Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Има някакванови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.01.09 22:02



Еволюция в теб

Да оставим жената на мира да е жива и здрава и да и се роди хубаво здраво и умно дете Пък и дано си намери мъж дето ще иска да живее с нея а не да я ползва за инцидентни нужди. А да черпиш с atom heart mother без да си предложила umubagama и все едно да предлагаш джин без тоник Аз съм си пуснал maritza и съм подкарал една бутилка porto ruby. Хубави сънища



Тема тоникът -нови [re: lnfinity]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (+)
Публикувано23.01.09 22:44



на следващото раздаване



пък жената достатъчно се е насадила сама, няма нужда и да й "съчувстваме" - хванала женен мъж, споделила тук... явно е във фаза да прави големи грешки, които са очевадни за който ги е правил, ама ще й дойде акъла, няма начин да не й...

много приятни сънища и на теб

__________________
no woman is an angel all the time.


Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор kифлa (с шоколад)
Публикувано24.01.09 02:24



Много глупаво от твоя страна да пропилееш цели три години .Без да ми се обиждаш, ама си много тъпо парче.Ако още не е късно отърви се от "плода на любовта" и тегли чертата. Баба ми казваше - Мъжете са като кучетата, първо душат под опашката.Сещай се! А пък кучката докато не си вдигне опашката кучето не тръгвало подире и.
Дай си сметка ,че тази връзка разрушава живота ти и ако имаш и капка здрав разум изритай гада многоженец моментално!След време като се опомниш и си намериш някой мил,нормален мъж ,с дребни поносими недостатъци и се гушкаш до топлото му силно рамо, слушаш ритмичното похъркване във ВАШЕТО СЕМЕЙНО легло ще се молиш там някъде да няма някоя друга, дето се"разтопява от щастие" носейки дете от ТВОЯ мъж !



Тема Re: Интереснонови [re: lnfinity]  
Автор jumblies ()
Публикувано24.01.09 07:32



щи кажа аз ена ... или Любов





Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор jofretina (bises a toi)
Публикувано25.01.09 02:14



загазила си -но винаги има надежда-гледай смело напред

[image]http://img187.imageshack.us/my.php?image=whrqf735245902cw6.jpg
[/image]


Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: fermosa]  
Автор jofretina (bises a toi)
Публикувано25.01.09 02:25



помисли си кое е по-важно-мъжа ,който те наранява или бебето,което ще осмисли живота ти



Тема Енови [re: kифлa]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано26.01.09 19:31



ти настина си тъпа кифла. Като видя че има някой който е по-тъп от мен намирам смисъл в живота.

Може да пишеш статии за Слава и/или Блясък.

Това е положението - свиквай



Тема никога ненови [re: lnfinity]  
Автор fermosa (любимата )
Публикувано26.01.09 23:31



съди другите-не знаеш на теб или близките до теб как ще им се стече живота



Тема Re: Цинизъм?нови [re: lnfinity]  
Автор fermosa (любимата )
Публикувано26.01.09 23:33



да прав си-звучиш като св.Петър-а може и да си папата-непогрешимия



Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: kotka3]  
Автор fermosa (любимата )
Публикувано26.01.09 23:37



благодаря ти-това са наистина думите,които ми дават кураж да продължа






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.