Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ето едно от странните ми произведения :) нови  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано20.05.10 06:54



Колкото и далеч да отида, ти ще си във моето сърце ще очаквам денят във които ще си до мен обичам те и само това е от значение. Знам че и ти вярваш на думите ми, колкото и нелогични и различни да са те, но ти усмихваше се дори и в най тъжният момент само за да докажеш че не съм сам.Ти знаеш че когато ме прегърнеш ,чувствам се добре дори усещам и туптящото ти ангелско сърце .Искам да знаеш че със теб бих се противопоставил на целия АД, дори и само да подържа нежната ти ръка ,но ще покажа любовта която ти запали и сега пламти във моята душа.Всичко бих дал да прокарам ръка през косата ти.Да докосна устните ти да те притисна към себе си и да усетиш пламъка в гърдите ми.
Ако кажеш да плача –БИХ !!!! Ако каже6 да умра за теб – бих го направил !!!!!!!!!! погледни лицето ми ,няма цена която не бих платил да ти кажа тези думи ………. ОБИЧАМ ТЕ ! ! ето ти отново даваш ми шанс, ще намерим място където слънцето е винаги усмихнато и няма мрак любовта ни ще е вечна .Аз те обичам и знам ,че и ти имаш чувства към мен, ще бъдем заедно завинаги , ще съм до теб докато и последната звезда в галактиката не изгасне

Редактирано от S.l. на 20.05.10 06:56.



Тема Защо да е странно!? Съвсем добре си е.нови [re: S.l.]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано20.05.10 10:08



Даже призовавам необвързаните жени навъртащи се в клуба, да се замислят и обърнат повече внимание на г-н S.I.


Също и не много силно обвързаните, но които планират някаква по-сериозна промяна в живота си.



Тема Добре енови [re: S.l.]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано20.05.10 10:12



Само дето трябва да се освободиш от навика да слагаш цифри вместо букви. Може да хвърлиш едно око на Dante's Inferno има го и в арената и замундата. Може да те вдъхнови и за още работи





Тема Re: ето едно от странните ми произведения :)нови [re: S.l.]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано20.05.10 11:05



Ааааайде, влюбен младежо, дръж едно поздравче!






И един филм ти намерих!




Редактирано от Бeзcъннa на 20.05.10 11:11.



Тема Честно да ти кажа...нови [re: S.l.]  
Автор Selby (случаен)
Публикувано20.05.10 11:28



... мисля че ако това си го писал на мацката за която обясняваше в предишните ти теми, то не е много коректно (спрямо нея) да го пускаш публично тук, поне според мен това са прекалено интимни неща които не би трябвало да се разказват като - "вижте ме колко яко мога да се обясня в любов (ако някоя върже добре дошла)".



Тема :) [re: S.l.]  
Автор fantomka ()
Публикувано20.05.10 16:56



Писмо до една несрещната обич?





Тема Re: Защо да е странно!? Съвсем добре си е.нови [re: Phillip]  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано20.05.10 22:29



бреи мерси

имам да те черпя



Тема Re: Добре енови [re: lnfinity]  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано20.05.10 22:31



аз имам много но не ги показвам много.........

ако искате може да дам още нещичко



Тема Re: Честно да ти кажа...нови [re: Selby]  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано20.05.10 22:35



не това е писано ей така аз пиша мн често вече около 3 г тъй се отпускам
обчсненич в любов не показвам





Тема Re: ето едно от странните ми произведения :)нови [re: Бeзcъннa]  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано20.05.10 23:57



ето да ти върна


http://www.youtube.com/watch?v=AuJrEBtmM1Q




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.