Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Толерантност?  
Автор вepc (demo version)
Публикувано29.08.07 23:33



Ситуация 1 :
В НАП сте. Опашката е извънредно голяма. 48 минути чакане. Няма въздух, няма климатици, вентилатори. Най-накрая идва вашия ред. Появява се бременна жена, побутвана напред от лелките на опашката. Пускате ли я пред вас?

Ситуация 2:
Пикадили, количката ви е препълна. Пред вас има 2 препълни колички. Бабичка с кисело мляко и хляб. Настоява да мине пред вас, с идеята, че и другите ще я пуснат. Пускате ли я?

Ситуация 3:
Пред Пикадили. Имате доста багаж. Появява се така чаканото неочаквано такси. Махате - спира. Бабичка се втурва със скоростта на светлината към таксито – какво правите?



Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.08.07 23:36



1. пускам
2. замислям се и не пускам
3. не пускам





Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано30.08.07 00:16



1. ако ми е симпатична.


2. да, разбира се - така и така ще се чака, поне да не ми мрънка отзад
3. качвам си се в таксито


I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: Толерантност?нови [re: lullaby]  
Автор вepc (demo version)
Публикувано30.08.07 01:16



Т.е. бабичката трябва да се смачка до основи?





Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор stopwatch (новак)
Публикувано30.08.07 09:51



ха-ха-ха И ще оставите бабичката без да и вземете пенсията...!
От къде ги изкопа тези ситуации? Бас давам, че сутрин закъсняваш за работа...



Тема Re: Толерантност?нови [re: stopwatch]  
Автор вepc (demo version)
Публикувано30.08.07 12:08



Дай повече, имаш ли?

п.с. за работа или среща или каквото ще да е не закъснявам НИКОГА, в грешна посока си се отклонил

Редактирано от вepc на 30.08.07 12:09.



Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано30.08.07 14:01



ми не съм се замисляла какъв ще е ефекта за нея




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор kpилe ()
Публикувано30.08.07 20:14



що не разкажеш/питаш директно квото ти тежи на сърцето, а ни губиш времето да отговаряме на глупави тестове, които всъщност не те интересуват?





Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано30.08.07 20:20



Пускам ги и трите - закъде да бързам?

...you asked me to enter
then you made me crawl
I can't be holding on...


Тема Re: Толерантност?нови [re: вepc]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано31.08.07 00:25



Иха. Почти като тест! Аз на всичките ще отстъпя.

Бременната - винаги го има варианта умишлено да са пратили нея, за да мине по-бързо, но това не й прави положението приятно.

За покупките - към тези, които не молят, а настояват, мога да изсипя такава покана да минат пред мен, че да се преместят не само на края на опашката, ами направо на друга каса. Но на възрастен човек по-скоро ще му вдигна настроението, аз много ги жаля, даже когато са зли. Иначе редовен номер ми е да предлагам да пуснем човек с едно-две неща в ръцете когато останалите сме с много покупки. И с радост мога да кажа, че ми е било изключително приятно няколко пъти и мен да ме пуснат напред когато вися на опашка само с цигари и хляб. И то без да моля, просто така, забелязва някой, че съм с малко неща и ме кани да премина. Моооже и да си внушавам, но ми се струва, че това да пуснеш човек с малко покупки да мине пред теб, особено в големите супернаркети, става масова практика.



Таксито е хипотетична ситуация, но и когато ми е счупена колата, си поръчвам и не стоя на улицата. Надали бих се надбягвала за такси да се излагам. Ако съм пеша и бързам, няма да рискувам с чакане, а ще си реша проблема по телефон, нали така.

- - - -




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.