Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дъжд.....и размисли на спирката....нови  
Автор nyctea (у......)
Публикувано11.09.07 22:20



Стоя на спирката, да чакам рейс за прибирането вкъщи, почва да вали силен дъжд, да забива, да ме мокри цялата, а аз се усмихвам, не защото се прибирам вкъщи, а защото си представих колко щеше да е хубаво, ако се прибирах с желанието вкъщи, на топличко и уютничкото.....уви, не е така.....но мечтите не спираха, а аз продължавах да стоя на спирката,рейсчето все не идваше, мина половин час.......аз още си мечтаех, духаше силен вятър,вече бях цялата мокра, дойде рейс, но беше толкова препълнен, че се наложи да чакам следващия...........почна да ми става адски студено и мислите почваха да се обръщат, че айде, почти ми вече все едно, че се прибирам не там, където искам аз,важното е изобщо да се прибера........през цялото време се опитвах да спра такси......но все не се получаваше......чаках, мина и един час...........вече исках на всякаква цена да се прибера, където и да е,само да не треперя....от пронизващ вятър.......и мокрите дрехи.
Изведнъж се появи маршрутка......точно за вкъщи

,почнах да се усмихвам налудничаво, че най накрая се качих в спасителния превоз, места нямаше,само до шоферчето, симпатишно момче,предложи ми да седна,взе ми и мокрото чадърче, сложи го до парното, за да се изсуши.........ох,почвах да се стоплям............сгреяха ми се пръстите........но вече нямах сили да мечтая..........

дали и ние сме така в живота?.....избираме нещото, само и само да се отървем от нещо друго , само защото нямаме повече търпение, сили или воля........
просто споделям......



Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: nyctea]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано12.09.07 12:15



Сладурана

Не приятно е да мръзнеш под дъжда и да няма кой да те прибере. Като ти четох постинга ми дойде на ума ' у дома да се връщаш, да се връущаш бездомен ' - от моят любим / мир на душата му / Чочо Владовски .

хората са различни. едни се уморяват от неуспехите, разочарованията и остават на варианта ' някой , няма значение какъв , сам/а не искам да живея' . други въпреки разочарованията продължават да търсят този , от който имат нужда и не се примиряват 'с който и да е' .

избираме нещото, само и само да се отървем от нещо друго - ако този избор не е бил правилния като след време срещнеш т.н. сродна душа става лошо .

само защото нямаме повече търпение, сили или воля........ - бих добавила и вяра. това е основен проблем на хората . нямаш ли търпение , нямаш и сили и воля ...и вяра .

изборът на всеки зависи от самия него.

I'm a mirror

Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: nyctea]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано12.09.07 16:32



това им е хубавото на тия спирки и градския транспорт
човек може да си мисли ,да си премисля , да си се почесва ........
дъжд ,вятър ,романтика

тва другите се измъчихме


никва романтика нищооооооооо
със 140 по цариградско в бурята
не знаеш на шосето ли си или пътуваш у космоса



Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано12.09.07 17:17



така е


ако няма вяра, друго няма да помогне, но как се възвръща вярата?



Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: PYTHON]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано12.09.07 17:18



със 140 км в бурята....хм, страхотно, опасно, налудничаво





Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: nyctea]  
Автор goli4uk (нудист)
Публикувано13.09.07 15:16



Много истинско.... При мен водещ бе страха да не съм сам и нетърпението от въпросната самота. Все се надявам някой ден положението да се промени, дъжда да спре - както се казваше "след буря винаги изгрява слънце"...........

Да се влеем в природата и тя в нас.....


Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: goli4uk]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано13.09.07 16:28



пожелавам ти го


слънцето винаги изгрява



Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: nyctea]  
Автор goli4uk (нудист)
Публикувано13.09.07 16:34



Благодаря ти!
Нека и при теб винаги грее!!!!



Да се влеем в природата и тя в нас.....

Тема Re: Дъжд.....и размисли на спирката....нови [re: goli4uk]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано13.09.07 21:15



благодаря ти

,а дано



Тема Ебасинови [re: PYTHON]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано18.09.07 10:07



точно на този дъжд по България колите беха броня до броня, съмнявам се по Цариградско да е било различно
Иначе спирките не знам дали са романтчини - на мен ми е гадно когато около мен има много хора. Ебаси романтиката.

40




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.