Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 19.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано22.08.10 22:56



Гадно ми е...2 дни...сумати цигари....той има рожден ден днес...имаме връзка от около година (дори не знам дали е връзка, защото вижданията ни през тази година се броят на пръсти), обаждания и смс-и всеки ден....в различни градове сме, той няма 8-часов работен ден, а когато го освободят, няма почивни дни-рядко....но аз го чакам, възприела съм всичко това, че ще е така....чухме се преди 2 дни, заминаваше по работа извън страната....но телефонът му е винаги включен (преди)....вчера пиша смс за добро утро - не го получава....в 00:10 ч. смс за рожденния му ден - не го получава ( изключен)...и до сега....и не знам какво става..и ми е гадно...и искам да се разплача, а не мога....какво стана, Боже....изплаших ли го с нещо....купих му подарък, който той харесва, казах му - от това ли го стреснах....той никога не е постъпвал така, знае, че се притеснявам, знае, че ще му пиша....тези проклети телефони винаги са му били включени....а сега не са....гадно е, много е гадно...



Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: maia_754]  
Автор indra (macondo)
Публикувано22.08.10 23:03



а помисли ли над следните варианти:

а/ паднала му е батерията и не успява да я зареди;
б/ няма обхват и е изключил телефона;
в/ в срещи е и не може да приказва;
г/ пропуснал е момента с активирането на роуминга
д/ друго, по никакъв начин несвързано с теб

опитвам се да кажа, че драматизмът е излишен...



Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: indra]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано22.08.10 23:22



indra, де да беше така...

а/ има къде да ги зареди - 2 телефона са (автомобил, хотел)

б/ има обхват, ходил е и друг път там

в/ има роуминг

и аз бих искала да не е свързано с мен, иначе нямаше да пиша и пуша като комин сега ( и два дни)... чудя се защо така, не мога да проумея, само мисля и мисля...случили ли се е нещо, аз ли съм причината да изключи телефоните - както написах, мисля си, че съм го изплашила с нещо с този подарък, който му купих, но той знае, че не ми е безразличен, казвала съм го , показвала съм го....
от както сме заедно, това е първия му рожден ден, който така с трепет чаках, айде, по работа замина, не можеше да сме заедно на този ден, но тази мистерия с изключването на телефоните не ми дава мира....как искам да се разплача, за да ми олекне малко, но не мога...



Тема рожденият ден минанови [re: maia_754]  
Автор юpaтa ()
Публикувано23.08.10 07:44



имам една приятелка от доста време, която на рождените си дни никога не си вдига телефона, пращам и един СМС и толкоз.След време разбрах защо така прави на рождените си дни, каза ми, че това е нейния ден и има право да го прекара както си иска ...мдааа и е права.

п.п. спри да звъниш толкова често, да се притесняваш и вкопчваш в телефона - много е досадно това, мисли с любов за човека... той ще го усети, може би





Тема Леле...нови [re: maia_754]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 08:40



Момиче хващай се да пишеш розов роман! От няколкото минути които ти отделих направо се ошашавих. Секс на крак син 7 клас внезапна любов проблеми с ТВI бягащо в Германия гадже и прочие и прочие... Не мога да преценя на колко години си но някои от въпросите ти са меко казано странни. Не те хваля нито упреквам - моето мнение е че трябва да се замислиш какво искаш и дали си струва да го искаш. А да - не третирай хората като собственост. "Притесненията" за някой си с когото нямаш никакъв официален статут са крайно неприятна форма за заявяване на собственост. Все едно да го препикаеш за да мирише на теб.



Тема Може и да съм прочела повърхностнонови [re: maia_754]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 11:09



Но ще напиша, че никога в никакъв вариант на взаимоотношения не трябва да мислиш толкова обезличаващо обсебващо. Или поне го подтискай и не допускай да се развиват такива мисли. Игнорирай ги, като се захванеш да правиш нещо друго.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Може и да съм прочела повърхностнонови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 12:12



Какво друго? Основното и занимание е да се притеснява. Явно и харесва.



Тема Re: Леле...нови [re: lnfinity]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано23.08.10 13:36



ЛЕЛЕ, ужас!!!! lnfinity, ти робот ли си, извънземно ли си????? преглеждала си ми профила и темите...ми хубаво...ама какво общо има това с розовия роман, който според теб трябва да напиша????? какъв ти е проблема на тебе? нещо по темата смислено написа ли? проблем с мъж - ами да, аз съм човек, НЕ РОБОТ, имам сърце, което тупти....и сега какво, не мога да имам мъж в живота ми ли, след като са минали 2 години от другата тема.....мен не ме ли боли, нямам ли нужда ОТ 'СЕКС НА КРАК".....ти проблеми нямаш ли, за какво е този форум, някой ще ми обясни ли?!

е, за пореден път се убеждавам, че тук не трябва да пиша, само чета, съжалявам много.....МОЛЯ< НЕ ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА МИ< СЕГА ЩЕ ПИША НА МОДЕРАТОР ДА Я ИЗТРИЕ!

Благодаря!



Тема Тогаванови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 13:37



да седи и да се притеснява дали тя е жената на живота му.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Недей таканови [re: maia_754]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 13:42



Виждаш, че прекалената емоционалност не е градивна. Искаш да изтриеш темата. И нищо нататък не получаваш. Да загубиш е най-лесното.
Исках да се сетя една мъдрост и се сетих - Гневът не е добър съветник.
Ако искаш, трий. То си е за теб. На нас нищо няма да ни се промени. Нали затова е темата. Заради теб.

Айде сега усмихни се и ти и давай по-бавно

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.