Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 20.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Нямате непрочетени писманови [re: !Roxana!]  
Автор TCNQ ()
Публикувано11.10.10 19:59



Тя си има семейство, не може да си решава самосиндикално като тебе.
Така че, егоизма ти за нея е неприложим. Къде ще ходи в чужбина??? Ами мъж, деца?



Тема Re: Нямате непрочетени писманови [re: юpaтa]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано12.10.10 10:10



Не зная какво те кара да мислиш,че аз защитавам тезата,че дипломата прави човека и като казах КВАЛИФИКАЦИЯ, имах предвид и натрупания жизнен опит,който ме е усъвършенствал и направил много по-добра в дейности, към които дори не съм се стремила.
А изводът ,който съм направила е основно на база опит и наблюдение .



Тема Re: Благодаря ченови [re: !Roxana!]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано12.10.10 10:29



си ми отделила толкова време!
Не знам защо винаги като повдигна въпроса за безработицата в нет-а , четящите остават с впечатление че се оплаквам(плача,хленча,предала съм се)и така н.т.,че не се занимавам с нищо друго ,освен да се мотая из виртуалното пространство и да досаждам на заетите и успелите...
АЗ НЕ СЕ ОПЛАКВАМ! НЕ написах темата за да прося съжаление и утеха!
Исках просто да поговоря по въпросът който ме вълнува,като се надявах (не казвам,че не прочетох и това - за което съм благодарна) да попадна на хора, минали по моя път и намерили изход от сполетялата ги неприятност. Надявах се на идеи, за които не съм се сетила.
Съжалявам, че не мога да приема предложението ти,но плета колкото за себе си и все пак ти благодаря!
Мислила съм за работа в чужбина,но ... мисля че това не е моят път. За сега оставам тук и продължавам да се боря.



Тема Rе:така енови [re: Mandalay]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано12.10.10 10:42



аз също съм стигнала до този извод,но понякога ми е трудно да следвам собствените си принципи...може би съм прекалено емоционална по природа, може би не съм надмогнала съвсем вродената си амбициозност...но си прав! Работя по въпроса

!



Тема Re: Благодаря ченови [re: ДPaka]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано15.10.10 23:57



Аз нямам намерение да те жигосвам или наказвам.

Искам да ти помогна, но истината е, че ако не си помогнеш сам, никой друг не може да ти помогне.


Искам да ти отворя очите, другото ще си дойде само.

Ако така предпочиташ, живей със затворени очи, може би така си по-щастлива...знам ли те какъв човек си.


Отвори си очите, жено. Нищо друго няма да ти помогне. Както искаш, така ме разбирай, ако искаш, игнорирай думите ми изцяло, твоя си работа.


Пръста си нема да помръдна, да те спасявам. Спасението на давещите се...нали знаеш






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Нямате непрочетени писманови [re: TCNQ]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано16.10.10 00:03



Да бе, пък аз съм нямала семейство. Аз така съм си дигнала гъза, на общо основание. Нема родители, нема братя сестри, нема деца, аз така за гъза си съм решавала, за едното ебане сигурно




Всеки си решава за себе си, и всеки си знае кой камшик го шиба и по кое место

Ся, ако има кой да и плаща сметките, естествено, че мадамата ще се направи на горда и принципна, това е безпределно ясно


Баси, това плетене, това шиене, това било за роби, пък аз сигурно съм била луда да работя и по нощите какво да е, само и само да си нахраня детето, защото на бащата не му се даваха пари и не му се носеха отговорности, то и затова се разведохме, какво и него да го храня и апартаменти да му купувам


Както и да е, както казах, всеки си знае какъв камшик го шиба по голия гъз


Такъв я шиба, такъв ше си го трае.


Докато не си отвори очите, съвети са безполезни и даже нахални.


извини ме, Драка, че се опитах да ти помогна. няма добро ненаказано




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Благодаря ченови [re: !Roxana!]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано19.10.10 11:28



Боже нима звуча като удавник,имащ нужда от спасение?! Съжалявам,ако е така! Разбира се,че ми е ясно, че ако не искам да си помогна сама,няма кой...цял свят да скочи да ти помага,ако не го поискаш-просто няма да стане. Не съм на улицата и да,мога да си плащам сметките...за сега. Имам семейство,което ме подкрепя и не допускам,че ще умра гладна, НО ...това достатъчно ли е?! Както някъде по-горе писах - искам да работя и не само заради парите,макар че и те имат значение разбира се. Опитвам се с всички нормални и законови начини да употребя правото ми на труд,уж гарантирано от държавата чрез чл.16 на Конституцията
Обидно ми стана от по-горния ти постинг,но не мисля че някъде съм казала ,че има срамен или обиден труд...всеки труд заслужава уважение. Ти си решила проблемите си по един начин,аз се опитвам да го направя по друг,всеки има своя път в живота и той е правилен единствено за него и не може да бъде универсално спасителен за всички.



Тема Re: Нямате непрочетени писманови [re: !Roxana!]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.10.10 12:56



Надали на някого му се навлиза в твоите детайли, не беше и необходимо да ни запознаваш с тях. Никой не може по-добре от теб да знае причините, нито да те познава теб самата от самата ти! И никой не те съди, незнам защо така го прие - просто този случай очеизвадно се различава от твоя, това е! От самолет се вижда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.