Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Който не...нови [re: ABe]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано27.09.07 16:16



Благодаря за милите думи на всички.

ABe, косата не ми е грижа лично за мен, аз много се харесвам така и ми отива, но май ще се наложи да я пусна по-дълга. Сега съм като за казарма. Просто наблюдавам как някои хора ме гледат в потрес, а в някои магазини така ме следят, сякаш съм някоя крадла... Какво остава за някой потенциален работодател?... Дано не всички са така сковани в преценките си.



Тема Re: Страх ме е...нови [re: PPP]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано27.09.07 16:20



В отговор на:

Вече трябва да ти се случват само хубави неща.


И аз все си мисля, че би трябвало вече да ми се случват И хубави неща, да му се не види. Може би самата аз привличам всичко това - неподходяща работа, неподходящи мъже.... Не знам...

Сега ми се струва, че тотално съм се затворила в себе си - не искам да виждам никакви мъже, а изпадам в ужас, когато си помисля за подписване на каквито и да било договори - не искам да попадна в същата мелачка и да не мога да се отърва бързо...



Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано27.09.07 22:25



Аз като цяло нямам страхове, все пак съм СилУеН.


Може би само един, страх ме е от смъртта, и не става въпрос за моята...
Моят баща също е възрастен, аз съм този който му помага, финансово а и с разбиране, а и не само това, мисля че му показвам, че е много ценен за мен, т.е че го обичам, и всичко бих направил за него, обаче няма как да спра .....природните закони.

А тези неща другите които си изброила, могат да се поправят, като цяло хубавото в живота е, че 99 Процента от нещата са поправими, ако си силен човек, така че това ти го пожелавам да си направиш живота такъв какъвто да ти харесва.


Beast without the Beauty

Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор rainwoman (extremo)
Публикувано28.09.07 08:21



http://www.data.bg/f.php?fid=2296115

Редактирано от rainwoman на 28.09.07 08:22.



Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор kokep (awakening)
Публикувано28.09.07 11:15



По същество - късата коса.... била съм с много къса косичка (дори не можеш да си представиш колко къса

) - в този случай трябва да направиш така, че късата коса да изглежда като търсен ефект, а не като дефект. За да изглеждаш сериозно и за да събудиш доверие, акцентирай върху лицето - лек грим ще покаже, че се грижиш за външния си вид, а не си някоя неуравновесена (уви, повечето свързват много късата коса с някакви психически проблеми). Сложи и някакви обеци, които се връзват с прическата.

Дрехите - непременно си купи костюмче или нещо, което да изглежда сериозно (но не прекалено) и качествено. Дори да се наложи да търсиш пари от баща си, повярвай ми, инвестицията си струва. Все пак "по дрехите посрещат".... Освен това, адекватно облечена, няма да се притесняваш толкова. В крайна сметка външният вид не е всичко, но когато е добър ни спестява доста неудобства.

За баща ти - не се притеснявай за бъдещето. Каквото има да се случи, ще се случи така или иначе. Притеснението не решава нищо. Той ще е добре, ако ти си добре, така че погрижи се за себе си .

И последно - страхът не е лошо нещо, а ти го осъзнаваш, значи всичко ще се нареди.

М/у другото аз съм загубила и двамата си родители - майка ми като бях на 9, а баща ми - на 18 години, точно преди абитуриентския ми бал ... От тогава се оправям сама, така че знам как се чувстваш.

Ще се справиш, само не се отказвай. Успех!

Things can only get better

Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор PPP (една)
Публикувано28.09.07 14:41



Житейските "дупки" са едно необходимо зло. Общо взето само по този начин човек може да намали скоростта, да се огледа и да смени посоката. Като забуксува колата, обикновено връщаме малко назад, нали?
Затова мисля, че първо ти е нужна една хубава почивка. За да си върнеш отново усмивката на лицето и да се успокоиш.
После - работата - принципът е ние да я търсим, а не тя нас. Затова потърси такава, която ще ти даде нужното спокойствие и сигурност.
Що се отнася до мъжете... Рецепти няма. Докато има хормони, ще има грешки. Това е. Но пък човек без грешки не може да порастне... Затова - напред!





Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Aнreл ()
Публикувано01.10.07 04:51



да ти помогна с нещо?
Пожелавам ти СМЕЛОСТ :-)))





Тема Re: Страх ме е...нови [re: Hungry eyes]  
Автор TътeнoтГpъм* (GranatA)
Публикувано02.10.07 23:34



да,имаш право да се страхуваш от всичко в тази държава!
много истински и човешки е написаното за да те подмина...


КОГАТО СИ НА ДЪНОТО
Когато си на дъното на пъкъла
Когато си най тъжен и злочест
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез
Светът когато мръкне пред очите ти
И притъмнява в тези две очи
Сам слънце си създай и от лъчите
Създай си стълба и по нея се качи
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени
От всички свои пътища премазани
Нов път си направи и сам тръгни
Трънлив и зъл е на живота ребуса
На кръст разпъва нашите души
Загубил всичко, не загубвай себе си
Единствено така ще го решиш



Проституирай според чергата си.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.