Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 29.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема такива неща - човешкинови  
Автор HolyHell (White)
Публикувано12.12.07 08:54



мога ли да го кажа по-просто? съсипала съм здравето си, на път съм да съсипя и единственото, заради което си струва да живея. и то за кво? заради едни bad luck blue eyes /бай дъ вей - това е една страхотна песен на black crows/....
е мнооо обичам историите с дълбок смисъл, само дето моите вече са си чист нонсенс. казано по друг начин - на път съм да се предам, друзя. писна ми да съм силна. по дяволите, колко време вече, повече от седмица времето е съсипващо гадно, а аз стискам зъби и се гордея, че съм аз, че съм някоя.... не стааа. аз съм никоя. може би половината мъже на планетата искат да се изчукат с мен, но другата половина не искат. може би съм на 31 години, точно толкова, за да не може да се каже, че съм млада, но и не съм дърта все още. може би искам да знам всичко, но за съжаление всеки ден се убеждавам, че не мога..... може би искам да мога да бъда господар на съдбата си, а бих дала много човекът, който обичам да не ми повтаря "от теб зависи....." . може би искам да имам всичко, но понякога се радвам ако сърцето, което тормозя нонстоп, ме подкрепи до сутринта.





естествено нямаше да съм аз ако не изкОпам и стиховете:

With my winter time
My idols and stage fright
In another night
Where the lights are loud and bright

One dream from waking up saved
Too shy to hold in the rage

I know no luxury
Of knowing what your eyes read
I know one million ways
To always pick the wrong thing to say

A love that you never gave
Always a time zone away
Its not out of spite
I know whats right

Bad luck blue eyes goodbye

Sometimes a memory
Only sees what it wants to believe
And whats filled in between
Are days and nights that dont mean a thing

Such a simple suicide
A second chance never tried
And you dont understand
I need a helping hand

So you think that youve seen it all
Is that a fact?
So out your mouth a dictionary
Spouts about this and that
You got your dos, your donts
Because and why
I dont trust no one who dont
Take their own advice

Bad luck blue eyes goodbye


Редактирано от HolyHell на 12.12.07 09:30.



Тема Re: такива неща - човешкинови [re: HolyHell]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано12.12.07 13:50



на неговото "от теб зависи" ще прикача д-р Хаус: "не може едновременно да си добър човек и да се приспособяваш... защото ще плачеш заради центрофугите". и ше пльосна отзад (не, нямам тва предвид

) моето си тълкуване, че от теб зависи какво правиш, но не и как се чувстваш - вътрешни хармонии и бла-блаа... да, ама ти си личност и си имаш характер и не си сляпа и глуха, та да "от теб зависи" и системната преумора води до депресия (клинично доказано, става въпрос за всякакъв вид умора и метафорична - ти по-ги разбираш тия неща).

иначе от "Евита" Мадона пееше: What is the good of the strongest heart in a body that's falling appart... a serious fault и това съм го запомнила и... няма смисъл да отричаме някои факти от действителността - с някои неща борбата е реална, физическа, а не емоционално-психологическа. Материя, к'во да я праиш... отърване няма

Всичко ще бъде наред, защото няма нищо странно в това да ти е трудно или мъчно, просто преди да се хвърли да се "справя със зависито" единственото, което човек може да направи е да събере сили, защото подготовката е половината победа, когато се нуждаеш от почивка това не зависи от теб, от зависи да го разбереш и да си я дадеш...

Юпитер догодина ще е в Козирог, мен в Стрелец малко ме измъчи, ама... принципно тва е планетата на късмета и носи освобождаване и разширение... пак във всички сми-та. та мисли от кое искаш да се освобождаваш и кое да разширяваш




I know I'm selfish, I'm unkind

Редактирано от lullaby на 12.12.07 13:52.



Тема Re: такива неща - човешкинови [re: lullaby]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано12.12.07 14:11



ами отвсякъде се очертава година пълна с промени... дано да са към добро. просто сега съм в зимата на очакването.





Тема Re: такива неща - човешки [re: HolyHell]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано12.12.07 14:32



дошъл е моментът просто. принципно в такива случаи съм на мнение "стрелба по звездите" или бориш се за най-доброто и се надяваш да имаш шанс, защото от това зависи ехее години напред. гориш мостовете назад и се пускаш по пързалката с идеята, че не са забравили да напълнят басейна



абе ше се оправим, няма къде да се ходи


I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: такива неща - човешкинови [re: lullaby]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано12.12.07 15:33



сладурка





Тема Eee,нови [re: HolyHell]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано15.12.07 20:21



всеки си има такива моменти. Аз лично си имам "дупка" - хубава, уютна и дълбока. Изкопах си я сама. Не че не ми помогнаха, но главното го свърших аз. Нали знаеш раците – добри сме в тази работа и това си е. По-важното е, че доброволно си стоя в нея – бия си морални плестници, тъпча се имагинерно с крака и не се свеня да си раздавам психологически ритници.
Молят ме да изляза. Учтиво ме поканват навън. Опитват се да ме съблазнят, после се опитват да ме извадят. Да сти изваждала някой от някъде, след като той твърдо е решен да си стои там?
И философствам. Много съм добра. Външно удостоявам всичко и всички с вдигане на рамене и безразличен поглед, а вътрешно се правя на велик философ. И се питвам: аджеба аз за какво живея...(ясно ти е, че отговор от рода “42” не ми върши работа, макар, че не оспорвам верността му). Да не говорим, че въобще не ми харесва отговора, който искат да ми наложат, а именно - да вземам решения. Защо бе, мисля на глас, един път някой не взе решение вместо мен, а аз само да уползотворя резултата...
Пък после виждам някоя русовелка, която се усмихва "да, мили", "добре, коте" и зарязва диалог насред думата и чашата по средата, защото той решил, че трябва са си тръгват...хах, бих ли могла да бъда такава?

С две думи - имаш право да се ядосваш, да размахваш юмруци във въздуха и да крещиш...ама си е по-добре ти да си силната, а не....слабата, м? "Щото слабите не оцеляват - психически най-вече...



Тема Re: такива неща - човешкинови [re: HolyHell]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано17.12.07 10:52



Ах, момиче... много си приличаме с тебе. Моите "дефекти" обаче са по рождение. Може би за това ми беше по-лесно да свикна с тях. След много доктори, операционни и побъркващи манипулации моя милост реши, че стига толкова. Е, до сърцето не стигнах - не мога да преживея мисълта, че трябва да се откажа от разголените дрехи.

Суета на суетите, как може една блондинка да не бъде секси?!
Мила, с удоволствие бих те почерпила едно питие. Щастието често идва, когато вече не вярваш в нищо и предпочиташ да си на оня свят.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.