Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема асо в ръкава  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано18.09.07 09:39



предимство, малко неочаквано, но съвсем навреме
не знаех, че го имам
сега трябва да реша дали да се възползвам

вие бихте ли?
ще ударите ли на масата таен коз, или ще играете по правилата?



Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано18.09.07 11:02



ммммм......звучи интересно,таен коз в ръкава винаги обърква нещата и става напечено,щях да го направя





Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано18.09.07 11:46



..........от тук нататък, ти определяш правилата

.........Успех!!!



Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор rainwoman (elder syrup)
Публикувано18.09.07 12:18



Зависи дали цениш човека...



Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор ledzep (дух куче)
Публикувано18.09.07 15:00



хм... Когато човек държи асо в ръкава, би трябвало да си дава сметка, че останалите на масата не играят по потници.


Теорията на покера гласи, че асо от ръкава се вади не за да печелиш, а когато си на път да изгубиш всичко. Но практиката сочи друго.

"Животът ни е като дъх на бизон през зимата".

Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.09.07 15:37



Асото в ръкава олицетворява нечестната игра. По-скоро не таен, а нечестен ход.
Кат се зная къф наивитет съм, ще разчитам на честната игра.
Иначе, ако асото е от тестето с карти, защо ли да не се ползва?! Ако останалите все пак са го пренебрегнали, а е трябвало да се сетят, че е у мен... не зная... да са следили играта, да са се сетили...
Как е попаднало в ръкава?



Тема Re: асо в ръкаванови [re: holi_day]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано20.09.07 08:40



асото е от същата колода и противника е можел да предположи, или да знае със сигурност, че е в мене
миризмата на непочтеност не е толкова силна, че да ме спре " ок, джоджо, печелиш, но на каква цена", обаче аз я долавям, ...като че ли
всъщност, некомфортно ми е само заради пораженията, които нанесох
ма сори, важно ми е, защитих интересите си и не може всички да са доволни

а кибиците дето следят играта казват, че отдавна е трябвало да го изиграя и да я приключа, и нищо лошо
аз пък се мотах, търсех приемлив вариант, но няма

и тази конкрентна ситуация ме кара да се запитам - има ли такава категория "малко непочтено"?



Тема Re: асо в ръкаванови [re: ledzep]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано20.09.07 08:42



в теорията не съм добра
но надлъгването в анонса си е цяла наука





Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано20.09.07 11:42



има правила на играта между приятели... и между противници и те са малко различни.... толеранса в първия случай е голям а във втория клони към нула и ако не си изиграеш козовете те приемат за глупак...
доколкото разбирам другия играч е преминал от едната група в другати и ти си се чудела точно кога и откога в коя група е....и съответно по кои правила играете и откога... заради емоционалната инерция, не заради фактите...

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!



Тема Re: асо в ръкаванови [re: jojo-mojo]  
Автор .Moapeйн ()
Публикувано20.09.07 22:54



Изясни се де, "асо в ръкава" от нищото не се получава, то е репетиран и заучван трик... връзва се само с некомфорта, който споменаваш.

предимство, малко неочаквано, но съвсем навреме
не знаех, че го имам
- терца имаш, виждаш я късно и се чудиш дали да я обявиш? Тая игра втори път няма да се играе, такава -да ама не точно тая, точно тия точки няма кога пак да запишеш.
А може и терцата вече да не става за обявяване ... светнало ти е, че си я имала и не си я видяла - урок е.


ще ударите ли на масата таен коз, или ще играете по правилата
За цакането си има правила. Няма коз без правила демек.
Ако току що ти е светнало, че някоя от шарениите е коз ... абе провери пак, да не се окаже някакъв светлинен ефект.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.