Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 22:00



Не, просто от един момент нататък ми се стори, че се забавляваш да казваш истината по подигравателен начин. Може да греша, де.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Doctor Who]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 22:32



Истината няма уважителна или подигравателна форма. Истината е истина и толкоз. Ако си порежа пръста резултатът ще е все един и същ независимо дали ще ми кажат - Ох поряза си пръстчето или Ей виж че си порнал шибания си пръст

Ако искам да чуя истината формата няма значеие за мен. А със"страдащите" не се забавлявам. От доста години казвам едно и също и те разбира се реагират по един и същи начин отказвайки да чуят това което не им изнася. Затова и пуснах линка към оня клип на Pain.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 23:31



Много е важно как ще се каже едно нещо според мен. То затова лекарите например трябва да минават обучение как да съобщават лоша новина. Защото едно и също нещо се отразява различно. Да, после човек може да го осмисли и да му сложи своя печат, но моментът на казването си остава.
Това са различни философии разбира се, ти гледаш фактите, за мен е по-важно отношението.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Моето мнениенови [re: skromna35]  
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано05.12.10 09:27



Благодаря ти!
Това,което ме обижда или няма връзка с реалната ситуация,а е просто чесане на езиците от някои клубари/да не кажа 98%/ съм се научила да го подминавам и както виждаш не им отговарям....Поне мога да отсея нужното ми от ненужното!Макар ,че няма лошо-и шамара понякога помага!



Луд умора няма!

Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: Бeзcъннa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано05.12.10 10:18



Това е обич.
С помщта на разума тя често побеждава любовта.
А разума крепи света.
За да крепиш света трябва да си здрав.
За да си здрав трябва да ядеш.
Като ядеш ще надебелееш.
За да не надебелееш трябва да намалиш нивото на глюкоза в кръвта.
Но без сладко човек губи разум и не може да крепи света.
Затова сладката любов е най-изпитания начин за добра линия и укрепен свят.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Doctor Who]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 14:15



Работя в среда и с хора където нещата се съобщават директно в най-чист вид. И то на секундата иначе може да стане зле. Явно поради това са ми безкрайно досадни всякакви увъртания и "относителен" подход. Нервирам се като ми започнат от Адам и Ева и с не особено любезен тон искам "по същество". Пести време и нерви. Не ставам за лекар то е ясно





Тема Re: Моето мнениенови [re: svobodna2]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 14:20



Хихихи

Обожавам ситуации когато хората изправят едни ГОРДОСТИ и ДОСТОЙНСТВА И се сещам за старата българска поговорка - На гол тумбак чифте пищови Сега е редно 98% да не ти обърнат никакво внимание повече и да си говориш само със скромната. Тя нищо че е скромна инак е много отракана - пък какви работи може - бедна ти е фантазията виж в ГЗС. Учи се



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: svobodna2]  
Автор юpaтa ()
Публикувано05.12.10 14:35



щото си се вкопчила, че трябва да изживееш нещо си.

п.п.ако знеш каква мъка ми е заседнала в гърлото, че просто дъх не мога да поема...Причината-невъзможността да се изживее околосветското ми пътуване.
какво толкова драмиш, живи и здрави да са хората, а това че не се случват нещата по твоя сценарии много важно ... знаеш ли колоко хора мило и драго дават да са здрави пък ако ще и 100 различни сценария да им предложи живота





Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: юpaтa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано05.12.10 14:41



Е още един в 98%

Браво браво. И аз искам да изживея околосветско пътешествие ама кат няма кой с бял Фалкон да ме повози



Тема Re: Не мога да се измъкна от тази схеманови [re: lnfinity]  
Автор юpaтa ()
Публикувано05.12.10 14:59



ми какво чакаш пусни тема ... да не пускам аз






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.