Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано12.12.07 01:42



Емоционални и искреннихора,интелектуалният елит,който трябва да управлява тази шибана държава.
Срещата протече под наслов:Нема ли кюмуро,мале,ручайте ми куро!

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано12.12.07 02:11



Мдааааа
Дори според мен никой не трябва да идва повече на наши срещи защото едва ли ще е заслужил лукса да ни вижда.Но понеже по Коледа стават чудеса-желаещите да се видят с нас ще държат специална матура,както и допълнителен психопреглед,като всеки кандидат клубар ще има по 30 секунди време за разговор със всеки един от нас.



Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано12.12.07 02:16



Че няма да издържат психотеста се знае,затова думата ще им бъде отнемана на 30та секунда за минута мълчание. Специалната матура ще включва ли въпроса за особеностите на въздушната битка?
Под влияние на Файл си пуснах Морбид Ангел и като ме отпусне треволяка си лягам.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано12.12.07 02:27



'Общата теория на въздушният бой" ще бъде задааден като решаващ матурата въпрос,само към жените.След което специалисти ще беседват с преминалите кандидати над темата"Защо тетрис бие жените, след като възпитанието му го изключва",както и "Кой цвят е лонгурско -кафяво".Мисля че не е нужно да казвам , че митичната,но недовършена поема "Симитли" трябва да се знае на изуст.Опознаването на перничкият край и стихът "Пусти перничане мале пусти перничане-нема ли кюмюро,мале,ручайте ми куро" са предимство.
Естествено има и втори начин-да сте руса , висока със силикон и малко дупе-тогава влизате без матура!

Хайде успех и залягайте над книжките! Можете да ползвате литература и от тук!Аз лично ви стискам палци в надпреварата!



Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНА [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано12.12.07 02:32



Барон те3ис каза:Естествено има и втори начин-да сте руса , висока със силикон и малко дупе-тогава влизате без матура!


Така погледнато май всички ще държат матури,но носенето на бутилка български абсент(не ми разправяйте,че няма,щото знам къде се прави) ще е предимство.
Мисля,че на 01.01. трябва да си земем и абсент,за да сме свежи.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано12.12.07 02:36



Не мога да се обада в ЛЮБОВ!


Тия ако не ми махнат бана ще ги пребия на срещата!

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано12.12.07 02:39



Да опомена и за външният вид-няма да бъдат допускани до матура при никакви условия - небръснати(за жените навсякъде),несресани,неизгладени и некъпани плашипутарници.

Няма да бъдат допускани лица,употребили алкохол и други упойващи вещества.Моля бъдете толерантни-еуфорията не е само при вас.

Няма да бъдат допускани граждани на гр,Симитли и град Перник.Съжалявам,но мислете къде се раждате бе хора-естествено че вие сте си виновни къде сте се родили.

Няма да бъдат допускани етнически групи.

Няма да бъдат допускани жени с лоши навици-като поли на плисета и неотстъпчивост.



На 01 ви почвам да се плаша за живота си.



Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано12.12.07 02:42



Искаш ли да са ни тренировъчни предмети за някой голям грабеж?



Тема НЯМА ДА СЕ ДОПУСКАТ СЪЩО ТАКА:нови [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано12.12.07 02:48



-жени,пушещи КАРЕЛИА СЛИМС
-по ниски от 169(важи и за мъжете)
-по-дебели от 55кг.(и тва си е много)
-с малки(под 90),увиснали или меки цици (не че на мен лично ми дреме за циците ви,но така по БДС)
-анорексични торове,под100кг.(става дума за мъже)
-такива със стърчащи косми от носа(аз лично ще оскуба моите на 31ви)
-такива,дето само досаждат и искат да се снимат с нас,както и носещите оръжие(хладно и_или огнестрело) и разни подслушвателни устройства
-ще бъдат допускани кореспонденти единствено новинарската емисия по Канал 1,както и някои жълти медии.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 12.12.07 02:52.



Тема Re: Срещнах се с Файл99 и те3ис в резиденция БОЯНАнови [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано12.12.07 02:49



И още как.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.