Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 31.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изгубената България  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано22.01.10 11:13





Това е от .
Разбрах за него от СелянинЪТ от друг клуб.

Нещо днес ми беше скучно, та реших да ви почерпя малко стара България.
Хайде, лек ден!




Тема Re: Изгубената Българиянови [re: ABe]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано22.01.10 11:19



Заклевам се, до ей сега разглеждах, нали ви надничам, хареса ми.
Имам и снимки да му пратя на тоя човек!




п.п. Трябваше да отбележиш, че това е първият слон, пратен за Софийската зоологическа градина, а е впрегнат да оре градините на двореца Враня, аз лично се впечатлих доста.


- - - -

Редактирано от Бeзcъннa на 22.01.10 11:21.



Тема Сори, софтът..нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано22.01.10 11:49



на Дира не ме пусна да си редактирам мнението, за да добавя текста за оранта във Враня...

И аз имам снимки за пращане на сайта. Но чак края на другата седмица ще мога да ги сканирам.



Има страшно интересни фотоси от историята на родовете по бащина и майчина линия. Всъщност, хората от тези родове са били творци на тогавашната история, де.


Редактирано от ABe на 22.01.10 11:50.



Тема Re: Сори, софтът..нови [re: ABe]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано22.01.10 11:57



Е, и аз надали веднага ще успея да сканирам. Нещо се подмОтах тая сутрин и ще взема да поработя, да ти пусна малко

и да бягам. Хубав ден!


- - - -


Тема Мерси за...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано22.01.10 12:02



блуса! Много е хубав.

Аре, бегай да бачкаш!






Тема Ха-ха, има...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано23.01.10 12:54



статия зяа този сайт днес в "24 часа".

Не им е за първи път да си крадат идеи че и цели статии от Клуб 40-50...






Тема Re: Ха-ха, има...нови [re: ABe]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано23.01.10 13:16



Аз за толкова години съм видяла адски много съвпадения - и то при положение, че чета максимум в пет-шест клуба, тоест не виждам всичко. Напълно убедена съм, че купища журналисти и по-обикновени списвачи миткосват из клубовете за идеи. Естествено, повечето от въпросите, за които тук се пишат теми, са нормални житейски неща и не е чудно да вълнуват и някой друг, нооооо всички тези съвпадения по време не може да са от този вид случайност.

Оняден /споменах го другаде/ се изненадах за една песничка, от далечната 2002-ра е, но Господари на ефира се сетиха да я плеснат в седмичната си класация точно ей сега - само няколко дни, след като една клубарка я показа с тема. Няколко "Сблъсък"-а съм хващала върху неща, предизвикали общоклубни скандали точно в предходната седмица. А рубрика Споделено отвори някакво списание малко след отварянето на тоя тук клуб. Та тва е. По принцип нямам против - клубната общност вероятно показва добре какво вълнува хората и няма лошо да разсъждават по разни неща и другите, които не ползват интернет, но гледат телевизия и четат вестници, нали. Лошото е, че показва мързел това да не търсиш сам за какво да пишеш, а да ползваш наготово което е намерил някой друг. Цели постинги /статии/ не съм виждала копирани, на такова нещо вече бих се възмутила доста.

Хех, ето сега съм например доволна, че сайтът на човека се обсъжда И във вестник. Може още много хора да му пратят снимки!




- - - -



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.