Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Страх ме е...нови  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.09.07 19:01



Страх ме е, че отново ще попадна на работа, където не плащат с месеци... И пак ще съм скапана и зомбирана, без капка сили и време, а същевременно няма да имам пари...

Страх ме е, че сега, когато ме поканят на интервю за работа, ще ме отхвърлят само заради много късата ми коса, въпреки доброто CV...

Трябва да си купя костюм, а ми е страшно неудобно да поискам пари за това от възрастния си баща.

Всъщност... страх ме е той да не си отиде от този свят, защото оставам сама и ме е страх, че няма да мога да се справя...

Ей такива неща ми се въртят в главата тези дни и ми е адски криво...





Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Coнaтa (no one's)
Публикувано26.09.07 19:56



Моят баща обича да казва: "Защо другите да имат късмет, а ти не?"
Успокой се, ще си намериш работа.

Дано да ти е по сърце.
Не се страхувай.
А късата коса е по-хубава според мен.

...comfortably numb...

Тема Re: Страх ме е... [re: Hungry eyes]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.09.07 21:59



недей,не изпадай в паника,и на мен ми се е случвало,важното да не губиш вяра





Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано26.09.07 22:13



Спокойно.


Всеки има "криви" периоди - вярвай повече в себе си. Страхът сковава и понякога човек не може да изрази или се справи с нещо, а всъщност е способен - и знае, и може.
Колелото не спира да се върти - след лошото ще дойде хубаво.
А...от лошо - има и по - лошо. Винаги, когато нещо ме уплаши или много ми докривее...и се сещам за това. Помага ми, защото знам.
Стискам ти палци!

Време е за...трапчинки

Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано26.09.07 22:21



Всичко ще бъде наред. Дай си малко време да се панираш и да го изживееш и действай! Просто трябва мъничко да подпомогнеш късмета си.....да мислиш позитивно взе едно вече си успяла, да си извадиш поуките отпреди и да приемеш с усмивка натрупания горчив опит.....кофти периоди всеки има, чувството, че пропадаш и не можеш да помолиш никого за помощ ми е познато. накрая просто падаш, удряш се, боли, но не е толкова страшно......стига да повярваш, че заслужаваш нещо повече. Да повярваш, че заслужаваш и да не се примиряваш дори за секунда. Всичко ще бъде наред, довери се на себе си, бъди самоуверена.....че кой друг ако не ти.....защо пък не ти?

Имаш нужда от нещо хубаво, заслужаваш го, ще се бориш за него и ще получиш своя шанс. Няма да се предаваме, нали така? Амахаа носните кърпички ги остави за някой кофти филм, а ти приеми, че участваш в готина продукция, където ти си звездата и цялата вселена ти помага, защото иска да успееш......защото ти го искаш, само това е от значение. Успех, ей! Няма да се панираш....като се притесниш - дишай дълбоко, после се усмихни и след това говори/действай. Всички се страхуваме, но насаме и когато имаме време, важно е когато трябва да бъдеш адекватна. Пожелавам ти всичко с теб и баща ти да бъде наред:-)))


I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор ledzep (дух куче)
Публикувано27.09.07 11:33



Обикновен страх си е това - няма нищо страшно.


Стана ми приятно как толкова хора те подкрепят, мислят позитивно, искат да ти помогнат, без да те познават.
Та затова се приобщавам.

"Животът ни е като дъх на бизон през зимата".

Тема Който не...нови [re: Hungry eyes]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.09.07 12:23



Който не рискува, не печели, Хънгри!

Късата коса да ти е проблемът! Важното е да ти отива такава прическа.

Стегни се, влез на интервюто спокойна и с хладнокръвие. Не без грим, но не и с тежък грим. Подреди си внимателно документите и препоръките. Красиво, спретнато, в семпла папка в тон с облеклото ти. Въди усмихната и ведра. Отговаряй само на въпросите, които ти се задават. В смисъл - без допълнителен текст и информация. Не забравяй, че интервюто е и пазарлък за условията на новото ти работно място. Още повече, всяко интервю е шоу за теб - изиграй си ролята възможно най-добре. И наблюдавай интервюиращите как си играят ролите - добрите професионалисти си личат отдалеч.

Стискам ти палци!

Вземи пари от татко си. Той ще те разбере. Ние, татковците, винаги помагаме.
Подбери си хубаво костюмче, но не прекалено строго делово.

Всички сме смъртни, така че няма какво толкова да му мислиш.

Кога ти е интервюто?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Недейнови [re: Hungry eyes]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано27.09.07 12:55



Страхът изяжда отвътре но не запълва с нищо. Ако си кадърна и знаеш косата не е от значение. Не се паникьосвай бъди спокойна и се дръж така сякаш ако нещата не станат света няма да свърши. Това винаги прави впечатление. А за баща ти - ами рано или късно всички ще се преселим на оня свят. Обичай си го сега и му го показвай. Ще се радва и ще ти даде същото в замяна. Стискам ти палци! А за каква специалност е интервюто ако не е тайна?

Аха -
Administrative assistant Back office. Толкова ли не се търсят кадърни фотографи вече? Но ще го бъде

Редактирано от lnfinity на 27.09.07 13:08.



Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор PPP (една)
Публикувано27.09.07 14:50



Спокойно! Вече трябва да ти се случват само хубави неща. Все пак във всичко има равновесие.
Не бой се! Страхът е само още една бариера, която трябва да прескочиш.





Тема Re: съчувствам ти!!!нови [re: Hungry eyes]  
Автор FileO99 (НЕОСТАЛИНИСТ )
Публикувано27.09.07 15:02



Работодателите в България са СТРАШНО НАГЛИ ХОРА!!!И това което става сега е нищо в сравнение с това, което ставаше преди 10 години. Искаха да си на 25 години, със завършено висше образование, два езика, пет години стаж по специалността(????!!!!) и накрая ти дават 150 марки заплата като ти казват "Това са много пари!". Сега отново има абсурдно високи изисквания за висше образование и два западни езика срещу 240 лева месечно, но това е предимно в някои сфери на държавният сектор като министерствата. Някои от частниците съвсем не са такива, но започват да разпитват за личният ти живот и те отрязват ако нещо не им хареса. Примерно една моя приятелка я бяха отрязали от работа само защото живеела под наем в София и си нямала приятел!На същата тази друг работодател-адвокат на първото интервю беше заключил стаята и предложил секс. Изобщо не виждам никакъв смисъл да се работи за такива хора!Изцеждат те като лимон, унижават те и накрая получаваш жълти стотинки за това, а те се возят в мерцедеси. Какво значение изобщо има външният ти вид и липсата на костюм след като можеш да си свършиш работата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.