Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Не мога да се измъкна от тази схема  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 16:46



и това е! Такава мъка ми е заседнала в гърлото,че просто дъх не мога да поема...Причината-невъзможността на голямата любов да се изживее...не искам да споделям подробности,но искам,много искам да преглътна най-накрая горчилката и да продължа напред....
имам периоди на трезво мислене и отпускане...и после неизменно следват периодите на силна болка и депресия...вече 4 години....просто незнам до кога ще издържа и как,как да спре всичко това



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 18:33



Не особено романтично ще се изкажа, но за мен страданията по невъзможни любови са от прекалено навиване плюс липса на самодисциплина. Като е чак пък толкова ясно, че няма да стане, си скътваш топлинката, обичаш човека, щастлива си, че го има и продължаваш с този дар живота си напред. Един го имаш, дай да мреш предварително ли?! Или просто си стягаш парцалките, захлопваш вратата и пак караш напред. Понякога се налага здраво да буташ, за да потръгне, ама печелиш Живот, не някакво гниене в безнадеждности и депресии.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 18:34



То така не става:



Защото се получава това:



Като коментар мога само да добавя че 4 години мъки говорят за мързел нерешителност незнаене какво искаш защо го искаш и дали изобщо го искаш. Подминавам удобната позиция на жертва и говоренето на общи приказки защото детайлите могат само да изпортят ситуацията не в полза на оплакващия се. И т.н. Нищо лично




За който не вижда:

Първа картинка


Втора картинка

Редактирано от Бeзcъннa на 04.12.10 12:40.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 18:58



И от глупост и вяра в небивалици бих добавила аз....
Права си,абсолютно си права!И сед последното даказване на тази невъзможност бях се стегнала качи-речи 4-5 месеца и ей го на!пак се връщам в изходна позиция и ближа рани и изпадам в още по-тежка депресия....Все си мислех за всичките си съзнателни години,че имам силата да се справя,а се оказва,че напъните ми са жалки,нерешителни и обречени на провал!Ако можеше с 24 часа нареваване да мине всичкото бих се изтърпяла,ама не мога и просто не става......
Жалка история...много жалка....



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 19:03



По някаква причина не мога да видя картинките и ми се губи нишката,а за останалото оставам без коментар-може би си права,ако всичко ти беше ясно в ситуацията,а може би си права и без да си толкоз информирана....знам ли...И в крайна сметка просто споделих ,щото хората с които мога да споделя на яве не са ми наблизо сега,а се разкъсвам и искам малко поне да ми олекне...и дали това е начина ...едва ли,но.......самобичуването си е мазохистична същност...

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 19:07



И аз не ги виждам картинките.
Иначе, ще отговоря тук:
фокусирай се върху нещо друго и се убеди съвсем съзнателно колко неподходяща е комбинацията между теб и този в миналото, за когото си се тръшнала.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 19:10



Десен бутон върху картинката - Show picture. А за олекването - ами като се чопли една рана не бих казал че олеква - просто раната става все по-голяма. Какво всъщност те е страх да загубиш? Илюзията че си обичана?



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 19:13



От реване най-много да се изпуснеш в гащите

Момиче стегни се и реши - човек ли искаш да си или парцал с който някой си бърше обувките? Ако искаш да си човек тегли майната на всичко. Ако не - просто разправяй колко ти е хубаво да страдаш.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 19:16



няма квадрат с червен хикс, а само празно бяло и да клЯкам с всички десни бутони, няма нищо ;))

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 19:19



Именно-илюзията,че съм обичана!Уцели десетката! Цели 4 години живея с нея,ами така де-трудно е да се примириш с реалността,че са те използвали и лъгали....
Нека се погавря ощще малко със себе си,пък може и да ми дойде акъла...време му е...

П.П.Това с картинките не става...
Луд умора няма!

Редактирано от svobodna2 на 03.12.10 19:20.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Kaлинckи]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 19:21



Там е работата-подходящата е,ама 1000000000 странични пречки и причини....
А може и да бъркам...твърде е възможно...впрочем вече нищо не знам...просто си ме боли и това е...

Луд умора няма!

Редактирано от svobodna2 на 03.12.10 19:25.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 19:25



Изглежда, само ти мислиш, че е подходяща. Извинявай, опитвам се да помогна, като те убедя, че ако беше подходящ, щяхте да се гушкате и да си мъркате някъде там, вместо да киснеш и да се вкисваш някъде тук ;)

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"

Редактирано от Kaлинckи на 03.12.10 19:25.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 19:29



Въпрос на гледна точка. Явно е подходящ дя прави на нищо или да си бърше самочуствието с нея. Отварям скоба - ако ситуацията е така както я описват. Щото може и да не е

А картинките ми излизат и в експлорър и файърфокс и сее мънки. Язък загуби се смисъла на шегата



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 19:32



Тъпо

Като се гавриш със себе си какво? Вземи си отрежи ухото може да станеш Ван Гог. Макар че тази година като минах през Арл видях що го е отрязал. Толкоз тъп град не бях виждал. Самобичувай се. Нарани се. Оплискай с кръв някоя бяла дреха и я прати на НЕГО да види как страдаш. Обзалагам се че резултатът ще бъде див смях



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 19:45



аааааааа ма така кажииииииии, аз праскам на опера и сигурно е това причината

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 19:55



Първо - как пък се разписахте точно докато не гледах насам бре?!



Второ - да не си самотна и да си мислиш, че за нищо не ставаш, а? И сакън, любимият точно тоз и само той щеше да те цени, ма как го няма сега и ауууу-хлип-хлип? Отвън няма да те измъкнем, та ще си спестя утехите. Взимай се в ръце, намирай се на работа за възможно най-трайноангажиращо време и ако случайно вярваш в единствеността на подходящия мъж, си затрий тая глупост от главата. Хайде, за да е политкоректно - аз лично вярвам, че идеята за единствено възможна половинка е глупост.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано03.12.10 20:00



Никъде не написах,че е единствената възможна-кандидати бол! Но е единстваната която искам-това вече е проблем,а?!
Абе луда работа.-...

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 20:01



Стига гледа Листопад

Ей тука страсти горят хора се мъчат и т.н. Помогни им - да не мислиш че се гори лесно в тоя дъжд. Дай своята кофа бензин на ближния



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 20:02



Определено е проблем. Не е ли по-лесно тухла зад врата и да си го вържеш в къщи? Хичкок даже филм беше направил за това.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано03.12.10 20:04



Ей,внимавайте да не разведете някого без да искате





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 20:04



Е не те беше срам! Листопад няма начин, ма От местопрестъплението всеки момент.





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано03.12.10 20:05



Така е,човек трябва да е курва,нищо че е жена





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 20:06



Кой открадна пицата на горкото дете?





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: tirtirlin]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 20:07



Ъъъъъ... чак пък БЕЗ да искат?




- - -
Почна ми криминалката, чао другарчета.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано03.12.10 20:09



Ми не е хубаво да развеждаш чужди мъже,пък си има и готово разведени.


Пишеш като пушачка ?



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 20:09



Уф. Това го изтървах, но ще се обадя после, ако ме пуснат на компа като го отстъпя веднъж.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: tirtirlin]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано03.12.10 20:11



Боже мой, чак до там ли смърди?


Ставам, ставам. И не пушех точно в момента!

Бъзикат ме, че съм била гледала Листопад, затова ставам демонстративно!



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано03.12.10 20:13



Ти тия дръгливи,проскубани котараци секи постинг ли ше ги пляскаш ?

Модератооор ! нарушени ми са правата. Визуална експанзия е това.Нагло е.Наглите са нагли !





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано03.12.10 20:18



Листопад да не беше турски сериал за лелки ? Ваййй! едни сълзи,едни сополи,тия заптиета и кадъни,всичките като от реклама за прах за пране,Ъъъ....какъв беше турският прах за пране,даа.. Тест ! Гюлюмсер изпра на малкият Хасан тениската,с това ужасно петно от мазут ,подарък от баба Анифе за Рамазана.





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: tirtirlin]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 20:24



Що не ходиш да се гръмнеш?

Не му харесвали котараците начи. Ай сиктир нагли типове Ти какво ще покажеш? М?



Тема Напускам дискусиятанови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.12.10 20:26



Доспа ми се а свободната явно я пороби неизвестния приятел и се ската. Лоши сънища на всички а пък аз тая вечер съм си заплюл специален кошмар и ще му се наслаждавам. Хрррр...





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано03.12.10 20:29



Грозни са бе,пък съм естет,дразни.И пиши дружелюбни постинги,иначе дразни





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Kaлинckи]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано03.12.10 20:40



не, не е това причината, пробвах, не се отварят ?!

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано03.12.10 21:30



Интересно опитвал ли е някой със самодисциплина да се влюби ?
И ако го е правил, да вземе да отвори рубрика „Любов ли, че то е много просто”.
И друго, когато човек си вика „няма да страдам, няма да страдам” трябва ли да скача на един крак, щото съм чувал, че така повече ловило дикиш.
И още друго, реването е физиологически приом за облекчаване на болката, иначе може да лудне човек.
Страданието от любов може и да е тежко, но радостта е невероятна. Някой тук дори не си представят, че могат да бъдат щастливи и за това са толкова ербаб ... в страховете си.
И къде въобще е казано, че като се влюбиш, другия веднага трябва да се поболее от любов, от благодарност за вниманието така да се каже.
Та ако питаш мен, реви си, по малко, и се бори ако можеш, но не против любовта /си/, а за нея.

„Именно-илюзията,че съм обичана!Уцели десетката! Цели 4 години живея с нея,ами така де-трудно е да се примириш с реалността,че са те използвали и лъгали.... „

Извинявай за личния въпрос, но как точно са те използвали и лъгали ?



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Termostat (повреден)
Публикувано03.12.10 22:04



депресия...вече 4 години....просто незнам до кога ще издържа и как,как да спре всичко това

Те това, силно ме предизвика да напиша следващото:

Абе, как бе момиче, 4 години не намери нищо( в себе си), дето да те съживи?
Щот ти си мъртва, емоционално и волево.
Ти си си предизвикала самосрив. И наистина, ако той заслужава това, а и ти, каква ще да бъде пък тази връзка в последствие...ако всичко между вас се беше случило?
Отдадеността ти''до гроб'' ...хъм...бих приветствал..някъде вътрешно в мен...и зад очите ми.
Но пред очите ми е целият красив свят, с всичко ,което се е случило(а и една красива любов, а тя е красива винаги) и аз не бих се закопал така упорито.
Трябваше да се бориш, да го искаш, да му покажеш, да..........Знаеш...
Но ,ако е насила, забравИ! Бъди щастлива с него и без него.Ако ме разбираш. Живей с него в теб и се усмихвай,когато си спомниш за ВАС.Било е сън, било е лъч.
Било е всичко. И е! Ако той е щастлив, зарадвай се за него. намерИ си друг човек.Може да не си влюбена толкова, но може да се влюбят в теб толкова.ОставИ се да те обичат!
4 години.....лелеееее, завидях му.
Но искам да завиждам и на теб. Искам да завиждам на щастливи хора, за да не спирам да търся щастието и равновесието. А те са на всякъде и никога само у един човек.
Мразя го това религиозно ''усмихни се, животът е хубав''. Но ми се иска да помислиш върху,любовта, обичта, привързаността, споделянето на живот с друг...като различни емоционални състояния с различна продължителност и заряд.

Нека Силата бъде с теб!





Тема Да. Каква голяма любовнови [re: svobodna2]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано03.12.10 22:25



Каква голяма любов е това, ако може да се изживее лесно и бързо!? За цял живот е, да не те плаша.


То и по-малките любови държат влага доста време, та голямата ли.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор skromna35 ()
Публикувано03.12.10 23:01



Десният бутон не показва Show Picture, а само Save As.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 01:29



Разбирам, че имаш нужда да споделиш, н оможе би ще ти е от полза да разкажеш нещо повече, да систематизираш нещата и после като се прочетеш и ще видиш отстрани как е. В смисъл - дай рационално да пробваме да видим от момента, в който те спечели с какво, та до момента, в който реши, че е заблуда това, че те обича и досега.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Doctor Who]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано04.12.10 06:10



Чета ви всичките,но не желая да изпадам в подробности....
Просто ми трябва време...на него/времето/ се надявам да размие всичко до последната прашинка дето ще си остане скътана на дълбоко и ще ми навява само хубавите спомени.....другото искам да го преглътна и да замине....

Луд умора няма!


Тема Тцнови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 08:36



Не става така ама като те влече да се самозаблуждаваш. Всъщност цялото това положение явно те устройва. Слушаме и съчустваме





Тема Re: Тцнови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано04.12.10 09:45



Фактът,че не желая да разказвам подробно 4 годишна история ,в която има замесени много хора и съдби,включително и деца ли те наведе на мисълта,че ситуацията ми харесва? Мога да кажа само,че в тази ситуация се чувствам адски зле именно ,защото не съм я искала и меко казано бях принудена да я приема...но както казах няма да има подробности.....иначе ще си пиша тук цяла вечност!Единственото,което искам е да се измъкна от схемата и да притъпя болката,за което съм твърдо решена да дам всичко от себе си,за да го постигна!

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 11:16



Трябва наистина да го пожелаеш, както когато правиш режим за спорт или хранене - да внимаваш в началото и полагаш усилия, за да го спазваш, а после ти става втора природа. Тогава да - времето помага, когато го използваме по предназначение. Но ако човек иска нещо, а не прави нищо по въпроса, времето тече и става все повече, и все повече изминалото без желаната промяна време.




Allons-y, Alonso

Тема Re: Тцнови [re: svobodna2]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 11:18



Напиши го на себе си, без да го публикуваш, пак ще ти свърши същата работа - историята или поне чувствата и емоциите, и състоянията, през които си минала от началото до края, може като адресирана до него. За да си му казала всичко. Не казвам да му го изпращаш, само да излееш всичко.


Allons-y, Alonso



Тема Не е вярнонови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 12:16



Никой не иска от теб подробен разказ с имена дати и събития. Как те принудиха да я приемеш? Опряха ти пистолет в челото? Ще ме извиниш но тук вече замирисва на старата и добре позната еснафска история - аз не искам ама заради децата. Децата са чудесно оправдание когато хората не искат да направят нещо. Никой не пита самите деца - те са само пионки в играта. Накратко какво може да се заключи от твоите твърдения - ти не си женена или си разведена. 4 годишното ти гадже е женено и явно не желае да се разведе. Той има деца и това е чудесно оправдание да не се развежда - сакън да не ги нарани. В същото време ТОЙ разбира се безкрайно те обича и не иска да те загуби и т.н. всякакви глупости които жените обожават да слушат. Така че човечето хем си има семейство хем си има и гадже за секс и вдигане на самочуствието колко е велик. Ти като достойна любовница плетеш дантели ревеш и търсиш съчуствие. Определено труден начин на живот

Нежеланието ти да го прекратиш ми е крайно неразбираемо но вероятно поради факта че не разбирам вътрешната ти логика. Това което разбирам е че ти страдаш и ще продължаваш да страдаш тъй като така си решила. В такъв случай защо ти трябва одобрението на другите за продължаванети на страданието? Нали то е лично и само твое решение? След като заявяваш - аз страдам но няма да ви кажа как защо и заради кого какво очакваш да получиш в отговор?



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано04.12.10 13:10



Оооооу, какво всъщност искаш да получиш? Бъдеще, в което да не можеш да разчиташ, че човекът до теб ще е смел, искрен и наясно с желанията си? Ще преболедуваш по-леко, ако повече се замисляш върху това за какви качества у него свидетелстват действията му, отколкото да се киснеш само в твоите чувства. В един момент сърдечното искане ще отстъпи на разума.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: bipet]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано04.12.10 13:23



Аааааа, Бипетски, не вярвам, че случайно си използвал моята дума в ироничен контекст!



За влюбването насила си прав, но много грешиш, отхвърляйки възможността едно човешко същество да може да се вкара в релси благодарение на разума и дисциплината си.

А като се замисля, въпреки сватосването от родители и не по влюбване, голяма част от бабодядовските ни семейства със сигурност са се обичали. Силно, стабилно, всеотдайно и съвсем истински. Обиквайки след, а не преди. Което може и насила да се нарече. Ха виж ти куриоз.

Редактирано от Бeзcъннa на 04.12.10 13:24.



Тема Re: Не е вярнонови [re: lnfinity]  
Автор Termostat (повреден)
Публикувано04.12.10 13:35



Не посмях да го напиша, но и аз мисля, че точно за такава ситуация става въпрос.



Тема Re: Тцнови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано04.12.10 13:44



Хората казват, че в любовта нямало място за гордост, но аз съм убедена, че в твоето положение една доза гордост ще свърши чудеса.





Тема Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано04.12.10 13:56



Концертен клип:


Ах, тази Саде!



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Phillip]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано04.12.10 14:12



Филипе, цял живот на тая жена й казвам Шаде, защо сега ме объркваш?!



По-силна е, да. Ма е страшен двигател да се измъкнеш от изтезания като на авторката. Ще ме прощаваш.

Да върна жеста с нещо препоръчително по темата!



Редактирано от Бeзcъннa на 04.12.10 14:14.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 14:31



Шаде си е и се я харесвам още от времето на Smooth Operator. А по този повод се сетих за любимото ми клипче на Pain - Shut your mouth.



Знаменателното е как завършна - извънземното пита - е как мина? Отговора е - ами те дори не вярват че съществуваш. Въздишка - всеки път така става. Та човек като си навие нещо на пръста - в окото да му го завреш ще откаже да го види. Да оставим свободната на свобода - в клетката която сама си е сковала. Да и обясняваме че може да излезе оттам през широко отворената врата е загубена работа - няма да го проумее



Тема Може пък в предишния си животнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано04.12.10 14:37



да съм бил ... грък.


Някога имах познат грък, с който играехме шах. И той казваше "Сах!!!"

А цитираното парче на Вайа се случва да го понасям, за разлика от други. Ми, какво да правя, като в една предишна работа шефката много си падаше по тая група и си ги пускаше нонстоп и ги предозирах по неволя.




Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано04.12.10 14:43



Парчето ми хареса!




Свободничке, намини да те разсеем малко. Така вали, че вече никъде не мърдам!



Тема КАТ казА по ТВ, ченови [re: Бeзcъннa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано04.12.10 15:23



не е желателно в момента да се пътува в София с кола. Само с лодки и яхти може.






Тема Моето мнениенови [re: svobodna2]  
Автор skromna35 ()
Публикувано04.12.10 15:40



Моят съвет е- опитвай още сама да се справиш, или поискай подрепа от хора, които наистина те обичат! Или от добри специалисти.

Не питай за такива неща по клубовете, не се връзвай на коментарите, даже не им отговаряй!
Като видиш някои хора на къде бият- оттам -нататък не ги чети!!! За собственото ти равновесие това е много важно- да не ги четеш, за да няма нужда да им обясняваш и да се "оправдаваш"!

От някои "високоморални" хора ще получиш в най-добрия случай обвинения, че си е твоя вината или ти е гот да страдаш!!!

А най-ще се разбеснеят, ако не подхраниш болното им любопитство с подробности- абе по-гадно ще ти стане!!!

Успех!!!

Редактирано от skromna35 на 04.12.10 15:44.



Тема Вижти вижтинови [re: skromna35]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 15:56



Дойде подкрепата на другия човек ял калая тука

Подкрепяйте се лошо няма. Проблемът е че ако девойката не беше питала тук нямаше как да прочете мнението ти. И как щеше да блеснеш със знание и съчуствие? Що се отнася до добрете специалисти - се струват доста пари а девойката явно не е в блестящо финансово положение. Както съм казвал и преди - хората са различни но глупоста е еднаква за всички дето ги мързи да си поемат отговорноста. Какво стана с румънката? Направи ли аборт или още се куми?



Тема Re: Вижти вижтинови [re: lnfinity]  
Автор skromna35 ()
Публикувано04.12.10 16:44



"Ял калая???" Аз нямам намерения да блесвам с нищо! Само й споделям лично мнение.

Румънката си задържа бебето.



Тема Re: Вижти вижтинови [re: skromna35]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 16:51



Добър ход. Децата са хубаво нещо когато са отглеждани с обич защото са искани а не за да бъдат използвани като средство или разменна монета в нечии глупави игри на престиж.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 16:54



Принципно е хубаво човек да е откровен, дори рязък - нямам нищо против. Но да му доставя удоволствие да е такъв - това вече е нещо различно.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Doctor Who]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 18:46



Тоест - хубаво е да се казва истината така както я разбираш но пък не е хубаво защото на някои хора не им понася? Тогава за какво ни е истината? Не смятам че подобни неща трябва да се премълчават. Нали затова е този клуб? Инак може да го прекръстим на клуб Сладки приказки и да точим локум и сополи. Пък от време на време ще подсмръкваме от съчуствие към някоя нещастна душа гърчеща се в избира си - да са унижа ли сама или да чакам ТОЙ да ма завре на кучето в ..... Не мисля че това е рязкост. Пък и в края на краищата на който не му харесва да не чете и не пише тук. Клуба не е ничия собственост и никой няма императивни права над него.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 22:00



Не, просто от един момент нататък ми се стори, че се забавляваш да казваш истината по подигравателен начин. Може да греша, де.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Doctor Who]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 22:32



Истината няма уважителна или подигравателна форма. Истината е истина и толкоз. Ако си порежа пръста резултатът ще е все един и същ независимо дали ще ми кажат - Ох поряза си пръстчето или Ей виж че си порнал шибания си пръст

Ако искам да чуя истината формата няма значеие за мен. А със"страдащите" не се забавлявам. От доста години казвам едно и също и те разбира се реагират по един и същи начин отказвайки да чуят това което не им изнася. Затова и пуснах линка към оня клип на Pain.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 23:31



Много е важно как ще се каже едно нещо според мен. То затова лекарите например трябва да минават обучение как да съобщават лоша новина. Защото едно и също нещо се отразява различно. Да, после човек може да го осмисли и да му сложи своя печат, но моментът на казването си остава.
Това са различни философии разбира се, ти гледаш фактите, за мен е по-важно отношението.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Моето мнениенови [re: skromna35]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано05.12.10 09:27



Благодаря ти!
Това,което ме обижда или няма връзка с реалната ситуация,а е просто чесане на езиците от някои клубари/да не кажа 98%/ съм се научила да го подминавам и както виждаш не им отговарям....Поне мога да отсея нужното ми от ненужното!Макар ,че няма лошо-и шамара понякога помага!



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано05.12.10 10:18



Това е обич.
С помщта на разума тя често побеждава любовта.
А разума крепи света.
За да крепиш света трябва да си здрав.
За да си здрав трябва да ядеш.
Като ядеш ще надебелееш.
За да не надебелееш трябва да намалиш нивото на глюкоза в кръвта.
Но без сладко човек губи разум и не може да крепи света.
Затова сладката любов е най-изпитания начин за добра линия и укрепен свят.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Doctor Who]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 14:15



Работя в среда и с хора където нещата се съобщават директно в най-чист вид. И то на секундата иначе може да стане зле. Явно поради това са ми безкрайно досадни всякакви увъртания и "относителен" подход. Нервирам се като ми започнат от Адам и Ева и с не особено любезен тон искам "по същество". Пести време и нерви. Не ставам за лекар то е ясно





Тема Re: Моето мнениенови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 14:20



Хихихи

Обожавам ситуации когато хората изправят едни ГОРДОСТИ и ДОСТОЙНСТВА И се сещам за старата българска поговорка - На гол тумбак чифте пищови Сега е редно 98% да не ти обърнат никакво внимание повече и да си говориш само със скромната. Тя нищо че е скромна инак е много отракана - пък какви работи може - бедна ти е фантазията виж в ГЗС. Учи се



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор юpaтa ()
Публикувано05.12.10 14:35



щото си се вкопчила, че трябва да изживееш нещо си.

п.п.ако знеш каква мъка ми е заседнала в гърлото, че просто дъх не мога да поема...Причината-невъзможността да се изживее околосветското ми пътуване.
какво толкова драмиш, живи и здрави да са хората, а това че не се случват нещата по твоя сценарии много важно ... знаеш ли колоко хора мило и драго дават да са здрави пък ако ще и 100 различни сценария да им предложи живота





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: юpaтa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 14:41



Е още един в 98%

Браво браво. И аз искам да изживея околосветско пътешествие ама кат няма кой с бял Фалкон да ме повози



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор юpaтa ()
Публикувано05.12.10 14:59



ми какво чакаш пусни тема ... да не пускам аз





Тема Re: Моето мнениенови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано05.12.10 18:07



Имам по интересно занимание от това да се ровя да проучвам този и онзи,а и не ми е в стила!
Освен това имам право на мнение както всички останали,независимо дали подхожда на твоето или не,али?!



Луд умора няма!

Тема Re: Моето мнениенови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 18:31



Разбира се че имаш право на мнение. Ти започна с оплакванията нали?

Защо всички които не се втурнаха да те утешават и да ти бършат сълзите и сополите изведнъж станаха 98% дето не заслужават внимание? М?



Тема Re: Моето мнениенови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.12.10 18:40



айдее стига сте се разправяли :)) никой никого не е осъдил, всеки си пише мнението и който иска го чете, който не иска - не го чете и който иска е съгласен, който не иска - не е съгласен :) говорим си :)

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Моето мнениенови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 18:48



Амин







Тема Re: Моето мнениенови [re: Kaлинckи]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано05.12.10 18:48



Абсолютно!



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Doctor Who]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано06.12.10 13:58



Прав си,затова и осъзнах коя е първата и много важна крачка от моя страна,за да се излекувам най-сетне- никакъв близък контакт с този човек повече,макар да е почти всеки ден с дъщеря ни ще минимализирам абсолютно моите контакти и срещи ,иначе нямам шанс!-твърде много ми влияе това говедо!


Пожелайте ми успех-искам...този път наистина искам да се свърши всичко и да продължа напред БЕЗ него,сама,но не и с този човек,не и по този начин!

Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано06.12.10 15:03



Пожелавам ти успех, да, ще имаш нужда от известно време така, обаче има го моментът, че дъщеря ви не трябва да избира между двамата и би било добре след време да можете да комуникирате като зрели хора и родители.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Doctor Who]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано06.12.10 15:37



Естествено,че няма да се налага да избира между двамата-та нали заради нея е всичко-ако не беше тя да съм го забравила вече,защото отдавна щях да спра комуникацията! Просто ми трябва време,за да се окопитя най-сетне,а после се надявам да мога да го погледна в очите без да ми трепне нищо...надявам се.....



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано06.12.10 17:01



Може би подсъзнателно не го пускаш заради детето, защото мечтаеш за семейство, хепи енд и тн. Може би ще е добре да се опиташ да поработиш върху това да си представиш възможността да си щастлива и да имаш семейство с друг човек. Като представа поне или мечта. Мисли за друг, въображаем някакъв, различен от него, много различен. Защото ти в него виждаш някаква идеалност, дори да отричаш, като ще е идеалност поне да е съвсем идеалностна - представи си друг. Пък после и ще го срещнеш.Засега важното е от мислите си да изтикаш тоя като ги заемеш с нещо друго.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор skromna35 ()
Публикувано06.12.10 18:38



Успех!



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Doctor Who]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано06.12.10 19:30



Може би....

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: skromna35]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано06.12.10 19:31



Благодаря ти!

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: юpaтa]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано06.12.10 19:32



И в твоето изказване има доза истина,но нали знаеш-хората сме егоисти-кой повече,кой по-малко....всеки си гледа в неговата кошница!

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано07.12.10 13:46





не се самонаранявай нема нужда.....всичко е наред, и ще намериш щастието, то те чака някъде, не бой се




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано07.12.10 13:48





Бе я се успокой и си намери нещо наоколо, и спри да се тормозиш.







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано07.12.10 15:15



Съчувствам аз за "невъзможността на голямата любов да се изживее", а тя видиш ли, се оказва една поживяна любов, и то за достатъчно време, щом и дете има от нея. Друго си е да подведеш хората обаче, страдайки по неизживяно! Кое му е неизживяното? Само ако си на смъртното си легло и той е там да ти държи ръката ли ще го броиш за изживяно?! На измамено камилче ме направи!

Да ти разбият сърцето не е като неизживяно!



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано07.12.10 15:49



Бъркаш!За мен е неизживяна,защото я има все още,но не МОЖЕ да се изживее....това не е като да ти разбият сърцето,не е и поизживяна,поради факта,че има дете,точно НЕИЗЖИВЯНА си е и такава ще си остане.....
Дълго е за обяснение,но така или иначе искам да се измъкна и да не ме боли повече......това само искам.....

Луд умора няма!


Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: !Roxana!]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано07.12.10 15:51



Благодаря и за двата поздрава!
А аз ви поздравявам с това!



Луд умора няма!

Редактирано от svobodna2 на 07.12.10 15:52.



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.12.10 16:53



Илюзиите нямат умиране

За ТЕБ за ТЕБ за ТЕБ... Кофти свят не ще да се върти около теб и за ТЕБ за ТЕБ за ТЕБ... Интересно какво пречи на изживяването? Нежеланието на мъжа? Не виждам как може да се изживее нещо без поне двама души. Другото е да говориш на Господ и той да ти отговаря



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.12.10 16:56



Не се ядосвай. Така го разбира девойката така го говори. Аз затова от първа дума вяра не хващам

Много е сладко изкушението ти да си правия а другите криви тяхната мама



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано07.12.10 17:23



Твърде тесногръд за моя вкус!
Да говорим ако искаш ЗА ТЕБ....ЗА ТЕБ...да не се чувстваш пренебрегнат!
Развесели ме най-сетне!И това е постижение!



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.12.10 17:56



Господ? Горко му





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано07.12.10 21:38



Успокой се, всичко Е наред....









Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: !Roxana!]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано08.12.10 17:35





Луд умора няма!

Тема каквото и да направиш ще сбъркаш!нови [re: svobodna2]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано14.12.10 13:16



единствения начин да избегнеш болката
е да се родиш оново,отново да се изградиш
като човек и личност


разбито сърце или сметки без кръчмар!?
дали не си пожелала повече от предложеното
водена от лудия слепец на емоциите?
кажи не се стенснявай




Тема всичко енови [re: svobodna2]  
Автор Aнreл ()
Публикувано17.01.11 05:22



любов.

едно време се влюбих отчаяно. връзка. раздели. рев. болка. мислех си че никога няма да отшуми и че ще ми тежи на душата докато съм жив.

помогна ми:

1. Ясно намерение да я изкарам от душата си
2. Никакъв контакт по никакъв повод
3. Вярвах че, мога да се измъкна от тази схема
4. Работа
5. Време

След време, си пуснах същите стари песни с които се ухажвахме, потопих се отново в дълбините на чувствата си и се учудих, че ТЯ никога не я е имало до мен, аз просто съм създал образът... любовта, трепета и порива... и че той е мой... тя е в мен... но не точно тя а Жената.

Рядко се срещат хора като теб и само можеш да се радваш. Това е - жива си. Нощта е най-тъмна точно преди изгрев. И вариантите за измъкването са в теб. Няма рецепта, няма правила, няма как, няма съвети, нямаш опции отвън. Всичко се е родило красиво и бурно в теб и в теб ще се реши. В теб са отговорите и ти ги намираш. Понякога обаче отнема повече време отколкото на нас ни се иска... но аз ти желая много кураж, ясно намерение и сила.



Тема Re: всичко енови [re: Aнreл]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано17.01.11 17:24



В теб са отговорите и ти ги намираш
да,този етап е най-труден




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.