Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да допуснеш че не ставаш за родителнови [re: Doctor Who]  
Автор shshtt (ентусиаст)
Публикувано16.02.12 13:51



брей как се нервира тая ми ти докторка!


престъпление е аборта, не само защото в библията е казано така, а и защото за да го направиш значи че поставяш себе си над детето
т.е. изборът си е само и единствено твой - да понесеш последствията от нещо извършено "несъзнателно" или да си сърбаш попарата
та има я човешката воля тук в изобилие

п.п. и според мен точно това е тъжно - говедото въобще въпросите за родителството не го вълнуват

:)<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от shshtt на 16.02.12 13:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от shshtt на 16.02.12 13:52.



Тема В рамките на шегатанови [re: Doctor Who]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано16.02.12 13:51



Копирам от друг клуб:



имаш 100% мозък преди раждането. от него 50% отива в 1вото дете.
остават ти 50%/ от него половината отива във второто дете. остават ти 25% от първоначалното количество, или 1/4 с други цифри.
ето и с картинка:

- начално количество;
- след 1вото раждане;
- след 2рото раждане



Затова поколението трябва да е поддържано ( имам предвид фамилията назад, особено това на майката, защото гореописаното се преодолява само със семейни традиции, нито четене на книги, нито спорт могат да поддържат жената в този аспект )



Тема Re: Да допуснеш че не ставаш за родителнови [re: shshtt]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано16.02.12 13:54



Кой е казал, че само малоумните се възпроизвеждат? Пък и далече не се смятам за нещо супер умно. Както искаш го приемай, не съм тук да убеждавам някой. Какво интересно би имало в това решение? На мен лично не ми е интересно дали хората искат деца. Не ми и минава през ума да ги питам за кога са ги предвидили, искали ли са ги, ако вече имат. Това са много лични неща и всеки човек трябва да има свободата да реши за себе си, в крайна сметка никой няма да им гледа децата и да изпитва емоциите, които те изпитват. Не го искам това. Не искам да съм причина за чуждо страдание и да, егоист съм.



Тема Re: Да допуснеш че не ставаш за родителнови [re: shshtt]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.02.12 13:54



Не ти питам защо мислиш аборта като престъпление, относно това всеки има право на гледна точка, а как може да кажеш, че да нямаш дете е равно на аборт.

За това мнооооого мозък се иска. Както и за това да не ми разбереш въпроса или по-точно да минеш покрай него.

..rude & not ginger...


Тема Re: Тованови [re: Doctor Who]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано16.02.12 13:55



Да те излъжа, че не ми стана хубаво, не мога.

Пусти инстинкти, винаги е приятно когато човек срещне разбиране пък дори да се е предал на идеята, че надали ще го има.



Тема Re: В рамките на шегатанови [re: Deern]  
Автор shshtt (ентусиаст)
Публикувано16.02.12 13:55



ами сигурно би трябвало да се възмутя от това твърдение, но не - наистина се оглупява от майчинство
но това е така само ако ти си тотално впрегнат в отглеждането и децата са малки
ако бачкаш и има детски градини или гледачки или баби малко по-малко се изглажда мозъка

:)


Тема Re: В рамките на шегатанови [re: Deern]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано16.02.12 13:58



Хахахха, това трябва да го пусна на майка ми, да я питам какво и е останало след третото раждане.

Ако успее да издаде някой звук, ще имаме отговор.



Тема Re: Тованови [re: acroo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.02.12 13:58



Удоволствието е изцяло мое. Ти си ми като глътка свеж въздух тук, да прочета наистина смислено мнение, в което личи непресторена човечност.

..rude & not ginger...



Тема Muahahahнови [re: shshtt]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано16.02.12 13:59



ако бачкаш и има детски градини или гледачки или баби малко по-малко се изглажда мозъка

А какво ще кажеш за интелигентните жени, които са домакини и само мъжете работят? А за кухите лейки, които въпреки че работят имат мозък да вършат единствено една работа и да задоволяват ниски нужди на децата си?





Тема Re: В рамките на шегатанови [re: Deern]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.02.12 14:00



Като гледам емотикона, с който е илюстрирано, намаляването му на бройка може да отразява и позитивно на качеството.



..rude & not ginger...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.