Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Този вариантнови [re: Deviance]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано12.12.11 16:51



вече е отрова.



Тема Re: Този вариантнови [re: Kirosviniata]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано12.12.11 20:26



Има хора, които не "чуват" и не "виждат", когато някой изстрелва предупредителни ракети.

Когато човек има работа главно с такива игноранти, е възможно да изработи подобен вуду- подмолен механизъм да се справя с тях.

Лошото е ако не може да разпознае тези, които излизат от игнорантския типаж. А и дори да ги разпознае, механизмът е налице. ( ако съдя по себе си, аз имам моя механизъм на война към игноранти и към други, но другите не позволяват да се стигне толкова далеч, както при случая с ингорантите

)



Тема Re: Гнявнови [re: Deern]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано13.12.11 06:55



Мнооого рядко /и като се замисля - доста отдавна/ се е случвало да хвърлям неща и да крещя, даже на бой съм налитала.

Понякога и сега си викам, но по-скоро ми е отработен рефлекс за определени ситуации, отколкото някаква емоционална реакция по инерция. Ако съм истински бясна, млъквам, анализирам, планирам как да променя нещата или директно кроя отмъщение. Най-често представата на какво съм способна, ако си изпусна нервите и картинката на последствията ме кефят достатъчно, разсмиват ме и ме задоволяват напълно. С тоя навик да не избухвам обаче точно както каза Инфи, най-много да пукна от инфаркт или инсулт както си ходя подпалена.



Тема Re: Гнявнови [re: Бзънн]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано13.12.11 09:42



Сакън няма да се нервиш

Искаш ли комплект чинии за чупене?

в някои живее доброто в други злото а в трети глисти

Тема Re: Гнявнови [re: Бзънн]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано13.12.11 09:52



Крещенето може да е по-добро, ако ми носеше нещо, нямаше да се поколебая да го направя



В онази ситуация с кръвоизливът в окото беше имах игнорант отсреща и мисля че в разговора твърде дълго давах сигнали ( цели 20 мин ) и виждах че няма абсолютно никакъв напредък. Ако бях се разкрещяла, това на мен лично нямаше да ми донесе нищо, защото мисля че крещенето е неразбираемо, но сега като помисля, е възможно този типаж да разбира от крещене, нищо че аз не знам какво означава т.е. аз самата няма да знам сигналът който давам


п.п. Май хората, които имат доверен човек наблизо, живеят по-дълго. Аз със сигурност се чувствам доста добре, когато такъв човек обикаля около оградата ми даже наднича през вратата, сигурно ми дава усещането че още е цяла и здрава, знам ли



Тема Re: Гнявнови [re: Deviance]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано13.12.11 09:53



И сиртаки





Тема Re: Гнявнови [re: Deern]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано13.12.11 12:58



Дива ярост не, гняв си имам и още как. Като го почувствам, го заявявам, но концентрирано в посланието, а не разпиляно в движения, крясъци, етц. За мен те са равни на животно, блъскащо се в гледка и изключително непродуктивни. И човек разтушава малко, но не получава удовлетвореност. Трябва си ясна и конкретна концентрация върху конкретния дразнител, заявена на момента и толкова. Иначе да трупаш, трупаш, да си отмъщаваш после или да се тровиш, или да демонстрираш безпомощност, тотално губейки самообладание.... са до едно време, докато не се научиш кое ти върши най-добра работа и има най-добър ефект и върху другите все пак.
Каква е твоята стратегия?


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 13.12.11 13:01.



Тема Re: Гнявнови [re: Doctor Who]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано13.12.11 18:32



Какво ще кажеш за ситуация, в която отсрещната страна дава да се разбере в прав текст за какво ще се кръстосат шпагите, но ти задължително държиш да проведеш нужния монолог?




""гняв си имам и още как. Като го почувствам, го заявявам, но концентрирано в посланието..............Каква е твоята стратегия? ""


Аз не заявявам гняв, а заявявам позиция.



Тема Re: Гнявнови [re: Deviance]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано14.12.11 01:16



Ти знаеш ли, че единият от двата комплекта чинии, които в нас оборотно си ползвам, ми е на 17 години, и през цялото това време си Е в обръщение, не в някой кашон. Ще взема нарочно вече да ги начупя. А ти после ще ми дадеш новички!





Тема Re: Гнявнови [re: Deern]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано14.12.11 01:31



С последната шефка си общувахме крещейки, и вярвай - не защото си падам да викам или съм си ходела ядосана, а просто защото тя игнорираше всичко под нейния стил на налагане. Щом й се опъваш кротко, значи доводите ти не струват, тя е правата и толкоз.

Никога не сме се карали всъщност и до сега сме си в прекрасни отношения. Ама си викахме за потрес на всички останали. Та съм на мнение, че определено понякога трябва да се насилиш да постъпиш не както ти е по сърце, а както е подходящо, за да постигнеш което искаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.