Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 06.10.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема друг случайнови  
Автор mika_relax (откачалка)
Публикувано26.05.09 11:34



видях го преди 2-3 години...в едно пловдивско кафене...спря ми сърцето, майна...помислих си,,тва е идеалният мъж'', изпънат отвсякъде,красавец,интелигентен...,,доктор ще е" - помислих си...че и имах наглостта да си искам запалка от него..и така сърцето ми тупаше по него дълго време...докато.......един ден се оказах пред кабинета му като пациент,съвсем случайно ееей...като го видях,леле как се опулих страшно,прималя ми хораа (сега,когато пиша ми трепери ръката), та наложи се да ме оперира (голям майстор на скалпела е хей),оптитах се да го омая,но не бИ, не ми се върза той- доктор, па аз кво съм две степени по ценз под него

...та в тоя ред на мисли не може да съществува любов между хора от различни класи...в личен план се държеше доста грубо с мен, не ми даде възможност да му се отблагодаря за грижите(но се отнесе с голямо внимание към мен като пациент,по-голямо от това на другите)...и така ще нося в сърцето си светлия му образ и любов към него докато съм жива и след това в безкрайността...а аз не съм за изхвърляне,но той ме отхвърли...плаче ми се



Тема Re: друг случайнови [re: mika_relax]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано26.05.09 12:19



Тъй стават пакостите- като объркаш местата. Не е въпрос до "различна класа човек", а различен тип отношения. Една приятелка се влюби в доктора, който лекуваше детето и. Умен бил, загрижен бил, нежен и ласкав. Ми , такъв ще е , нали лекува деца! Не желаеше да приеме, че тя и детето и за него са просто случай в работата.



Тема Re: хирург а?нови [re: mika_relax]  
Автор kpилe ()
Публикувано26.05.09 12:43



а викаш де да беше гинеколог, ехеее....





Тема Re: хирург а?нови [re: kpилe]  
Автор mika_relax (откачалка)
Публикувано26.05.09 13:04



повръща ми се от гинеколозите,па макар и да са жени(питам се как ли готвят в къщи и кой им го яде)а мъжете от тях считам за гейове



Тема Re: хирург а?нови [re: mika_relax]  
Автор kpилe ()
Публикувано26.05.09 13:09



леле ква си готина, просто не е истина! шъ земъ да съ влуба в теб ша знаиш....

споко не съм гинеколог





Тема Re: хирург а?нови [re: kpилe]  
Автор mika_relax (откачалка)
Публикувано26.05.09 13:14



давай....тамам съм свободнЪ



Тема Re: етонови [re: mika_relax]  
Автор kpилe ()
Публикувано26.05.09 13:28



ти един поздрав тогава






Тема а?нови [re: kpилe]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано26.05.09 13:31



да не се тревожа че не ме харесваш, просто - вкусът ти е странен





Тема Re: а?нови [re: jojo-mojo]  
Автор kpилe ()
Публикувано26.05.09 13:40



стига бе, кой мъж не би си паднал по жена отдадена на доктори, с изключение на гинеколози, от които й се драйфа (и били гейове) и подписваща се с името и известната песен на музикант, който има

сценично поведение? много е "як" между другото



а ти чак да си се тревожила, че не те харесвам? въх, уби ма!



Тема Re: а?нови [re: kpилe]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано26.05.09 13:48




и даже не спах ама заспах после

уверявам те, че тези описани черти на дамата не са единствените най-хубави , има още с какво да бъдеш изненадан





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.