Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ода за калпавите български мъже  
Автор acid_level33 (aqua_linespirit)
Публикувано14.08.08 00:21



Вие вечно не желаете да изпращате поздравителни картички по никакъв повод, защото е адски трудно и отнема цели...10 минути.Един ден пощите ще фалират заради вас.Вие никога не ставате да си гладите ризите в 6 ч. сутринта, но жена ви губи цял час за да направи това вместо вас.Вие не знаете къде е прахта за пране,картофите и захарта и пускате пералнята чак когато жена ви почине или ви напусне.Вие сте много далеч от това което са западноевропейските мъже.Вие не обичате да се извинявате,а трябва - защото това убива любовта.Казвайте по-често на жените си, че ги обичате- един много красив жест, който пропускате( ако въобще сте го казвали след свадбата).Говорете с детето си, не на детето си а с детето си.Питайте го как е минал всеки учебен ден.А вие не знаете дори оценките му.Вие абдикирате от неговото възпитание като показвате безразличие.Престанете един път завинаги да псувате, където и да е - изключително просташко е и издава ниският ви интелект.Престанете да викате на жената си и детето ви - те са хората, които трябва само да обичате.Вие сте егоисти.Докато жена ви мие чиниите вие си гледате "рахата" и сте си дигнали краката на стола. Вие делите работата на мъжка и женска и не сте научени да работите в екип.Престанете вулгарно и грубо да обсъждате жените, защото една от причините да не правят секс с вас е именно тази.Престанете да съдите хората, да давате квалификации и да давате ненужни съвети.Престанете да пишете гнусотии по форумите и да обиждате другите.Нужно ли е всеки път , когато видите снимка на Анджелина Джоли да искате да я "ебете".Нормално ли е това?Вие сте вербални терористи.Защо в един спор непременно държите да кажете на другия че е "глупак", "малоумен" или примерно "комунист" и нямате никаква толерантност към различни мнения? Спрете да се биете - боят беше нещо нормално преди 500 години.Научете се на възпитание - жената не е "ма" или "бе" и не е длъжна да ви прави салата за мача докато вие си дигате пак краката на стола.Не говорете тотални глупости , че " жената не е като човека", защото е смешно и тъпо.Сгответе си ядене.Жена ви губи поне 5-6 часа на седмица за това.

[image]http://www.hindunet.org/avatars/Vishnu.jpeg[/image]


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано14.08.08 09:07



На това синтезирано обобщение на характерни черти отговарят голяма част от българските мъже. Нека не забравяме обаче, че зад всеки от тях стои една жена - МАМА. Та мамата е тази вълшебница орисала чедото да живее като подобен образ.





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.08 09:15



Хич не е ода като четъ.
Направо си е заповед с много параграфи.





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано14.08.08 09:18



Брех кви са лоши начи тия мъже. А до тях пърхат едни ангелчета женски не ти е работа. Те мъжете са родени и възпитавани от мъже. Като живееш с простаци и дебили проблема си е твой. Или го реши или ако не ти стиска не мрънкай.



Тема Като гледам в колко часа си го пуснала тованови [re: acid_level33]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.08.08 09:47



писание ми става ясно що за стока си.

Недоклатена, сама жена на 33, застаряваща мома, която все си търси оправдание защо не се е омъжила още.

"Мъжете са или глупави, или грозни, или женени!"




Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано14.08.08 13:21



Генерализираш - мога да ти спретна същата ода за средната българска "простакеса" (99% от българските "жени").

Изпрати ми знак...




Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор acid_level33 (aqua_linespirit)
Публикувано14.08.08 19:46



Вярно е, че генерализирам, Ники...но повечето български мъже са си такива.Един ден ще напиша и за българската жена материал.

1919 е права,че Мама възпитава тези мъже....нейната вина е безспорна.

Инфинити- доста нетолерантно мнение..очевидно не си съгласна с мен.Аз изразявам лично мнение и не мрънкам....ако правиш разлика м/у двете.Но като типичен българин/българка ти не пропускаш да направиш забележка.

Бъглър- ти си вербалния терорист за който писах в поста ми.Нападаш човек без д знаеш нищо за него- няма значение, че аз съм мъж а не жена...и не съм на 33.Важното за теб е да обидиш другия.Защо е тази агресия?

[image]http://www.hindunet.org/avatars/Vishnu.jpeg[/image]


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор bipet (непознат )
Публикувано14.08.08 22:02



Вярно е.
Обаче.
Чувала си за ентропията. Всичко се стреми към по-малко разходи – енергиини, емоционални, парични.... Той иска да помага, но инстинкта му пречи.
Не забравяй, че зад вдигнатите на стола крака, в очакване на салатата, стоят векове наред труд за изхранване. Дали не се е появил инстинкт – мъжът работи само на вън. Съответно в къщи получава само удоволствия.
Така, че – мъже не похабявайте постигнатото от предците!
Не се давайте ! Нека жените да си отработят полученото. Наш е късмета да получим дивидентите.
А иначе западноевропейските мъже винаги са били по гяволи. Малко сладки приказки уж, че се занимават нещо с възпитанието. Няколко лафчета - скъпа ти ставаш все по-прекрасна ... и това е. За секса не знам какво става, ама бирените коремчета растат ли растат.
А бе, за тоя секс не трябваше ли да сработи някакво вълнение. Гледаш мацето и краката ти изтръпват. Е как да не ги дигнеш на стола. За възстановяване на кръвообръщението само. Ама като не може да се развълнуваш, що да не удариш една бира.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор bipet (непознат )
Публикувано14.08.08 22:16



Ако си мъж, това си е твои проблем.
Но от многото твои "престани",може би е най добре да престанеш на някои.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано15.08.08 09:10



От начина по който си написала постинга излиза че ти си минала през всичко това. Следователно се оплакваш не на когото трябва и не предприемаш никакво действие. Ако не е така е трябвало изрично да кажеш че преразказваш със съответните съмнения в достоверноста на казаното. Като типичен българин недолюбвам мрънкалата и говорещите по принцип пък най-вече борците за права и справедливост дето нито знаят какво искат нито защо го искат ама знаят че го искат и другите са им длъжни.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: lnfinity]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.08.08 10:41



Като типичен българин недолюбвам мрънкалата
Точно мрънкалата са ти сред най-предпочитаните - вдигаш пръст и почваш часъ по нравоучение.





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: bipet]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.08.08 10:43



Свежо за... четене.





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: holi_day]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано15.08.08 16:06



Е всеки си има мисия в тоя живот де

.

Изпрати ми знак...


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: nikie]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.08.08 16:14



Така е. Приема се.





Тема Re: българката е парцалессанови [re: acid_level33]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано15.08.08 16:28



Българката е простачка и парцалесса.



Тема Re: българката е парцалессанови [re: File99_]  
Автор luter (непознат)
Публикувано15.08.08 17:54



Българката ....Огромни претенции без основание.И да -май доста многословна,обичаща да си говори и никога ама никога да не слуша.Единственото за което я използвам напоследък е секс.Другото си го върша достатъчно добре и сам.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано15.08.08 20:37



ами браво, ама все пак да задам деликатно въпроса - а ти представяш ли си какъв е тоя мъж, който да не иска да ебе Анджелинка всеки път като я види - аз такава скумрия не искам в леглото. ако ти харесват импотенти или лицемери, които се кълнат в майка си, че тая мацка не им го вдига, мога само да ти кажа да пораснеш или да слезеш на земята.



Редактирано от HolyHell на 15.08.08 20:39.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано15.08.08 20:43



мнението би било типичо за жена, учудвам се че се обявяваш за мъжко.
ще представиш ли доказателства?





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: bipet]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано15.08.08 20:55



я, пък тоя философ.... векове наред жените са получавали неуважение, липса на образование, липса на право на глас и унизителна ревнивост към всеки детайл от външността /животински интинкти, кво да правиш/. като изначално по-слаб пол са се примирявали с това, но сега, когато вече е време да вземат реванш, но все още не са го взели - това, което мъжете им показват е просташка реакция на настъпан охлюв. сякаш ще си върнат на някой нещо, ще си върнат друг път. пак най-секси мацките са за най-дебилните, но богати и силни животни. ох, жалко че няма да доживея да гледам финала на филма, когато може да е обратното. най-секси мъжете - за най-хищните жени.

било модерно жените да предлагат брак, ако някой път чуя от мъж да ми го каже - директно го пращам на пързалката. нормално е да предложи този, който първи е почувствал, че държи толкова много на връзката, но чак пък да е модерно и да е задължително - е тва ми е супер смешно......



Редактирано от HolyHell на 15.08.08 20:59.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: HolyHell]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.08.08 13:44



и унизителна ревнивост към всеки детайл от външността
Не зная защо ти е да го вярваш `сичкото това.
Няма по-голям критикар към външността на една жена от... друга жена, още повече пък като става въпрос за детайли и дребнавости. И така е откакто свят светува, та до днес...



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: HolyHell]  
Автор bipet (непознат )
Публикувано16.08.08 19:32



Векове наред жените са получавали уважение. И никой не ги е тикъл край огнището или печката, пък била тя и микровълнова. Това реално са си можели. Появяват се няколко амбициозни деви и матрони с малко акъл в главата и хайде отместете се моля. Взимаме нещата в свой ръце. И що. Заради една Мария Кюри. Света дяволице що не добавиш някои женски имена от които да хлъцнем. Само да не ми разправяш за акад. Петя как и беше другото име. Особено, ако пък изровиш нещо в онази проста наука философията.
Както се казва дано дълго да живееш, но такъв филм просто няма. Ако си вярваше, че има, нямаше да му отложиш финала в космическото бъдеще.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: bipet]  
Автор m_o_t_i_v_e (непознат )
Публикувано16.08.08 21:13



...Тик-так.
Само две калории.
Проблемът на съвременните жени според мен се нарича феминизъм. С Главно "ф". Те сами си го създават, обръщат му внимание. Почти може да се каже че не могат без него. Нещо като необходимо "зло".
А на това дали Българските Мъже са калпави ще кажа: "На калпава ракета - космоса и е кив". За съжаление космоса е от мъжки род -ха ха.
..И така.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: HolyHell]  
Автор m_o_t_i_v_e (непознат )
Публикувано16.08.08 21:21



То "дигането " не е като "качването" ..Ако ме разбираш какво искам да кажа.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор maytag (новак)
Публикувано17.08.08 04:37



Ако мъжът ти е такъв,не обвинявай всички останали..От къде го "извади" това заключение-колко мъже си имала до сега...само питам

п.п Съжалявам,не знаех,че си мъж.Все пак написаното си остава като мое мнение.

Редактирано от maytag на 17.08.08 04:51.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: 1919]  
Автор maytag (новак)
Публикувано17.08.08 04:44



Такъв ви е късмета вероятно





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор _***_ ()
Публикувано17.08.08 10:32



И ако всеки успява да се справи сам с всичко, за какво й е на жената съпруг, а на мъжа - съпруга??? Мисля, че на първо място съпрузите трябва да са приятели, а не да мислят кой, кога какво е казал или направил, ... освен това - човек непрекъснато се променя и или се получава семейна хармония с течение на времето или не. А има и доза късмет - да срещнеш подходящия за теб човек в подходящия момент!



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: maytag]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано17.08.08 13:13



Не е до късмет, до умение да гледаш и да мислиш. Моят "късмет" е по-различен от гореописаният.





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: 1919]  
Автор luter (непознат)
Публикувано17.08.08 20:10



1919 ти нямяш никакъв късмет.Личи си.Жена ти много ли е грозна?



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: luter]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано17.08.08 21:43



Съпругът ми е доста представителен, но освен полови белези има и поведение на мъж. А както е известно дете се учи на основните неща в живота през първите 7 години. От където следва, че имам умна и интелигентна свекърва. Тъй като в момента съм далече от България, имах проблем с регистрацията - буквите Дира възприема като непознати символи в скобички съм на писала името си. Към общовалидния съвет Мислете! добавям и Четете!



Тема Re: българката е парцалессанови [re: luter]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано17.08.08 21:48



А мама какво мисли? Тя колко говори - много или малко? Какво ще каже ако прочете какви ги вършиш напоследък? Някакъв спомен въобще да е разговаряла с теб?



Тема Значинови [re: acid_level33]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано17.08.08 22:10



ти си мъж и се оплакваш от отношението на българските мъже
Ти педераст ли си?

Това е положението - свиквай



Тема Re: Значинови [re: Mandalay]  
Автор acid_level33 (aqua_linespirit)
Публикувано18.08.08 00:41



не не съм...а ти?

[image]http://www.hindunet.org/avatars/Vishnu.jpeg[/image]


Тема Re: Значинови [re: Mandalay]  
Автор acid_level33 (aqua_linespirit)
Публикувано18.08.08 00:47



педераси са майка ти и баба ти...но ти си най-големия

[image]http://www.hindunet.org/avatars/Vishnu.jpeg[/image]


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: holi_day]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 09:08



Ей един да каже истината за външността. Очевадно е, че се зяпате една друга далеч повече отколкото зяпате мъжете. Както и първата ви работа като нахлузите да пробвате джинси е да се обърнете към огледалото и да видите как ви стоят на задника. В отношение външност мъжката половина е "капризна", когато става дума да коментира снимки по списания и по улицата. Не съм чул никого да споделя колко е едричък задника на жена му или колко са и малки гърдите.

Изпрати ми знак...




Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: bipet]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 09:10



Няма да има такова (космическо) бъдеще, ако тия почнат да ни командват - нали някой "мухльо, с очилца" трябва да измисли добрия космически кораб

.

Изпрати ми знак...


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: HolyHell]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 09:20



Айде де - Ангелинка - медийни образи тип Б.Б.

. Предпочитам Хелън Хънт пред кака Голяма-Напудрена-Уста-Мечтата-На-Простака .



Тема Айдеееееенови [re: acid_level33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано18.08.08 09:22



Поредния с душевна дрисня решил да се прави на мъж

Що не зарежеш тая работа тук и да посветиш времето си на нещо по-полезно за теб например мастурбация?



Тема Re: Значинови [re: Mandalay]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 09:22



Не използвай тази любима и звучна дума току-така. Може би гей е по-добре





Тема Re: Айдеееееенови [re: lnfinity]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 09:23



Нали знаеш, инфи - деЦката градина...пълна със....

.



Тема Re: Значинови [re: acid_level33]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 09:26



И леля му е лесбийка, а баща му има крив член нали?

. Баси...

In the crossfire...


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: nikie]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.08.08 10:43



Изводът - има свестни мъже, но слепи жени?





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: holi_day]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 10:54



Изводът - разделението на лагерите не е от полза за никого

.

In the crossfire...


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: nikie]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.08.08 10:58







Тема И аз това викамнови [re: nikie]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано18.08.08 13:51



Ама кой да чуе

Лошо стана откак дечицата спряха да си играят с първичните си полови белези и тръгнаха обществото да оправят. Кои са тия пичове на снимката?



Тема Re: И аз това викамнови [re: lnfinity]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано18.08.08 13:53



Running Wild

In the crossfire...



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор himka (добре познат)
Публикувано29.08.08 06:21



Браво :) !



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: holi_day]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано01.09.08 21:15



нямам предвид критикар, а ревнивец - забрадки-мабрадки, деколтета до ушите, поли до петите и т.н., това визирах...



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: m_o_t_i_v_e]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано01.09.08 21:24



аз това най-вече го разбирам! ми един мъж си е нормален, ако го вдига на някоя хубавица като Анджито - ами и да не ми се спотайва после. кво като го вдига. ама кой се качва, а? познай!





Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: nikie]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано01.09.08 21:28



е, то е до подкожно проникване. преди време и аз врещях, че Брат и Пит не ме кефи, че му е много холивудското лустро, ама се оказа че тоя пич не участва само в мега-простотии като "Троя", ами учатва в "Гепи" например, или в "Легенди за страстта". Тогава го признах, че има и актьорски талант, и макар да не ми е точно мой тип, но почнах много да го уважавам.

Виж Анджелито не съм я забелязала да е изиграла такива заинтригуващи роли, но пък може да е защото нямам интерес да я оценя подобаващо.



Редактирано от HolyHell на 01.09.08 21:31.



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: HolyHell]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано02.09.08 08:51



Чакай с'я. По-горе говорехме за сексуални намеци към как Ангелинка, а не за нейният актьорски талант. Относно Брат Пит - аз харесвам как играе, независимо от лустрото.

In the crossfire...



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор fani_me_za_shnura (Пешо-гвоздея)
Публикувано28.09.08 21:42



прахта за пране ?
Рязана путко, научи се да пишеш първо!

христос и мохамед, и сталин съм ги ебал, сега е Ваш ред


Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано06.10.08 21:31



Интересно тълкуваш....
Семейна ли си?
Ако си,мъжа ти какъв е?
Ако е чужденец,свикнал ли ти е на нравите???
А ти свикнала си на неговите?
Имам чувството,че си наранена и си го искарваш на всички



Тема Re: Ода за калпавите български мъженови [re: acid_level33]  
Автор Lindor (червен)
Публикувано14.10.08 11:47



Това е толкова често срещан типаж, че спокойно може да се приеме за сборен образ на калпавия БГ мъж. Нали говорим за калпавия, защото има и страхотния БГ мъж и мечтания и т.н.

А мога да приема, че повечето мъже са такива, защото най- агресивни същества от женски пол, които срещам, са главно сред семейните жени. Да кажеш че са самотни, разведени - да ги разбереш, че са толкова невротични, но те са семейни! И това, че са толкова лесно раздразнителни (лесно се обиждат и бързо настъпват), лесно избухливи, интригантки, отмъстилени, завистливи, клюкарки, си обяснявам (и) с това, че са вечно изнервени и незадоволни от неудовлетворителните си и несъдържателни семейни отношения с подобен субект.
Не мога да разбера обаче защо винаги, когато някой изкаже мнение или зададе въпрос, всички мислят, че с казаното човекът асоцира себе си, или то непременно е свързано с неговата опитност и битие. Това е безкрайно тъпо съждение. Не е необходимо човек да е минал през нещо, за да го разбира, за да го забележи и да го осъзнае. Все едно в спор за гейове да тръгна да ги защитавам и всички да решат, че го правя защото съм гей. Ей за тая тъпота ти говоря. Това по повод съжденията, че мислиш така, защото си имала опит с такива мъже. Може и да си, но според мен не е задължително да си минала през това, за да го разбираш. Аз не знам какви са им мъжете на вечно мрънкащите ми колежки, но явно не са стока, щом те са самите са такива. А тези жени са болшинство. Значи и "онези"мъже са болшинство. С две думи - описала си типичния БГ мъж.
От друга страна не е смешно, защото точно на тези изкривени семейства са продукт децата агресори, убийци на свои връстници, или просто поредните деформирани хора с комплекси.

И не на последно място - всеки сам си избира партньора си. И преди тя да е жертва на него, тя е жертва на собствения си избор - демек на себе си. Та недей да сочиш с пръст само мъжете, жените сами си ги избират. А отношенията се изграждат от двама и винаги вината е ...и в двамата! Не знам защо хората никога не търсят вината, грешката и недостатъците първо в себе си, а вечно някой друг им е виновен.
В България има както прекрасни жени и мъже, така и калпави. И всеки си намира партньор според собствените си възможности и....достойнства! И отношенията, които изгражда с този партньор са въпрос на лични качества. Тва е.
Посветено на колежките невротички - без любов.

Редактирано от Lindor на 14.10.08 11:48.



Тема Ей сянови [re: Lindor]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано14.10.08 13:46



Та наплюха че нищо не си схванал

За необятните дълбини на женската душа се е писало толкоз че сичко забравих а за това какви свине са мъжете още повече. Женицата е била озлобена на поредния калпав мъж и си е изляла душата. А тя каква категория е въпросително щом все с такива се занимава. Както казват в д-р Хаус - Това че си нещастен не те прави по-добър а просто нещастен. Пък в 99% от случаите нещастието си го довличаме сами на главата като не мислим какво правим. А после винаги и удобно има кой да е крив. Женска му работа. Често се чудя кои са по-калпави мъжете или жените и достигам до неутешителния извод да хванеш единия и да пречукаш с него другия. Голяма грешка е направил Господ ама да си тегли сега последствията



Тема Re: Ей сянови [re: lnfinity]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано15.10.08 14:45



При внимателно прочитане на мненията - авторът на темата не е "женица", а мъж. Сам се определя като такъв че аз съм мъж а не жена.



Човек чува само онова, което разбира.

Тема Re: Ей сянови [re: lnfinity]  
Автор Lindor (червен)
Публикувано16.10.08 15:30



Да, очаквах да ме наплюят и очаквах ти да си сред първите, които ще го направят. Защото в текста ми пише, че да се смята, че някой разбира и осъзнава нещо само и единствено, защото сам го е преживял е израз на ограниченост, точната дума беше “тъпота”.

Казвам, че не е задължително тя да го е преживяла. Но ако все пак е, причината е и у нея. Гледам да съм обективен. Затова в такива случаи не взимам страна и не реагирам срещу човека, а реагирам на мнението му. Защото едно само негово съждение не го характеризира в пълнота, за да вадя изводи и да раздавам оценки. Това също е израз на тъпота. Много често сращана по тия ширини и то от хора имащи претенции да са умни. А може би не е тъпота, а недволоство от живота, което търси и най-дребния повод, за да избие на повърхността. Хората се кълват един друг в нета като подивели скотове (и то без никаква основателна причина) и това особено бие в очи, когато дълго не си влизал на такива места....

Хубаво, че за основното си ме разбрал.



Тема Re: Ей сянови [re: 1919]  
Автор Lindor (червен)
Публикувано16.10.08 15:42



А при още по-внимателен прочит става ясно, че това е чисто женска психология, чисто женска емоционалност и изказ.

А иначе всеки може да се представя като какъвто си иска.



Тема Така е в ок. 1/3 от света, мила.нови [re: acid_level33]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано28.10.08 16:37



В останалите 2/3 е, ако не по-зле, то още по-зле.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Това е като Биг Брадър 4нови [re: acid_level33]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано29.10.08 09:43



извадка, в която никой не се намира.
Конкретно:
Аз лично не желая никакви картички. Поздравителни картички използвам само служебно. Това е дистанциран поздрав. Ни бих желала дистанциран поздрав от мъжа до мен. Вметнатият коментар за фалирането на пощите е като изводът, че софиянци са възпитани, защото са родени в София.
Ризи не използват и не са използвали всичките ми гаджета досега. Аз също не нося ризи. А и няма правило, че само в 6 сутринта ризите се изглаждат.
И когато 1 мъж живее сам, той определено си пуска пералнята и определено знае къде са му картофите.

Ако след това, когато вече не живее сам, не той, а жената пуска пералнята и купува картофите, то това не означава, че мъжът вече не знае, а явно така са си поставили двамата нещата от живота като двойка.
И до края накратко - извинението не ми помага, а поправянето на грешката директно, не ми трябва да ми се говорят чувства, а да се чувстват, т.е. пак да се случват, децата не обичат да ги питат за училище и оценки и това не сближава, псувам понякога, най-вече когато карам и това не показва максимума на интелекта ми, а минимума, но всяко нещо си има както максимум, така и минимум, а след работа най-често си правя салата, ракийки и си вдигам краката, за да си гледам рахата и като се чуем с приятеля ми, му казвам "айде идвай, че направих салатата" и всичко това ми доставя огромно удоволствие от живота.
И за да насоча изводите, ще напиша последно, че нито аз съм каруцарка, която живее с 200 лева на месец, нито приятелите ми, а напротив.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема хахахахахахаха!нови [re: bugler]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано04.11.08 10:26



...не чаках дълго за да прочета това

Посредствените плужаци са лесно предвидими! Надявам се да си достаъчно тъп и да не се обидиш

Why nobody has a dick made out of chocolate which ejaculates money

Тема Само 3 месеца чакане?нови [re: ushco]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.11.08 11:01



Тю язък! Поради що се зароди твоя интерес след това никакво време?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.