Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема имам връзка с женен мъжнови  
Автор Cимoн (непознат )
Публикувано22.10.07 10:28



Самата аз съм женена с деца, той също е с деца. Казва че нашето е закъсняла среща, иска му се дете от мен, на мен също. Но не може нищо да се направи защото никой няма да си остави семейството. Виждаме се много рядко защото сме в различни градове, но общуваме през скайпове и АйСиКй. Жена му отсъства понякога с месеци от тях но твърди че я обича и се отнася прекалено нежно когато се върне. Сякаш ме забравя и това не се връзва с всичко, което сме си говорили и въобразявали през останалото време. Аз също обичам мъжа си макар и по различен начин от начина по който обичам и желая него. Проблема при мен е че не мога да се примиря с демонстрациите му в обич и любов към жена му. Една дума за нея и съм неспособна с дни да се възстановя. Скапана съм. Не знам това ревност ли е, късен плач за пропуснатите и неизживени неща които сега преживявам ли е, подозрение че съм нежелана и трябва да се оттегля ли е или някакво наранено женско достойнство, което едва ли ще преодолея. Не мога да прекратя отношенията си с него защото се скапвам, не мога и да ги продължа защото пак се скапвам. Какво ми е? Има ли някой подобно случване, за да почерпя идея от неговия опит и поне да ми даде вариант за действие?



Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: Cимoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.10.07 10:52



Не съм влизала в подобни схеми, но като те чета се чудя, защо просто не си изживяваш хубавите моменти с този човек, а си се закопала толкова в семейните му отношения. Изобщо не схващам, какво ще те топли, ако той живее в кофти семейна атмосфера и нелюбов. Когато си тръгвала към тази връзка, нали си била наясно, че не можете да се имате целите? Затова вземи всичко, което ти се предлага и дай толкова, колкото искаш да дадеш.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: Cимoн]  
Автор rainwoman (extremo)
Публикувано22.10.07 12:12



Кофтито в тази ситуация е, че всяко ново влюбване носи със себе си усещането, че в момента преживяваш най-специалната любов на света - такава, каквато никога преди не се е случвала не само на теб, но и на никой друг. А когато той дава поравно на теб и на жена си, някакси това не изглежда като да те обича наистина. Желанието да си единствен често върви с влюбването. И когато се оказва, че не си, човек почва да пита "а има ли го тогава това влюбване въобще"?
И наистина - когато си влюбен, забелязваш, мислиш, дишаш само за един човек - този, в когото си влюбен. В този случай едва ли може да се говори точно за това.
Избери сама дали можеш да направиш компромис със себе си и да е с теб донякъде или не.
А някои хора са способни да "обичат" няколко души наведнъж. На това те му викат обич. От моя гледна точка е друго, но това, разбира се, е защото аз съм друга.



Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: Cимoн]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.10.07 15:50



Виж това:

и прочети много внимателно коментарите. Не мисля че ще намериш приемливо разрешение на нещата. Все някой ще е е наранен все някой ще е обиден все някой ще носи вина. Ако избора ти е да страдаш (понеже друг просто не виждам) поне страдай задето си направила нещо. А това че човека демонстрира чуства към жена си е нормално - той живее с нея а не с теб. Защо се скапваш? Да не би мъжът да е маркиран като твоя собственост? Така и не успях да разбера защо доста жени смята че като имат (или си мислят че имат) чуства към някой той автоматично им принадлежи. Това не е егоизъм - това е архиегоизъм.

(\__/)
(='.'=)
('')_('')


Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: lnfinity]  
Автор дъждoвнaтa (extremo)
Публикувано22.10.07 16:15



Въобще не е задължително да е егоизъм това, което описваш - причините могат да са много по-различни. За справка - виж предния ми постинг


Не мога да си обясня защо някои хора, за да оправдаят полигамността си (сякаш е нужно да я оправдават!), вадят от 9 кладенеца вода и нападат различните от тях с обвинения в егоизъм.
Става дума за доста по-различно изживяване на света и на връзката съответно.
И не е нужно всички да си приличаме, та едните да наричат другите егоисти, а пък другите първите... няма да се доизказвам... Мога, ама няма да е честно.



Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: дъждoвнaтa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.10.07 16:29



Това май не е за мен



(\__/)
(='.'=)
('')_('')


Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: lnfinity]  
Автор дъждoвнaтa (extremo)
Публикувано22.10.07 16:35



Напротив.





Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: дъждoвнaтa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.10.07 17:21



Добре

Аз не оправдавам госпожата ама ми писна да кова другите че са бахти кофти хората и само за собствения си сърбел и начесване мислят. Както и да си намерят благородни причини за оправдание. Поради тази банална причина си мълча Хората трябва да са отговорни независимо колко гамни са. Не разбирам и не оправдавам триъгълници четириъгълници и многоъгълници където всеки ъгъл си мисли че е остър а другите тъпи. Толкоз

(\__/)
(='.'=)
('')_('')


Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: lnfinity]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.10.07 20:33



Ееее, ти па! Толку ли не можеш събра сили да честитиш?!


Неодобрявал! Хич може ли така, батка?! Помеждудругото (така ли се пише;) да не завиждаш нещо? Глей хората къф интересен живот имат. Кипеж от страсти.



Тема Re: имам връзка с женен мъжнови [re: Cимoн]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано22.10.07 23:02



И аз обичам женен мъж,а съм омъжена и с деца.Чувствата ни са взаимни ,решението ни да не съсипваме живота и спокойствието на хората до нас и децата ни,също е взаимно.И двамата имаме кризи на ревност и съмнения един към друг,но говорим за това и се стабилизираме.Даваме си подкрепата и разбирането което ни липсва от тези до нас. Обичам го много и съм готова да си преживавам кризите и да си нося вината,но той да е щастлив.А аз знам че в негово лице имам подкрепа,вяра и истински приятел.
Опитай се да приемеш,че получаваш най-доброто от него,че си обичана и зачитана.Трябва да направиш избора си - да приемеш двойния живот,който водите или да прекъснеш отношенията си.Постъпи така както ще се чувстваш щастлива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.