Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Е не не не не....нови  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.10.11 00:45



За пореден път ми предлагат сок от ябълка. Как може хората да пият това нещо? Кой изобщо пие сок от ябълка? Аз понякога пия сок от портокал, но разбира се, не съм особено постоянна в това.... но сок от ябълка - нямам никакво намерение да пия и бих искала всички да го разберете веднъж завинаги и да не срещам учудени погледи все едно всеки трябва да пие сок от ябълка. Аз пък мисля, че сокът от ябълка е много неприятен, зарибяващ, съдържа много фруктоза и изобщо е вреден за здравето. И даже не искам и да мисля какви са тия хора, които пият сок от ябълка.


Ако се питате за какво е темата - просто споделям неангажираността си към ябълковия сок.


Интересно ми е как стои при вас този въпрос??? Всички ли сте част от глобалната мрежа на хората, пиещи ябълков сок??? Смятате ли, че е задължително или поне препоръчително да имаш сок от ябълков плод в хладилника си и за какво ви служи?

Уф, че се ядосах...зомбита...превръщаме се в зомбита! Пиещи ябълков сок!!!


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 16.10.11 00:47.



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор Aнreл ()
Публикувано16.10.11 00:49



Аз мисля че си се объркала. Тук всички пият портокалов сок. А той е толкова вреден.



Иначе аз обичам сок от ябълка, портокал, ананас и въобще обичам плодови сокове.

Но не разбирам кво толкова ти пречат ябълките.



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Aнreл]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.10.11 00:52



Важно е да се уточни дали се говори за фрешове с или без парченца плод в тях (брррр) и къде са отгледани плодовете. Но все пак във всеки случай представяш ли си някой да слага гнила ябълка в мръсна сокоизтисквачка и после да бута на детето си и да казва "Пий!". Това е отвратително. И разбира се, неоспоримо доказателство за вредата от сокът от ябълки. Както вече казах.

П.П. Що ли ми се струва, че или приемаш като заяждане от моя страна това, че споделям неангажираността си към ябълковия сок или пък на теб ти се ще да ме сдъвчеш поради същата причина...?!?!? :))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 16.10.11 00:53.



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.10.11 00:58



Не съм категорично против..НЕ СЪМ!
Просто не съм усещала подобна необходимост. В началото този сок от....ябълки! ми изглеждаше нещо като компот ...или нещо от сорта...След това си беше чиста мода, а сега...сега е мания и едва ли не потребност. Все едно данон с парченца плод. Много тъпо. ;))))))))))

..rude & not ginger...



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор Aнreл ()
Публикувано16.10.11 01:08



ааа не дарлинг!

аз смятам че имаш нужда да си изясниш кво харесваш. Щото в началото ставаше въпрос за ябълков сок. После за други неща. Малко объркана ми се виждаш и според мен требе се грижиш по-добре за себе си.





Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор Aнreл ()
Публикувано16.10.11 01:11



опити за ирония и бъзки с много сив утенък. понякога напъните на човек да се направи на важен го самоиронизират. интересно е че докторите най-трудно го схващат. ;)))



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано16.10.11 08:55



Ма нямаше нужда чак така да се дразниш.

И нямам предвид ябълковия сок. Дано никой не реши да протестира срещу ръжените хлебчета, био-яйцата, изследването на Марс и пр., че ще се затрупаме с теми-против-разни-неща.



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор World Champ ()
Публикувано16.10.11 09:32



Аз защо трябва да пия сок? Нали не пиех! Все трябва да правя нещо заради другите!

*****
"Hey, my turn to talk!" Jacob Black, "New Moon"


Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор AнтиПcиxoлoгияMaняk ()
Публикувано16.10.11 11:31



Поради наличието на прекалено много ябълки проблема може да бъде лесно решен. От ябълките да се прави уиски и ракия вместо сокове. Така ще има много повече Алкохолно зависими, което ще отвори допълнителна работа за Психолозите.



Тема Re: Е не не не не....нови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.10.11 12:05



Пийни едно мохито.


Наздраве!

Аморалност - осъзнаване и приемане на различностите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.