Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да го накарам да ми обърне внимание???  
Автор sami_f (непознат )
Публикувано22.02.08 20:09



Здтравейте! Незнам дали тук е мястото да пиша това,което мисля, но ще опитам ,защото вярвам,че все някой от вас ще ми даде нужния съвет.
Много си падам по едно момче от моя град.Не се познаваме лично,но се знаем визуално(в малките градове е така:)),дори 1-2 пъти сме били в обща компания и сме си разменяли по някоя друга дума,но нищо съществено.Наскоро му намерих skype и му се включих,като не се представих коя съм,но нали имам снимка там,то се вижда(ако ме помни де).И така ...от 1 седмица му имам скайпа и той има моя ,но като пробвам да му пиша той все е на статус "отсъстващ" или нещо от рода...и незнам как да го заговоря или по-скоро искам Той да ме заговори, и правя всякакви жестове(бих казала жалки дори) с цел да забележи какво съм написала към всички абонати,че да ми пише, ама НЕ! Еее изнервям се! Дайте ми съвет pls...
P.S.Той е малко по-малък от мен а аз уж досега съм се справяла перфекто с тези неща но уви...сега наистина незнам как да действам



Редактирано от sami_f на 22.02.08 20:12.



Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор lullaby (ме(га)ломан)
Публикувано22.02.08 21:46



няма да се получи. приеми и продължи - просто е.



'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'


Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.02.08 22:41



Ай, ай, ай...”радини вълнения”. Забравила бях, какво беше това.



Нищо не прави. Ако нещо ще се случи, ще се случи, когато най - малко го очакваш.
Просто прекрати всички излишни напъни, забрави всякакви очаквания и остави нещата да се случват.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор sami_f (непознат )
Публикувано22.02.08 23:03



Знам,зна,че сигурно изглежда смешно отстрани... И все пак мерси...май така ще направя..





Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор ledzep (дух куче)
Публикувано23.02.08 01:07



Само отбелязвам, че запетайките в началото на речта ти са налице, а в края липсват. Емоционална си. Тук ще се произнесат мъдри жени - някои от тях вече те съветват. В малките градове е сложно. Чудя се колко по-добре би било да изпия капучино с теб, вместо да се наливам с поредната водка. Горе главата. Дирите от сърцето са като ръждиви стружки от помислите ни. Полей ги с Cola - друг е въпросът, че българската cola е неприложима към българската ръжда, твърдят. На нас ни остава да пробваме.
И си сипи в cola-та мъничко водка. Или хавана клъб.
И не слушай любима музика. Депресира. Чуй каквото ти пуснат.

"Животът ни е като дъх на бизон през зимата".


Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано23.02.08 15:23



Аз пък не съм съгласна така примиренческата.
Защо не намериш начин да се видите в по-малка компания-той с приятел, ти с приятелка, все имате общи такива. Може да поговорите, да се посближите, да намерите общи интереси.
Колкото до скайпа-това не е никакъв критерий, може да не те е познал, може разни досадници да го спамят непрекъснато. Ти сама казваш, че не си го заговорила.
По-добре да опиташ и да не стане, отколкото да седиш и да чакаш.
Понякога хората се разминават, защото не са се доразбрали, нещо са си мислели, а то е усетено от отсрещната страна по друг начин.
Успех!



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано24.02.08 13:01



на мене ми изглежда сякаш той хабер си няма, че ти измисляш сложни планове
което е по-добрия вариант, отколкото да беше забелязал и да се покрива


не бих разчитала на нет-комуникация за изясняване на отношения
от пребиваването си в чата научих, че никога не е ясно кой, кога и в какво състояние на духа ще чете това, което съм написала. например, пиша шега - някой така го приема, друг - като ирония, трети-като невероятно инфантилна глупост. а пък в сферата на чувствата, едно и също нещо може да се възприеме от 100 човека по 105 начина. несигурна работа е това :) много е лесно да се получи гаф и много трудно - да се поправи
но, ако скайпа е най-удобния начин за установяване на първоначален контакт, то ето какво бих написала аз:
" Здравей,
извинявай, че досаждам, но в момента имам нужда от помощ и много се надявам да помогнеш, ако искаш, разбира се :).В петък бяхме в една компания в "Синьото кафе" и там научих, че се занимаваш със (интересуваш се от).... ако искаш да подскажеш, че вече те е виждал и не си съвсем непозната ... и сега във връзка с един проект , задача, проучване, ми е нужна повече информация. Дали е възможно да ме ориентираш къде да търся, на какво да наблегна , кое е най-важно или най-ново открито в областта? Просто един линк ще свърши работа.
с което показваш, че не очакваш той да ти напише доклада, а ти ще се трудиш сериозно и освен това не искаш да ти посвети цял ден, а само няколко минути от времето си за един линк макар че истинската цел не е един ден, а много ,много дни, но той още не е готов да го научи
Благодаря."
горе-долу по този начин бих опитала аз



Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор kилиkaндзep (ver.2)
Публикувано24.02.08 16:14



Пусни му език и ще видиш как ще ти обърне внимание.





Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: sami_f]  
Автор MG42 (штъркел)
Публикувано12.03.08 12:39



направи му една хубава свирка

.
Няма начин да не ти обърне внимание!



Тема Re: Как да го накарам да ми обърне внимание???нови [re: kилиkaндзep]  
Автор MG42 (штъркел)
Публикувано12.03.08 12:40



топло, топлооооо!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.