Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Революциянови  
Автор Petite_Princesse (начинаеща)
Публикувано23.04.10 20:52



Защо хората се променят?
И какво предизвиква тази промяна?
Във всеки един период от човешката история, когато има промяна в мисленето, тя влияе върху всичко, абсолютно всичко!
А ако реша да променя света?
Да! Времето е хубаво, не съм ходила на училище днес, нямам нищо в хладилника ... това е идеалният момент за промяна!
Но как?
Излизам на улицата по пижама и започвам да крещя на всеки минувач, че е време за промяна. ... докато полицията дойде да ме вземе?
Преди всичко, ние живеем в свободна държава, имам право да се изразявам ... ако никой не иска да слуша, това означава, че светът не е готов за промяна!
Жалко, бях в настроение тази сутрин ...
Отивам обратно в леглото, очевидно е, че днес няма да променя нищо ... да ... не е дошъл момента!
Ще чакам!


Но имаме ли нужда да бъдем спасени?От някой, от нещо ... от самите себе си?Мисля, че да! Особено аз в този момент...
Имам толкова много работа за следващата седмица, а още не съм направила нищо!
Изчислих, че ако трябва да направя всичко, трябва да не спя цял уикенд! M да, уикенд е babyyy!
Да, впечатляващо е как всеки път, когато имам нещо важно за правене, започвам да пиша глупости на компютъра си.
И така, говорех за промяната ... революцията!
Имаме ли нужда или не, в крайна сметка? Какво ще кажете вие???

...La Petite Princesse...


Тема Принцесо [re: Petite_Princesse]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.04.10 23:04



Туй дето си го написала за биография е мотото на Ебаси колко далеч живея Ламята Спаска

А революция не се върши на думи. Ако искаш революция трябва да станеш мъченик. А това не те устройва. М?



Тема Re: Революциянови [re: Petite_Princesse]  
Автор where is my mind ()
Публикувано23.04.10 23:12



Потвърждавам тенденцията за компютъра и важните неща за правене




Революцията при всички случаи винаги е най-доброто решение на всички проблеми. Макар че създава нови такива, но това е промяната





Впрочем аз съм "за".


change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Принцесонови [re: lnfinity]  
Автор Petite_Princesse (начинаеща)
Публикувано24.04.10 00:18



Бреи....ще се окаже,че с Ламята сме съседки....нищо че не се познаваме


Принцеса, Ламя, далечно царство.....Where is my prince???
А революцията е промяна......

...La Petite Princesse...

Тема Re: Революциянови [re: where is my mind]  
Автор Petite_Princesse (начинаеща)
Публикувано24.04.10 00:33




Има ли желание, има и начин....

...La Petite Princesse...

Тема Re: Принцесонови [re: Petite_Princesse]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано24.04.10 12:46



Принца се гърчи от тежък махмурлук пил Загорка белия кон е препасъл с марихуана и сега е зелен а революцията винаги изяжда водачите си.



Тема Re: Революциянови [re: Petite_Princesse]  
Автор esti ()
Публикувано24.04.10 12:59



Зависи от коя страна на барикадата сме.


За едни революцията е спасение, за други смърт.
Въпросът за нуждата и ползата от революции философски погледнато е много спорен.



Тема Re: Революциянови [re: Petite_Princesse]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано24.04.10 20:31



Нали знаеш приказката за искането и моженето и за щастливия съвпадък по едновременността.

Когато можеш да скочиш, не ти се ще. А точно когато въобще не можеш - много ти се иска.

Промените вътре в човека според мен се оформят бавно и макар да може крайният резултат да излезе революционен спрямо началото, процесът е по-скоро незабележим. Резките личностни промени се случват предимно принудително, под истински натиск и при нужда, а не заради случайното хрумване, че ей така "трябвало" нещо да се промени. Ако наистина трябва - променя се. А трябването е принуда, необходимост. Промяната изобщо не задължава човека да променя себе си, достатъчно е щом не се чувства добре, да промени нещата наоколо.


Относно по-прозаичната част с натрупването на работа и неискането да я свършиш - спокойно. В такива моменти аз просто си правя кафе. И сядам! Мисля кое след кое и за колко време ще стане, правя списък да не изпусна нещо и решавам час за старт, в който да се изритам. След като планът е вече готов, до часа за излизане мога само да пуша и редя пасианси. Ако някой/нещо ми наруши тоя ритуал на забавяне, има голяма опасност да се панирам. Направи си план, премисли го хубаво и го следвай. От напрежение и страх, че нищо няма да свършиш, ще се умориш повече, отколкото ако просто го свършиш.



Тема Re: Революциянови [re: Бeзcъннa]  
Автор Petite_Princesse (начинаеща)
Публикувано26.04.10 13:33



Благодаря за съвета с организацията!


Вече му се вижда края...

Съгласна съм с теб, че най-често промените се случват принудително...
Но си мислех, че също толкова често се слуават и на хора, които са преминали през нещо (негативно и по-рядко положително), което ги е накарало да се замислят и да поемат по друга пътечка...

...La Petite Princesse...

Тема Re: Революциянови [re: Petite_Princesse]  
Автор fantomka ()
Публикувано26.04.10 17:03



Ааа... що ти е да променяш света? Ами ако той си се харесва така? Ами ако той не се хареса след промяната? Ще поемеш ли отговорността?


Промяната не е ли адаптация според времето и обстоятелствата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.