Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Не мога да се измъкна от тази схеманови  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 16:46



и това е! Такава мъка ми е заседнала в гърлото,че просто дъх не мога да поема...Причината-невъзможността на голямата любов да се изживее...не искам да споделям подробности,но искам,много искам да преглътна най-накрая горчилката и да продължа напред....
имам периоди на трезво мислене и отпускане...и после неизменно следват периодите на силна болка и депресия...вече 4 години....просто незнам до кога ще издържа и как,как да спре всичко това



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 18:33



Не особено романтично ще се изкажа, но за мен страданията по невъзможни любови са от прекалено навиване плюс липса на самодисциплина. Като е чак пък толкова ясно, че няма да стане, си скътваш топлинката, обичаш човека, щастлива си, че го има и продължаваш с този дар живота си напред. Един го имаш, дай да мреш предварително ли?! Или просто си стягаш парцалките, захлопваш вратата и пак караш напред. Понякога се налага здраво да буташ, за да потръгне, ама печелиш Живот, не някакво гниене в безнадеждности и депресии.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 18:34



То така не става:



Защото се получава това:



Като коментар мога само да добавя че 4 години мъки говорят за мързел нерешителност незнаене какво искаш защо го искаш и дали изобщо го искаш. Подминавам удобната позиция на жертва и говоренето на общи приказки защото детайлите могат само да изпортят ситуацията не в полза на оплакващия се. И т.н. Нищо лично




За който не вижда:

Първа картинка


Втора картинка

Редактирано от Бeзcъннa на 04.12.10 12:40.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 18:58



И от глупост и вяра в небивалици бих добавила аз....
Права си,абсолютно си права!И сед последното даказване на тази невъзможност бях се стегнала качи-речи 4-5 месеца и ей го на!пак се връщам в изходна позиция и ближа рани и изпадам в още по-тежка депресия....Все си мислех за всичките си съзнателни години,че имам силата да се справя,а се оказва,че напъните ми са жалки,нерешителни и обречени на провал!Ако можеше с 24 часа нареваване да мине всичкото бих се изтърпяла,ама не мога и просто не става......
Жалка история...много жалка....



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 19:03



По някаква причина не мога да видя картинките и ми се губи нишката,а за останалото оставам без коментар-може би си права,ако всичко ти беше ясно в ситуацията,а може би си права и без да си толкоз информирана....знам ли...И в крайна сметка просто споделих ,щото хората с които мога да споделя на яве не са ми наблизо сега,а се разкъсвам и искам малко поне да ми олекне...и дали това е начина ...едва ли,но.......самобичуването си е мазохистична същност...

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 19:07



И аз не ги виждам картинките.
Иначе, ще отговоря тук:
фокусирай се върху нещо друго и се убеди съвсем съзнателно колко неподходяща е комбинацията между теб и този в миналото, за когото си се тръшнала.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 19:10



Десен бутон върху картинката - Show picture. А за олекването - ами като се чопли една рана не бих казал че олеква - просто раната става все по-голяма. Какво всъщност те е страх да загубиш? Илюзията че си обичана?



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 19:13



От реване най-много да се изпуснеш в гащите

Момиче стегни се и реши - човек ли искаш да си или парцал с който някой си бърше обувките? Ако искаш да си човек тегли майната на всичко. Ако не - просто разправяй колко ти е хубаво да страдаш.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 19:16



няма квадрат с червен хикс, а само празно бяло и да клЯкам с всички десни бутони, няма нищо ;))

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 19:19



Именно-илюзията,че съм обичана!Уцели десетката! Цели 4 години живея с нея,ами така де-трудно е да се примириш с реалността,че са те използвали и лъгали....
Нека се погавря ощще малко със себе си,пък може и да ми дойде акъла...време му е...

П.П.Това с картинките не става...
Луд умора няма!

Редактирано от svobodna2 на 03.12.10 19:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.