Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Цинизъм?нови [re: lnfinity]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.01.09 11:33



Именно





Тема Re: любовта ,без която не моганови [re: Losty]  
Автор zelena_sliva (зрееща)
Публикувано23.01.09 12:46



и защо трябва да жертва детето си,ако го иска-за да не нарани другите от "щастливото"семейство ли, е слава богу вече няма "алени букви" и никой няма да я замеря с камъни и да я оплюва-как беше случая с Мария Магдалена и Исус-"много е любила-затова много ще и се прости".Всеки знае себе си- и ако тя има силата да си отгледа детето-защо не,подозирам ,че бащата любовник ще се изниже от отговорност- и изведнъж ще развърне супер дейност да се завърне при благоверната ни лук ял-ни лук мирисал- а иначе му е готино в харема дето си го е направил-сигурно и при двете идва с увесен нос и се жали колко напрегнато му било и колко е уморен и има нужда от топлина и съчувствие-съжалявам ако съм рязка-но в работата ми имаше подобен случай-егати донора на сперма беше този колега, а инак примерен съпруг и горд баща на поне 3 деца-две законни и поне едно извънбрачно





Тема Защо все мъжете са криви?нови [re: zelena_sliva]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.01.09 15:23



Донар на сперма бил простак бил лъжлив бил. Ами такъв е. А тая дето му е поемала спермата малоумна ли е или е завършила интернат за бавноразвиващи? Света е пълен с лъжци и излъгани. След като знае че шибача е женен с деца и прочие що се връзва на приказки за 1 клас? Само не ми излизай с довода че го обичала и прочие. Това са глупости и бягане от отговорност. Засърбяло я начесала си крастата и после въх малка бях излъгах се ......... се. Ако жените не се връзваха на лъжите на мъжете нещата щяха да са ясни и разбрани. Не оправдавам лъжливите копелета - бой за тях а за тежките случаи и затвор но да се изкарват жените ангелчета невинни е тъпо и невярно. Всеки да си носи отговорноста.



Тема статистиканови [re: lnfinity]  
Автор ledzep (дух куче)
Публикувано23.01.09 17:39




Както винаги, строг, но справедлив. :)
Стига бе, братче. Винаги е имало както шавливи мъже, така и шавливи жени. Светът не е съставен само от светци. Просто нещата трябва да са ясни между тях - сега ми е хубаво с теб, но утре - всеки по пътя си. Грубо звучи сега като го написах, видях. Цинично дори.
Сигурно красивите омъжени жени са повече от неомъжените.

"Което не е за окото -
дълго гледай, когато клепачът го скрие".


Тема Re: статистиканови [re: ledzep]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.01.09 17:50



Ласкаеш ме ти

Нервя се като се завайкат "Ах излъгаха ме опрашиха ме и ме зарязаха". Шавливи мъже и жени е имало и ще има и ще вършеят наред. Но след като като маймуната са хванали ореха и не щат да го пуснат дори при риск да им сцепят...... нямам грам съчуствие към такива хора. Вярно е че човек може да се излъже. Но да се лъже систематично нарочно и преднамерено си е признак на простотия. А простите хора не могат да се сърдят на другите за собствената си простотия. Или се учат или си мълчат. Приятна събота и неделя



Тема Re: Защо все мъжете са криви?нови [re: lnfinity]  
Автор zelena_sliva (зрееща)
Публикувано23.01.09 17:52



е излъгани винаги е имало-а този нашия наистина се води виден осеменител-за случая описан тук е решение на жената дали да си задържи бебето и да изгуби връзката- което ше е по-добрия вариант или да махве бебето и пак да продължи да се люшка-познавам една дама ,при която любовника-чужд съпруг и направи бебе защото в брака не можеше да има -но след като това става факт-изведнъж си спомни,че всичко дължи на жена си-без коментар.Не упреквам нито любовницата -нито потърпевшата съпруга-просто на някои им е по-добре така когато се скарат с едната -тичат при другата -но са винаги обгрижвани





Тема проблема тогаванови [re: zelena_sliva]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.01.09 18:33



Си е чисто женски. Вместо да наритат двуличника по стълбите те се грижат за него?! Не разбирам и явно няма да разбера тоя тип поведение. Казвал съм и си държа на мнението - някои жени умират да се чустват жертви. Но за това никой не им е крив.



Тема женатанови [re: fermosa]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (+)
Публикувано23.01.09 20:37



е от оня ден регистрирана и не знае, че "споделено" не значи това, което значи.

не я замеряйте с камъни искам да кажа.

добронамерено приемайки, че написаното е реално, да кажа - жената е бременна, това значи як хормонален стрес и да бъде заяждана щото сглупила да пише тук е малко безвкусно.

а за протокола - най-хубавото, което може да ти се случи е да те зареже наистина въпросният. най-сериозно.

__________________
no woman is an angel all the time.


Тема Интереснонови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.01.09 20:58



Защо тогава пише тук? Предполагам че има достатъчно близки хора на които да сподели. Значи ли това че те вече са я отрязали и са и лепнали етикет че е еди каква си? Освен това споделено си значи споделено а не оревано осополивено и опищяно

Споделяйки тук човек се излага на кръстосан огън от мнения не винаги в негова полза. Но пък това си има и предимство че нещата се казват такива каквито ги виждат хората. Ако някой очаква гушкания и носни кърпички не е ли по-добре да ходи в БгМама или Любов? Там си умират за такива неща Честна дума ако тоя клуб се превърне в подобна розова бълвоч ще го зарежа.



Тема защотонови [re: lnfinity]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (+)
Публикувано23.01.09 21:29



не знае

. (ама тва вече го казах, де).
ми така звучи името на клуба, кифленско малко...

п.п. понякога си мисля, че нещата в такъв род форуми не се казват каквито ги виждат хората, а каквито им се иска другите да мислят, че ги виждат. т.е. да блеснем с житейски цинизъм (в най-добрия смисъл на думата цинизъм, не, че има друг смисъл, де) подигравайки се с нечии наивни надежди, че може да получи съчувствие от непознати.

а никого не исках да засегна с горното. просто споменавам, че е станала грешка в превода и призовавам към снисходителност . (без изобщо да визирам самата тема, там си казах мнението).

п.п.п. черпя с atom heart mother на флойд, целия албум щото съм ларж . за който му хареса.

__________________
no woman is an angel all the time.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.