Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема подводницанови  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано09.08.07 10:17



Та..
Категория неудачници какво ли значи, навярно аз не попадам там, но защо ли? Защо накратко казано звучи така:
На 30 съм, разведена без деца, живея на квартира, работя но получавам малка заплата, сутрин се качвам в колата си и закъсвам на първото кръстовище поради незнайна причина - може би че колата е стара. Имам връзка която не одобрявам но поддържам. Имам чувстовото че все аз съм виновна за нещо.
Най хубавото до тук е че имам най истинските пприятели.
Да не помислите че се оплаквам просто обичам да говоря за себе си.
Та.. не съм неудачник нали? ;)

....


Тема Re: подводницанови [re: foam]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано09.08.07 10:44



Честно казано.......... поне в единия от двата живота да ти вървеше.


Мен от край време все ми казват, че в професионален план ще стигна висини, обаче щял да съм самотен........което нещо хич не ми звучи добре......но натам е тръгнало.


In love

Тема Re: подводницанови [re: XищниK]  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано09.08.07 11:11



Най хубавото е че имам още версии за живота си. Изпълнението предстои, пак ще стане като сериал ама ..

....


Тема Re: подводницанови [re: foam]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано09.08.07 14:30



Не, не сте неудачник. Неудачници според мен са тези хора, които си поставят много високи цели и впоследствие не могат да ги изпълнят и то главно поради странични обективни причини.






Тема Re: подводницанови [re: foam]  
Автор kpилe ()
Публикувано09.08.07 17:12



ами не знам, ти като късметлийка ли се чувстваш?



Тема Re: подводницанови [re: foam]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано09.08.07 20:54



ами понеже съм тръгнала май по същия път като теб............като се разведе......олекна ли ти от това, че ти го искаше и го направи?



Тема Re: подводницанови [re: nyctea]  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано10.08.07 09:21



Да ми олекне ли? Не е точната дума, но така се случи и така приемам нещата. И те са такива в момента, и още нещо за нищо не съжалявам. Другото което чувствам е свобода, която е за мен.

....


Тема Re: подводницанови [re: kpилe]  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано10.08.07 09:23



Ами... всеки има късмет в определни моменти, мигове и точно за тях съм късметлийка. В останалото време съм аз с предстоящи такива.

....


Тема Re: подводницанови [re: foam]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано10.08.07 09:44



точно това исках да чуя от теб





Тема Re: подводница [re: foam]  
Автор Enduring_Knight (Всичко е любов)
Публикувано13.08.07 11:19



Виж сега, мила Фоам, най-много трудности в живота си са имали хората променили по един или друг начин света. Онези, които аз наричам Личности 80/20.

ТЕ обаче не са имали време да си мислят за глупости, да се разочароват, да хленчат или да си мислят че целият всят се е опълчил нарочно срещу тях. Те са положили 10-20-30 години от живота си за да овладеят едно единствено оръжие.

Най-силното оръжие на този свят е Истинската Безпрекословна Любов. Много често се мисли че Любов=Обич=Дълг=...=... и т.н.

Не си неудачница!
Не си наясно със самата себе си.
Аз разбрах 'Кой съм' и 'Защо това на мен ми се случва' едва когато прочетох "Книгата на мъдростта".

Бъди СЕБЕ си!!!

Време е за мечти! :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.