Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема любовта ,без която не моганови  
Автор fermosa (любимата )
Публикувано21.01.09 06:07



От 3 години имам ,връзка с женен мъж.Обичам го,жадувам за всеки миг,когато сме заедно-но аз съм скритата жена,жената при която той идва да се разтовари от служебните и семейни проблеми.Ще кажете-твой е изборът- да така е-но това е любов,която не мога да изтръгна от сърцето си,когато остана сама си правя равносметка,тъжна съм,но в момента в който чуя гласът му аз се разтопявам от щастие, а знам че друга алтернатива не съществува,просто това е условието да го виждам -макар и рядко,но сега възникна едно обстоятелство,предвидимо и желано от мен-очаквам дете,радостна съм защото е от него,но се страхувам,че той ще направи стъпката към раздялата,трябваше да споделя това макар и с непознати...........





Тема Ами бравонови [re: fermosa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано21.01.09 09:16



Сега ще си гледаш детето ще му разправяш приказки ала фидел кастро и тайничко ще попържаш мъжете по форумите или на клюки с приятелки. А може и да се издигнеш и забогатееш ако си продадеш историята и направиш сериал Просто Мария Изаурова. 1:1. Естествено той ще те напусне и ти ще страдаш но ще станеш още по-силна особено като разбиреш че той има още няколко като теб. Ще си направите детска градина на отрочетата и клуб "Несъстоялата се съпруга". А накрая той ще умре в обятията на поредната лолитка и всички ще скърбите много. Хайде какво чакаш? Богатството и славата чукат на вратата ти. Или искаш да си останеш малка изоставена и анонимна?





Тема Re: Ами бравонови [re: lnfinity]  
Автор ushco (hot sexy mamma)
Публикувано21.01.09 10:23



хахахахахахаххахахахахахахаха!
По-изчерпателно не можеше да бъде



Look in the mirror and keep on shining

Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор joro8888 (непознат )
Публикувано21.01.09 13:07







Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор Mrs. Smyth ((that lady))
Публикувано21.01.09 14:03



Може би трябва да го питаш дали той иска това дете
То не е само твое



Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор kotka3 (Катюша БМ-13)
Публикувано21.01.09 18:38



От сега мога да ти кажа-готви се да си отгледаш детето сама и се радвай на това-след време ще разбереш какво съм искала да ти кажа!Запомни само-минах през тоя ад и то скоро и разбрах едно-детето си е мое,то е най-хубавото което можех да взема от него и от тук насетне животът е пред мен,любовта по всяка вероятност предстои-щом тази,в която вярвах се оказа фалш,то не ми остава друго освен да вярвам в следващата! Не унивай,бъди силна! Всичко ще бъде наред!



Тема Мда...нови [re: lnfinity]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.01.09 19:35



Толкова истинно, че чак достигащо цинизъм





Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор blizka (непознат )
Публикувано23.01.09 01:04



Ми, супер, честито бебе

надали някой, който лъже жена си толкова време е любовта, без която не можеш, или тази, която искаш...

Би било добре да ти помага с финансите, разбира се



Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано23.01.09 01:16



Егаси !

Поредната нещастница дето не знае кое може и кое не може.
Как е възможно да оставиш чувствата (само те) да те водят толкова далече.
Приготви се за битки. Мнооого битки.
И гледай да не направиш нечий живот ад.
Твоят вече е.
Другите участници не искам да ги мисля ,а да им помогна, ама това е твоя манджа.
Направи детето щастливо със средства ненараняващи други ,а и самото дете.
Ти си полудяла бе жена! Ако детето още не е дете, спри бременността. Не бъди Жана Д'арк, щото по пътя след теб ще падат много.

Цървул чипик не става


Тема Цинизъм?нови [re: mirror_]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.01.09 09:36



Тоя термин го срещам обикновено когато истината е неудобна. Всичко надава рев и писък да не отнемаме мечтите на хората да не им стъжнямваме и без това тежкия живот и бла-бла-бла. На кого да се сърди човек ако е глупав мързелив или не му се разваля статукото? В България е прието да се сърди на другите че не са го разбрали колко е талантлив нещастен велик или жертва на обстоятелствата международното положение зелените човечета от Антарес или древно проклятие на народа мумбо-юмбо. Та таз госпожица (ако е такава и историята не е изсмукана от малкия пръст на задния и ляв крак) иска съчуствие. Но дори и в вида в който и го предложих безкрайно добронамерено.

не и стига. А как да и се предложи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.