16:19




аз пък харесвам Пинк
ами разбирам постоянно да слушах някакви парчета, че да ми се набиват в главата, ама не и освен това песните, които обикновено така получавам, като послание, винаги са някакви, които много отдавна не съм слушала и даже забравила и изведнъж сякаш изплуват, за да ми кажат нещо, много ми е интересно как и защо се случва това, та затова попитах има ли и други, като мен, да си знам един вид само аз ли съм луда или е нещо нормално





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.