Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 19.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Музикална тема?нови  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 14:06



Здравейте всички. Изненадана съм, че тук няма музикална тема, в която да се пускат линкове към песни

Почти във всеки друг форум (извън дир.бг) има музикална тема със стотици страници, за мен лично такива теми са много ободряващи.
Не знам дали би било в разрез с нечии разбирания за този форум, затова и питам, ако има възможност да пусна една такава темичка или би било грешка?



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 15:44



В Германия ютюб е лукс, но за всичко има начини



Докато не съм забравила- през лятото в България чух по радиото една песен на Рамщайн (блах), която е в абсолютно затъмнение. За пръв път в Германия чух един коментар по радиото по случай един техен концерт, но никъде не пускат тази песен, само в руските сайтове я има в някакъв вариант.

Не ми липсва, но все пак ми се стори странно.

сега нещо друго:



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 16:48



Ето нещо и от мен



http://www.youtube.com/watch?v=-gLR35EF5u4

Много, много, много обичам българска музика!
И безкрайно много съжалявам, че някак си ще си отидат тези песни, с поколенията, които са ги изпяли.

Редактирано от Бeaтpиkc на 10.12.11 16:49.



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 16:54



Това се отваря, но аз така и така заобикалям една част от тукашния интернет и си намерих нещо старо хахахаха



След малко ще видя в листата си, май имах стари български песни, трябвало да са от времето на майка ми





пс. Не мога да намеря онова, което исках, но намерих нещо друго:

Редактирано от Deern на 10.12.11 17:09.



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 17:22



Аз напоследък съм на вълна любовни щуротии. Може би защото през месец декември, преди години, за първи път се срещнах с една голяма моя любов. Може би защото все още не мога да преглътна, че не отидох да го изпратя на автогарата, от където знаех в колко часа ще си хване автобуса към неговия си град. Може би защото след като си тръгна тогава, повече нямах възможност да си кажем по две думи с него, а толкова ми беше по сърце ...


Може би защото надробих много каши тогава ... както и да е.

Та така, месец посветен на спомени ми се очертава!

Ето една моя любима: http://www.youtube.com/watch?v=h8tuTSi6Sck



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 17:37



Хех, това сигурно е било предпрограмирано, твоето ходене със сигурност е нямало да промени развитието, но може би е можело да промени нагласата ти.

да, трябва да станеш кафеугодничка, да не кажа чревоугодничка, защото нямам предвид да се възнаграждаваш с храна

, но човек трябва да има предвид своята лична емоционална сфера.

Ето тази песен се е загубила от фаворитките ми, сигурно са я изтрили и сега я добавих пак. много съм старомодна





Тема Re: Музикална тема?нови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 17:44



Наясно съм, че и да бях на автогарата това нямаше да промени нищо, но ако осъзнавах, че следващите пет години (защото толкова минаха май) ще ми тежи и ще се присещам на всеки два-три месеца, щях поне да отида, та още веднъж да го видя.

Така или иначе ми беше много странно защо дойде и втори път, явно и на него му е било трудно. Всичко беше за много кратко, мина много бързо, просто приключи преди да прегори, аз така си мисля.

Някак си се радвам на себе си. Имам много красиви спомени, което означава, че няма болка и рани в мен. Това донякъде ми донесе вътрешен мир през последните две години.

А Жоро Минчев ми е много любим. И ми беше болно като почина. Пак защото си мисля, за мен тази музика ще си остане вечно красива, но както казах - вижда ми се, че поколението си отива, песните им стават като престояло вино, а аудиторията, която харесва такава музика, бързо се топи.



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 18:01



Тогава всичко изглежда наред



За по-старата музика се иска контекст. Тя не пасва в днешното време, има друг дух.

Аудитория винаги ще има, аз например слушам музика от времето на бабами Тук има радиа,по които върви стара музика, но тя както казах е в контекст, подбрана е последователно и мисля е съобразена с часта от деня.

Веднъж попаднах на някакво ретро радио, с музика от 30те, на дъщеря ми много й хареса, а тя определено не си пада по всяка музика, бях много изненадана.
Все пак всеки има различно ухо за музиката.

Определено не може да се очаква че такъв тип музика ще бъде масова, а и дори от гледна точка на изкуството, не е желателно.



Тема Re: Музикална тема?нови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 18:12



Може и така да е... Знам ли ..



http://www.youtube.com/watch?v=fS379O5O8Rs
Много любима песен, моя.



Тема Причинатанови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 22:30



да я има в повечето клубове е поради превръщането им в скучни седянки с фиксиран брой участници.
Макар че на "Споделено" такава тема дори не е офтопик, защо не?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.