Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не можеш да познаеш!нови [re: Phillip]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано29.12.09 01:07



Аааааа-ха-ха-ха-ха!!!! Това с миризмата на ядене го правят тези ПОД мен! Да не би да ми имат зъб за нещо и така да ми отмъщават???

Ама и ти един начин си измислил! Че при нас все на някоя манджа си мирише! Даже е забавно - влиза детето и ме праща навън - да подуша какво е и да го сготвя, щото й изглеждало вкусно.

Аз напоследък на заспиване примъквам до мен табуретка да положа телефоните, може твоите съседи към 2-3 да лягат и с подобна нощношкафчена цел да си мъкнат нещо по-тежко. Само идея за разследването.


- - - -
Не всички тук са луди и не всички луди са тук.

Тема Re: Не разбрах.нови [re: jojo-mojo]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано29.12.09 01:09



Уха, представих си пилето! Нали имам котка!




- - - -
Не всички тук са луди и не всички луди са тук.

Тема Re: Не разбрах.нови [re: Phillip]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано29.12.09 01:11



Аз предлагам гума на барбекю! Малко, но от сърце.




- - - -
Не всички тук са луди и не всички луди са тук.

Тема Re: Шумни съседи-писна минови [re: Hello]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.12.09 13:39



може да повторя някого от писалите...

ку не разбират и не разбират от дума, разиграваш им "империята отвръща на удара" в 3ч. сутринта няколко дни по ред
ку пак не им хване място, привличаш на своя страна и останалите съседи



Тема Re: Шумни съседи-писна минови [re: Hello]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано29.12.09 15:25



Хубава тема между празниците.

Това първо ме подсеща за един стар и малко тъп виц:
Около това време на годината пестеливия Иванчо праща подарък на Марийка – един панталон. На единия крачол написал „Честита Коледа“, а на другия „Честита нова година“. Марийка бързо отговорила - „Мерси Иванчо, заповядай между двата празника“.
Все повече, за съвременния човек, възможностите на живота го ограничават между двата празника. Независимо от коя страна на панталона е. Въпреки, че ползвайки вродения човешки мързел, Интернет-а лека-полека ще обезсмисли всичко, което изисква някакво движение. Та и тази възможност може да отиде по дяволите.

Инак твоя проблем е просто нерешим. И понеже е ужасен може, донякъде да се успокоиш, ако сам стигнеш до това заключение. Затова не се мотай, а действай.
За да си помогнеш прочети Наредба N 1 на Столичния общински съвет. По тази наредба задължени да решават такива проблеми са съответното РПУ и Столичният инспекторат.
Обади се там и пиши, пак там.

Казвам, че проблема е нерешим защото има „генетично“ заложен проблем. Съвременните музикални уредби произвеждат звук с много ниска честота. Този звук в стаята с музикалната уредба дори не се чува. Етаж по-горе/по-долу се лепва на тъпанчетата под формата на вибрации.
Да знаеш, че реално проблема може да се реши, ако се добереш до Акт за административно нарушение – един, два ..., колкото повече, толкова по-добре. За това ще трябват замервания на РИОКОЗ. От РИОКОЗ боравят с една наредба за допустими норми на шумово натоварване в която звуците с много ниска честота не се третират подобаващо. И редица други неща.
Темата е дълга и скучна.

От темата обаче, възниква един въпрос. Как и по скоро кой ще направи нещо точно по този въпрос ?
Как мислите ?
Моят отговор е „западният свят“. В тази връзка появилото се чувство е ... „мамка му“.

В края на това несериозно „изказване“ все пак ще те посъветвам сериозно – не води безсмислени войни. Достатъчно е да се бориш за правата си. А това е една наистина трудна война.

ПП. Идея нямам защо реших, че си от София





Тема Няма прошканови [re: Hello]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано29.12.09 19:46



Същият проблем, автор(к)е!

Баща ми се оплаква, че му съсипаха здравето през последните 5-6 години със същата “музика”, думкане, пиянски изпълнения всеки ден и всяка вечер. Без почивки, освен по-малко през деня, когато заспят.

Ходил е да разговаря по човешки. Няма резултат, братче! Става дума за доказано пълно идиотче и неговите приятелчета. Хилоти се, държи тон, псува, трепе баба си - само с нея живее. Тя не смее да гъкне.

Викали сме полиция 2-3 пъти след 23ч. Идат скарат му се на кретенчето, ако им отвори вратата изобщо. Трае за известно време с по-тихичко пуснато думкане. После настъпва забрава и си продължава в същия, все едно нищо не се е случило.

Ходихме и при кварталния за съвет. Той връща топката на полицията ни казва да въртим при случай.
Съседите си правят пас.

Няма оправия!!! Само можем да си съчувстваме.



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Саморазправанови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано29.12.09 19:47



му е майката, но трябва да се обмисли мноооооого добре.





Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Шумни съседи-писна минови [re: bipet]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано29.12.09 19:55



В отговор на:

Съвременните музикални уредби произвеждат звук с много ниска честота. Този звук в стаята с музикалната уредба дори не се чува. Етаж по-горе/по-долу се лепва на тъпанчетата под формата на вибрации.
Да знаеш, че реално проблема може да се реши, ако се добереш до Акт за административно нарушение – един, два ..., колкото повече, толкова по-добре. За това ще трябват замервания на РИОКОЗ. От РИОКОЗ боравят с една наредба за допустими норми на шумово натоварване в която звуците с много ниска честота не се третират подобаващо.




Тук се крие ключът от палатката. Шумът от басовете ти пробива дупка в главата като древното японско мъчение. Психясваш тотално. РИОКОЗ е вън от играта в случая.



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Шумни съседи-писна минови [re: Бeзcъннa]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано29.12.09 19:59



Безсънна, не става въпрос за болни хора. Но как да докаже човек, че е получил поражения върху здравето си - психически и физически, баш от този шум?



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Разследване.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано29.12.09 20:09



Твойто е т.нар. късо примъкване. А при мен съседите го мъкнат през цялата стая и с кратки почивки. Дори понякога ясно се чува пухтене и мърморене.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.