Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ИСКАМ!нови [re: acroo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.11.11 18:53



Аз не изпитвам необходимост да доказвам каквото и да е, на когото и да е.


Всеки е прав според собствената си система от възприятия. Хубаво е да може да я разширява, но не всекиму се отдава. Вероятно, защото не иска или не чувства потребност.
А че всеки влага в думите различен смисъл съм напълно съгласна.

с една любима моя песен.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Aнreл]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.11.11 19:01



Мерси. Имам нужда от малко заземяване.



Гуш с

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Vitalite]  
Автор Aнreл ()
Публикувано04.11.11 19:38



Мисля че едно нещо което каза невероятно много ме докосна: роятно, защото не иска или не чувства потребност. Точка.

Тва е разковничето. Квото и да си говорим има два типа хора. Тия които имат потребност да се развиват и да стават по-добри и такива които нямат такава нужда. Всичко друго вече е без значение, до къде си стигнал, колко си научил не е толкова важно, но докато има осъзната нужда за развитие има и развитие. Иначе се превръща в ментално упражнение и хоби.





Тема Re: а далинови [re: Aнreл]  
Автор юpaтa ()
Публикувано04.11.11 22:14



хах така е .. но исках да кажа, че съм се отказала да искам и от неискането ... щото то каквото има да става си става - зависи аз как ще го посрещна, дали ще съм си подготвила душата. но казват, че никога не ти се случва нещо за което не си готов.

п.п. инак липсва ми един човек ...и разговорите с него и смеха му и закачките и щуротиите ни, но нищо не искам сега ....



Тема Re: ИСКАМ!нови [re: spomeni]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано05.11.11 02:39



Точно в момента искам един сладък средно възрастен младеж да се паркира под балкона ми и да пусне

, , , или каквото там такова. Специално за мен! Ако изпее нещо лично, с китарка, без китарка, с мандолинка или с дайре също няма да се разсърдя.



Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Бзънн]  
Автор Aнreл ()
Публикувано05.11.11 06:43



леле за мен ли става дума





Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Aнreл]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано05.11.11 07:40



А нема нужда жена ти да ме отстреля!





Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Бзънн]  
Автор Aнreл ()
Публикувано05.11.11 16:45





добре де да приемем, че не бях женен, бях в България, имам кола с хубави тонколони и можех да свиря на китара, що не?



Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Aнreл]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано05.11.11 18:56



АКО беше така и беше цъфнал пред нас, колата, колоните и ДАЖЕ китарата нямаше изобще да имат значение.





Тема Re: ИСКАМ!нови [re: Selby]  
Автор мaцинka (минаващ)
Публикувано05.11.11 22:13



добре, няма








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.