Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 14:31



Шаде си е и се я харесвам още от времето на Smooth Operator. А по този повод се сетих за любимото ми клипче на Pain - Shut your mouth.



Знаменателното е как завършна - извънземното пита - е как мина? Отговора е - ами те дори не вярват че съществуваш. Въздишка - всеки път така става. Та човек като си навие нещо на пръста - в окото да му го завреш ще откаже да го види. Да оставим свободната на свобода - в клетката която сама си е сковала. Да и обясняваме че може да излезе оттам през широко отворената врата е загубена работа - няма да го проумее



Тема Може пък в предишния си животнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано04.12.10 14:37



да съм бил ... грък.


Някога имах познат грък, с който играехме шах. И той казваше "Сах!!!"

А цитираното парче на Вайа се случва да го понасям, за разлика от други. Ми, какво да правя, като в една предишна работа шефката много си падаше по тая група и си ги пускаше нонстоп и ги предозирах по неволя.




Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано04.12.10 14:43



Парчето ми хареса!




Свободничке, намини да те разсеем малко. Така вали, че вече никъде не мърдам!



Тема КАТ казА по ТВ, ченови [re: Бeзcъннa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано04.12.10 15:23



не е желателно в момента да се пътува в София с кола. Само с лодки и яхти може.






Тема Моето мнениенови [re: svobodna2]  
Автор skromna35 ()
Публикувано04.12.10 15:40



Моят съвет е- опитвай още сама да се справиш, или поискай подрепа от хора, които наистина те обичат! Или от добри специалисти.

Не питай за такива неща по клубовете, не се връзвай на коментарите, даже не им отговаряй!
Като видиш някои хора на къде бият- оттам -нататък не ги чети!!! За собственото ти равновесие това е много важно- да не ги четеш, за да няма нужда да им обясняваш и да се "оправдаваш"!

От някои "високоморални" хора ще получиш в най-добрия случай обвинения, че си е твоя вината или ти е гот да страдаш!!!

А най-ще се разбеснеят, ако не подхраниш болното им любопитство с подробности- абе по-гадно ще ти стане!!!

Успех!!!

Редактирано от skromna35 на 04.12.10 15:44.



Тема Вижти вижтинови [re: skromna35]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 15:56



Дойде подкрепата на другия човек ял калая тука

Подкрепяйте се лошо няма. Проблемът е че ако девойката не беше питала тук нямаше как да прочете мнението ти. И как щеше да блеснеш със знание и съчуствие? Що се отнася до добрете специалисти - се струват доста пари а девойката явно не е в блестящо финансово положение. Както съм казвал и преди - хората са различни но глупоста е еднаква за всички дето ги мързи да си поемат отговорноста. Какво стана с румънката? Направи ли аборт или още се куми?



Тема Re: Вижти вижтинови [re: lnfinity]  
Автор skromna35 ()
Публикувано04.12.10 16:44



"Ял калая???" Аз нямам намерения да блесвам с нищо! Само й споделям лично мнение.

Румънката си задържа бебето.



Тема Re: Вижти вижтинови [re: skromna35]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 16:51



Добър ход. Децата са хубаво нещо когато са отглеждани с обич защото са искани а не за да бъдат използвани като средство или разменна монета в нечии глупави игри на престиж.



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: lnfinity]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 16:54



Принципно е хубаво човек да е откровен, дори рязък - нямам нищо против. Но да му доставя удоволствие да е такъв - това вече е нещо различно.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Тогава ето ви един поздрав:нови [re: Doctor Who]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.12.10 18:46



Тоест - хубаво е да се казва истината така както я разбираш но пък не е хубаво защото на някои хора не им понася? Тогава за какво ни е истината? Не смятам че подобни неща трябва да се премълчават. Нали затова е този клуб? Инак може да го прекръстим на клуб Сладки приказки и да точим локум и сополи. Пък от време на време ще подсмръкваме от съчуствие към някоя нещастна душа гърчеща се в избира си - да са унижа ли сама или да чакам ТОЙ да ма завре на кучето в ..... Не мисля че това е рязкост. Пък и в края на краищата на който не му харесва да не чете и не пише тук. Клуба не е ничия собственост и никой няма императивни права над него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.